18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plastic fantastic

Cl...........te • 2017-08-21, 19:48
Zainspirowany tematami pewnego kontrowersyjnego autora, wrzucam coś ku uciesze jego zwolenników, jak i krytyków. ;-)



Podobno kara dla złodzieja w Brazylii. Chyba dość łagodna, raptem plastiku topienie na dłonie.

Noside

2017-08-22, 12:57
Pomysł nie najgorszy. Plastik o odpowiednim składzie nie gaśnie tak lekko. Lepka, płonąca substancja potrafi wżerać się w skórę na zadziwiającą głębokość. Ugaszenie jej troszkę zajmuje, a odpaść nie chce. Wiem, bo bawiłem się ze swoimi żołnierzykami w Wietnam.

Cl...........te

2017-08-22, 13:00
Noniesondze napisał/a:

Pomysł nie najgorszy. Plastik o odpowiednim składzie nie gaśnie tak lekko. Lepka, płonąca substancja potrafi wżerać się w skórę na zadziwiającą głębokość. Ugaszenie jej troszkę zajmuje, a odpaść nie chce. Wiem, bo bawiłem się ze swoimi żołnierzykami w Wietnam.



Ja miałem ołowiane żołnierzyki ;-)

MówięPrawdę

2017-08-22, 14:39
Raczej bardziej żenującego niż kontrowersyjnego. Filmy spoko, ale kogo śmieszą opisy charakteryzowane na upośledzonego psychicznie?

elfis

2017-08-22, 19:26
jedna kropeczka z płonącej piłeczki pinpongowej , blizna na zawsze
z innej strony,
czasem zastanawiam się który kraj jest najbardziej popie**olony, na świecie
i nie ruscy, chinole, ale chyba Brazylia

Cl...........te

2017-08-22, 19:36
elfis napisał/a:

jedna kropeczka z płonącej piłeczki pinpongowej , blizna na zawsze
z innej strony,
czasem zastanawiam się który kraj jest najbardziej popie**olony, na świecie
i nie ruscy, chinole, ale chyba Brazylia



To nie kraje są popie**olone, ale ludzie, którzy są wychowani w określonej kulturze. Na dobrą sprawę, to co nam się wydaje poj***ne, dla nich jest normą. Dołącz Japonię. ;-)

elfis

2017-08-22, 22:53
ClassicWhite napisał/a:



To nie kraje są popie**olone, ale ludzie, którzy są wychowani w określonej kulturze. Na dobrą sprawę, to co nam się wydaje poj***ne, dla nich jest normą. Dołącz Japonię. ;-)


masz rację i
tak, powinienem był dodać Japonię

Henta

2017-08-23, 00:17
Coś takiego prawie nie boli wiem to z własnego doświadczenia. Kiedyś płonąca reklamówka przyklejał mi się do ręki i nie było tak źle tylko rany długo się goją i trzeba później oderwać zastygnięty plastik więc trochę słaba kara jak na ich standardy.

natking

2017-08-23, 15:42
htp napisał/a:

Mi to wygląda na testowanie nowego przed przyjęciem do gangu.
Zna ktoś ten język?