18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaczące dzieci

phrontch • 2020-08-29, 10:10
Dzieci rozpaczają, bo ojciec zabił im matkę

mazurpl

2020-08-29, 10:13
I cyk, sp***olona psychika do końca życia.

Halman

2020-08-29, 10:14
mazurpl napisał/a:

I cyk, sp***olona psychika do końca życia.



jak ich ojciec - pato rodzi pato..

boo

2020-08-29, 10:16
Mlody chcial por*chac poki ciepla ale zeszla sie reszta rodziny i jeszcze nagrywaja

Pralpunkt

2020-08-29, 10:18
Ciekawe kto nagrywa? Ojciec?
Ktoś z rodziny?
Nie mógł przykryć czymś ciała i zabrać dzieci
k***a u nich poziom empati minus 100 chyba jest

SuchyHarry

2020-08-29, 11:10
boo napisał/a:

Mlody chcial por*chac poki ciepla ale zeszla sie reszta rodziny i jeszcze nagrywaja



Ja pie**ole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zaj***ł matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu k***a z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpie**olą, z "motop*zd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy ch*ju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.

Niestety, żyjemy w obsk***iałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.

pazuzu

2020-08-29, 11:30
SuchyHarry napisał/a:

Ja pie**ole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zaj***ł matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu k***a z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpie**olą, z "motop*zd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy ch*ju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obsk***iałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



Ja pie**ole, nie popłacz się tutaj, to nie jest portal urzekła mnie twoja historia tylko sadistic, od wczoraj tu jesteś? Nie wiesz że tu nie ma żadnych świętych krów i komentujemy z czarnym humorem wszytsko i wszytskich

Budrys2000

2020-08-29, 11:41
SuchyHarry napisał/a:

Sadol sadolem i śmiejemy się tu k***a z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpie**olą, z "motop*zd"



lewaków, antifiarzy, feministek, kobiet, sebixów, pedalarzy, dresów, miękkich ch*jów, madek, murzynów, azjatów... k***a całkiem spory zakres tematyczny sobie tu wyhodowaliśmy ;-)

dżonyłojlker

2020-08-29, 12:18
No i to mi się podoba :piwo:
Niech płaczą, ch*j im w dupę.

sard

2020-08-29, 13:24
Łobuz kocha bardziej, napie**ala też bardziej :) A pato jest pato, ale został im jeszcze pato tato!

AN...........or

2020-08-29, 13:46
jaki zwyrol, jeszcze cyce maca puki ciepłe :-P to jest zdrowe, można jeszcze zmacać bo zaraz się zmarnuje już

zbynekmaslanka

2020-08-29, 13:52
SuchyHarry napisał/a:

Ja pie**ole, jakim skończonym debilem ....



BEz jaj przecież i tak wiem że każdy ma wyj***ne na te dzieci i nie dałby nawet 10 zł zeby je ratować . Powiem więcej że jakby wam ktoś powiedział daj 100 zł a wróce tej matce życie to też byscie nie dali. Ale tylko jeden warunek ... nikt by się o tym nigdy nie dowiedział.

McQurwa

2020-08-29, 15:36
polegla na placu boju, czyli w kuchni

blasjas

2020-08-29, 15:40
SuchyHarry napisał/a:

Ja pie**ole, jakim skończonym debilem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury? Ciekawe, jakby tobie ktoś zaj***ł matkę a wideo z twoim wyciem w tle obiegło by sieć z takimi komentarzami. Sadol sadolem i śmiejemy się tu k***a z idiotów, którzy w beznadziejnie głupie sposoby eliminują się z tego świata, jedziemy po cyganach i hindusach jak coś odpie**olą, z "motop*zd", ale jak cierpią dzieciaki, które są Bogu ducha winne, to się nóż w kieszeni otwiera. Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, ale mamy wpływ na to, kim możemy być i to rodzice zawsze są tymi pierwszymi ludźmi w naszym życiu, którzy dają nam jakieś wskazówki do tego, jak postępować. Dzieciaki widać, że były mocno przywiązane do matki, bo jak tępy ch*ju widzisz, strata tak bliskiej osoby boli.
Niestety, żyjemy w obsk***iałych czasach, gdzie poziom zidiocenia społeczeństwa wyjebuje poza skalę odwrotnie proporcjonalnie do poziomu pozostawania człowiekiem.



oj, kolega chyba harda nie odwiedza