18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Planeta małp to nie filmowa fikcja...

Halman • 2023-04-05, 21:52

to poprawna politycznie rzeczywistość...

Gamonn1

2023-04-06, 07:24
USA ma przej***ne. Jeszcze te białe komunistyczne k***y które na to pozwalają. Masakra to dopiero będzie jak się normalni Amerykanie wk***iają i użyją swojej broni

Pan_Cernik

2023-04-06, 08:04
Siriuz napisał/a:

No i dlatego Amerykę wkrótce ch*j strzeli, a żółci i Słowianie zrobią z czarnym porządek



Raczej bym podejrzewał coś w stylu II Wojny Secesyjnej.

Ci, którzy będą mieli serdecznie dosyć polityki "blm" i rozwydrzonego czarnego bydła przeniosą się w raz z firmami w stany "konfederatów" i będą dążyć do uwolnienia się od tej lewackiej choroby.

lary53

2023-04-06, 08:50
ci co mają wszystko mają to co widać

Cycu320

2023-04-06, 09:15
!To jest fejk! Wiecie dlaczego? :lol: Ano... Przy wejściu stoi pudło z arbuzami i nikt nie wziął ani jednego. Także ten tego.

DEADmanPL

2023-04-06, 09:44
Szybkie zakupy po pracy w instytucie astrofizyki

royal86

2023-04-06, 10:06
Pan_Cernik napisał/a:

Prowodyr od "great again" właśnie siedzi i go mają sądzić. Powiesić go nie powieszą, ale i tak to już jest wystarczający sygnał że z tymi bardziej krnąbrnymi też nie będą się pie**olić.



Śledziłem jego stronę FB i twittera- nie zrobił najmniejszego kroku by były zamieszki, wręcz przeciwnie - nawoływał do spokoju. Zamieszki to świetny motyw by gościa uwalić jako przeciwstawną siłę polityczną i tak też zrobiono dozbrajając to w nagonkę medialną. Na zdjęciach pojawili się antifiarze, te same gęby co na anty trumpowych protestach tym razem jako rzekomi zwolennicy trumpa :D Było to udowadniane w necie wielokrotnie. Wg mnie genialnie go załatwili. Skoro raz zadziałało i część ludzi w to uwierzyła to teraz jak Trump zapowiedział start w wyborach, a wyniki ankiet dają mu zwycięztwo to znowu się wyciąga ten temat :) 30-pare zarzutów opartych na jednym, więc jesli jeden główny (że zorganizował zamieszki) upadnie, to upadnie też reszta. Nic mu nie zrobią ale medialnie w ludziach temat zostanie skutecznie przypomniany i część potencjalnych wyborców od niego się odwróci. Great plan again.

Budrys2000

2023-04-06, 10:55
Też kiedyś wziąłem ze sklepu telewizor.
Ale zapłaciłem za niego przy kasie.

;-)

majeńka

2023-04-06, 11:02
royal86 napisał/a:

30-pare zarzutów opartych na jednym, więc jesli jeden główny (że zorganizował zamieszki) upadnie, to upadnie też reszta.


To nie tak. Wszystkie 34 zarzuty są o sprawę Stormy Daniels. k***a z której usług korzystał po kilku latach wymyśliła że zrobi dodatkową kasę robiąc dym i przedstawiając dowody że z usług kurewskich faktycznie korzystał. Żona ma to głęboko w dupie (wychodzi się za mąż za starego grubego miliardera nie po dobry sex), ale to oczywisty brud jeśli ujawni się to w czasie kampanii wyborczej.

Ja nie rozumiem czemu to miałoby być naganne - każdy normalny facet chce r*chać, k***a świadczy usługę, wszystko ok - tylko świętoszkowaci wyborcy uważają że lodzik Clintona był gorszy niż wszystkie jego przestępstwa razem wzięte.

Tak więc k***a dodatkowe pieniądze wzięła. Szantażystów nie lubię, ale jej plan był logiczny, kasę dostała, wszystko niby ok.

Tylko demokraci wymyślili sobie że zapłacenie k***ie za trzymanie mordy cicho jest elementem kampanii wyborczej, a pieniądze kampanii trzeba ściśle rozliczać.

Mirek19850509

2023-04-06, 13:29
Wyk***i napisał/a:

Pokazac to w calosci na CNN i powiedza ze bialy blokowal drzwi. WY BIALE k***Y KTORE TO SPOWODOWALY JEBAC WAS... murzyn to murzyn a nie równy białemu

właśnie czarni są lepsi od białych bobsie mnożą i podtrzymują gatunek a białe p*zdy nie bo są myślą że są lepsi ,białe p*zdu wymierają taka smutna prawda zostaną chińczycy i murzyni białych nie będzie za 150 lat !!

Pan_Cernik

2023-04-06, 16:00
royal86 napisał/a:

Śledziłem jego stronę FB i twittera- nie zrobił najmniejszego kroku by były zamieszki, wręcz przeciwnie - nawoływał do spokoju. Zamieszki to świetny motyw by gościa uwalić jako przeciwstawną siłę polityczną i tak też zrobiono dozbrajając to w nagonkę medialną. Na zdjęciach pojawili się antifiarze, te same gęby co na anty trumpowych protestach tym razem jako rzekomi zwolennicy trumpa Było to udowadniane w necie wielokrotnie. Wg mnie genialnie go załatwili. Skoro raz zadziałało i część ludzi w to uwierzyła to teraz jak Trump zapowiedział start w wyborach, a wyniki ankiet dają mu zwycięztwo to znowu się wyciąga ten temat 30-pare zarzutów opartych na jednym, więc jesli jeden główny (że zorganizował zamieszki) upadnie, to upadnie też reszta. Nic mu nie zrobią ale medialnie w ludziach temat zostanie skutecznie przypomniany i część potencjalnych wyborców od niego się odwróci. Great plan again.



Dokładnie o to mi chodziło.
Obecna ideologia blm+lpg zniszczy wszystko. Ich retoryka że wszyscy są tacy sami , prędzej czy później okaże się błędem. A to że, do tego czasu nie będzie czego ratować, to już jest inna bajka.

Też byłem gówniarzem i też miałem kiedyś takie poglądy jak obecne lewactwo. Z tym że z tego wyrosłem,.
A po drugie, wtedy nie było internetów ani tym bardziej możliwości, wszem i wobec swoich zj***nych poglądów prezentoć.
A teraz byle polityk nie boi się wyborców, tylko facebooka.

Póki co , internet, według mnie, jest najbardziej niszczycielskim wynalazkiem w historii ludzkości. Dał debilom władzę, tylko dlatego że nic innego nie robią tylko siedzą w telefonem w łapie i udają że mają coś do powiedzenia.

Kat-men-Du

2023-04-06, 18:18
Jak bym był np. właścicielem takiego sklepy zamontował bym automatyczne drzwi i system gazu usypiającego . Personel przeszkolił z zakładania masek przeciw gazowych. Następnie powiązał to cale towarzystwo i po przebudzeniu chłostał aż do przywrócenia poprawności w życiu w społeczeństwie.
pie**ole oczywiście . Karabin maszynowy CKM by wystarczył.

docent69

2023-04-06, 20:02
Zabić to za mało ...

donkapusta

2023-04-07, 16:16
nowynick napisał/a:

100lat temu prowodyrów by powieszono, tych co bardziej krnąbnych wysłało na roboty na kilkadziesiąt lat, resztę wychłostano. Ameryko bądź "great again", bo póki co dajesz zły przykład...



100lat temu to właściciel sklepu dałby serię z pestek.