18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Planned Parenthood

bl...........ly • 2015-01-20, 20:26
Co do kontrowersyjnej szwedzkiej piosenki...
Planned Parenthood to amerykańska organizacja działająca na rzecz praw reprodukcyjnych. Jej celem jest propagowanie świadomego rodzicielstwa, kompleksowej edukacji seksualnej, szerokiego dostępu do legalnej antykoncepcji i aborcji, walki z chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz szerzenie, w ramach posiadanych środków, podstawowej opieki medycznej na całym świecie, szczególnie w ubogich krajach Afryki i Ameryki Łacińskiej. Organizacja jest również operatorem jednej z największych sieci klinik oferujących zabiegi związane z aborcją(jest ich wiele, więc zderzono się z krytyką organizacji pro-life), antykoncepcją oraz diagnostyką chorób wenerycznych. Organizacje broniące praw czarnych Amerykanów wskazują na znaczącą nadreprezentację aborcji dokonywanych przez PP wśród osób czarnej rasy. Według nich działalność PP jest kontynuacją zapoczątkowanego przez Margaret Sanger w 1939 roku "Projektu Murzyn" (Negro Project), którego celem było ograniczenie rozrodczości czarnych obywateli USA.
W 2008 r. wobec Planned Parenthood ponownie wysunięto zarzuty o działalność eugeniczną i rasistowską w związku z przyjmowaniem przez nią dotacji finansowych ze szczególnym wskazaniem, że mają być użyte do promowania aborcji w środowisku czarnych obywateli.

Zachęcam do odwiedzenia ich strony :-D Polecam też zobaczyć, co myśli o tym ALL

vass

2015-01-20, 21:25
Stawiam, że to jakiś nawiedzony katol, typu pani Wróbel.

Luqas95

2015-01-20, 21:51
niger project dobry pomysl popieram

miałe na religi o tym i o niger project dał nam to księżula
jako że byłemjako jedyny za eugeniką w klasie to się troche popruł że nie powinienem należećc do kk a jak mu powiedziałem ze jestem ministrantem to wierzyc nie chciał, musiałem przynieśc od proboszcza zaświadcenie i ta laurka

Twój zeszyt nie świadczy o twojej przynależności do kk
ale swoją drgą potem był to równy chłop dało się z nim o wszystkim pogadac i gral nam na pianinie
lepsze z moich wspomnien z lo

_R...........s_

2015-01-20, 21:52
k***a, chłop w 16 sekundzie porównuje pigułki antykoncepcyjne do aborcji. Ja pie**ole :facepalm:
Dalej too pewnie jakaś papka dla prawiczków, którzy nie moczą więc potrzebują jakoś odbić swoje frustracje, a że łatwiej obwinia o to innych, niż wziąć się za siebie, to wygląda to tak jak wygląda. Czyli straszenie, że od antykoncepcji tylko krok do pedalstwa, pedofilii, zoofilii, i szatana.

McMenel

2015-01-20, 22:03
I znów chrześcijańscy fundamentaliści atakują.
Dla nich ideałem jest rodzina 2+8 z czego 4 u najbliższego pastora który udziela prywatnych lekcji wychowania seksualnego.

Belvedere

2015-01-20, 22:10
@vass
Co ty pie**olisz, kiedyś nie było takiego gówna i ludzie przez tyle tysięcy/milionów lat bez problemow się rozmnażali, były czasami nadwyżki w ludności ale koniec końców natura wszystko regulowała. Nasi dziadkowie, rodzice nie potrzebowali żadnych książek i o dziwo większość była wychowywana własnie jako "katole". I mogę spokojnie powiedzieć, że śmieszne są te bóle dupy "ateistów" bo chyba nie do końca pojmują co się dzieje na świecie. Religia, której tak wszyscy nienawidzą ze szkoły to też lekcje etyki, kultury. Wprowadzono ostatnio pigułki "dzień po" bez recepty teraz małolaty będą dawać dupy na prawo i lewo nie myśląc o żadnych konsekwencjach. Teraz ludzie sami chcą kontrolować to co nie do końca powinni, a człowiek jest zbyt tępą istotą by kontrolować takie rzeczy. muslimy rozmnażają się za to na potęgę, starają się za wszelką cenę zarazić islamem wszystkie narody Europy. Polska też ulega, rząd stara się za wszelką cenę wcisnąć ludziom syf jakim jest "równouprawnienie" i ludzie powoli zaczynają to łykać. Mnóstwo Polaków nie ma szacunku do swojej przeszłości, lekcje historii są powoli usuwane ze szkół tak samo jak wieloletnie tradycje tj. wigilie klasowe etc. I to jest upadek moralny dzisiejszych czasów, temu islam ma nad nami przewagę, biali ludzie całkiem wyginą z powodu swojej ignorancji i pychy.

McMenel

2015-01-20, 22:24
Yoite napisał/a:

@vass
Co ty pie**olisz, kiedyś nie było takiego gówna i ludzie przez tyle tysięcy/milionów lat bez problemow się rozmnażali, były czasami nadwyżki w ludności ale koniec końców natura wszystko regulowała. Nasi dziadkowie, rodzice nie potrzebowali żadnych książek i o dziwo większość była wychowywana własnie jako "katole". I mogę spokojnie powiedzieć, że śmieszne są te bóle dupy "ateistów" bo chyba nie do końca pojmują co się dzieje na świecie. Religia, której tak wszyscy nienawidzą ze szkoły to też lekcje etyki, kultury. Wprowadzono ostatnio pigułki "dzień po" bez recepty teraz małolaty będą dawać dupy na prawo i lewo nie myśląc o żadnych konsekwencjach. Teraz ludzie sami chcą kontrolować to co nie do końca powinni, a człowiek jest zbyt tępą istotą by kontrolować takie rzeczy. muslimy rozmnażają się za to na potęgę, starają się za wszelką cenę zarazić islamem wszystkie narody Europy. Polska też ulega, rząd stara się za wszelką cenę wcisnąć ludziom syf jakim jest "równouprawnienie" i ludzie powoli zaczynają to łykać. Mnóstwo Polaków nie ma szacunku do swojej przeszłości, lekcje historii są powoli usuwane ze szkół tak samo jak wieloletnie tradycje tj. wigilie klasowe etc. I to jest upadek moralny dzisiejszych czasów, temu islam ma nad nami przewagę, biali ludzie całkiem wyginą z powodu swojej ignorancji i pychy.



Proszę o dane statystyczne. Na temat dzietności przez ostatnie 200 tyś lat. Jak nie to nie wypowiadaj takich rzeczy jak

Cytat:

Co ty pie**olisz, kiedyś nie było takiego gówna i ludzie przez tyle tysięcy/milionów lat bez problemow się rozmnażali



Religia moralna i etyczna ?? Sorry ale jedno co z całą pewnością można powiedzieć to iż religia NIE JEST MORALNA ANI ETYCZNA . Mogę przywoływać przykłady zachować każdej grupy religijnej potwierdzające tą tezę. Zarówno w ich świętych księgach jak i w zachowaniu. Moralność chrześcijańska czyli co ?? Zmienianie zdania na dany temat co średnio 100 lat ?? Św. Tomasz z Akwinu (doktor kościoła ) uważał iż dusza wstępuje w ciało w przypadku chłopca w 15 dniu ciąży a w przypadku dziewczynki w 30. To ma być moralność ?? Wiesz co cieszę się że są ludzie tak wyprani z logicznego myślenia jak ty. Przynajmniej mam się z czego śmiać. Twoja religia mówi iż każdy ma wolną wolę więc z racji swojej daj innym decydować o swoim życiu katolicki komunisto.

vass

2015-01-20, 22:52
@Yoite
Nie przekonałeś mnie. Mógł bym się odnieść do każdego zdania, które napisałeś, ale nie zrobię tego, bo z katolami nie da się dyskutować.
Cytat:

Co ty pie**olisz,


A takie pie**olenie, dyskredytuje cie jako orędownika katolickiej moralności.
Kto ci tak mózg pierze tą katolicką papką ?