18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plastikowa na hujnodze ..

~McSadol • 2022-08-30, 20:33
botoks sobie pozdzierała .. :lol:


MsVapore

2022-08-31, 16:07
ZbigniewZbych napisał/a:

Koniobijcy sadistc'a połączyli się.... każdy z was grupo pedałów i walikoni dało by się nagrać na naszą stronę aby poczuć jak ta dziewczyna pachnie intymnie.... Tak więc pedały... wypie**alać .... reszta walikoni wypie**alać za pedałami.... witam serdecznie koneserów ponadprzeciętnej urody damskiej.... Niech żyje wolna Polska... Niech żyje wolna Ukraina...



Dawno nie widziałem takiego zjeba.. Weź Ty wypie**alaj krainyU...

cellmemory

2022-08-31, 17:59
jprd jaki ryj sztuczny

35i

2022-08-31, 18:46
BarmanInternetu napisał/a:

Idź se test na pedalstwo zrób



Moje gratulacje. Idź sobie zrób test na inteligencję. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale istnieją jeszcze inne bodźce dla ludzi trochę ogarniętych, poza prokreacją. Tak, tak r*chanie to nie wszystko. Równie dobrze można zachwycać się dziełami sztuki, muzyką lub czymś innym. W czymś innym rozumiem hobby jakiegoś średnio ogarniętego faceta, a nie amebę kierowaną tylko instynktem w celu rozmnożenia. Dla mnie jesteś zwykłym zwierzęciem pokroju wioskowego kundla.

AbsolutnyBrakKarku

2022-08-31, 19:11
Wygląda przez usta jak glonojad j***ny, i nosek za idealny, ale brzuch zajebisty i brak wiesniackich tatuaży jak nasze patusy z żydowską kichawą i dzieciakiem bez ojca.

LICH0

2022-08-31, 20:55
Sylikon nie zamortyzował?

RockyWood

2022-09-01, 00:40
to jest na pewno "ona" ?

kulawiec

2022-09-01, 00:53
greggo-r napisał/a:

A prawda jest taka, że autorzy tych wysrywów siedzą przed monitorem marząc aby jakakolwiek dziewczyna dotknęła ich choćby przelotnie.



Trudno wyrokować. Ale powiem Ci, że nadmiar jest bardziej kłopotliwy od niedostatku. Zwłaszcza jak im się spodoba, wtedy jest tragedia się pozbyć, dlatego warto uważać w co się pakujesz.

feluke

2022-09-01, 10:54
greggo-r napisał/a:


A jakby fajna dupa do nich zagadała to nie potrafiliby znaleźć języka w gębie.
Howgh.



Fajna dupa to nie paszkwil napompowany botoksem i silikonem.
Sądząc po wypowiedzi, to r*chasz wszystko co ma XX a i ładniejsze XY też pewnie przelecisz.

spoon17

2022-09-01, 15:05
fake jak jej cyce usta i nos