18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plakat promujący multikoloryt w niemczech.

Ko...........ey • 2013-10-05, 09:41
Oto, co znalazłem przed jedną z Opolskich szkół:


Wybaczcie nie najlepszą jakość, ale mam nadzieję, że dostrzeżecie główny przekaz tego dzieła.
Układ napisów przypomina równanie, zastanawia mnie tylko brak białych liter w 'wyniku'...
:hitlerzaba:

Post nie ma na celu szerzenia nienawiści rasowej w stosunku do niemców i ich reprezentacji w piłce nożnej.

maddog77

2013-10-06, 09:15
Adolfie widzisz i nie grzmisz....

is...........ay

2013-10-06, 09:25
Czerwony człowiek… Może czerwony, bo oskórowany?
Nie, to nie to… Hmm, komuch?

Wiem! Martwe płody są czerwone. :amused:

is...........ay

2013-10-06, 10:07
Purple man
Green man
Orange man
Blue man
————————————————
Bosnia and Herzegovina
:idzwch*j:

mineten

2013-10-06, 10:53
Adolf co oni zrobili z twoim pięknym krajem..... A tak na serio to nam to nie grozi przynajmniej wujek Adolf zostawił nam w Oświęcimiu przydatne instalacje gazowe, dlatego do nas się nie pchają. Od faszyzmu gorszy jest tylko komunizm i multikulti.

PGY

2013-10-06, 11:46
Cytat:

Wybaczcie nie najlepszą jakość, ale mam nadzieję, że dostrzeżecie główny przekaz tego dzieła.
Układ napisów przypomina równanie, zastanawia mnie tylko brak białych liter w 'wyniku'...




Twoim tokiem rozumowania nie będzie tam białych, ale zauważ że nie będzie też czarnych, a w kraju zostaną żółci (chinole?) i czerwoni (indiańcy).

Nie dziś.

M4rkOPL

2013-10-06, 11:59
Na dole kolory ułożone jak do napisu GAYMAN.

raynox

2013-10-06, 13:43
Fajny plakat, prosty i sporo treści upchneli

JA_Iwan

2013-10-06, 14:57
przed którą to szkołą sie znalazło .... ? bo zaraz pójdę to spalić

is...........ay

2013-10-06, 16:36
PGY napisał/a:

Twoim tokiem rozumowania nie będzie tam białych, ale zauważ że nie będzie też czarnych, a w kraju zostaną żółci (chinole?) i czerwoni (indiańcy).

Idąc dalej tym tokiem rozumowania, stosunek ilościowy czerwonych do chinoli będzie wynosił 2:1, chyba, że ostatnia litera jest pomarańczowa (rasa mieszana?), czego nie widać zbyt wyraźnie. Ponad to w kraju znajdą się: ufoki, pedały i wodne ludziki.

Riva

2013-10-06, 21:39
Nie ma rasy czerwonej, indianie należą do rasy żółtej