18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płacz ubezpieczyciela

Neuf • 2013-07-09, 22:38
Miałem w zeszłym roku przygodę z odzyskiwanie ubezpieczenia za auto więc z wielką przyjemnością wyobrażam sobie teraz miny frajerni z szacowania szkód w firmach ubezpieczeniowych i wysyłam im takie oto foto na umilenie życia. Niech się cieszą ,że u nas w kraju takiej szkody się niestety nie doczekają ... :(

sebbar1991

2013-07-10, 11:43
rockface123 napisał/a:

wytrzymały ten veyron, a aston zgiął sie jak nasz poldek :D



Ch*j, że poldek jest jak czołg! :idzwch*j:

Bridgwater88

2013-07-10, 13:58
oj Veyron...wybilbym pol rodziny dla Ciebie..

kwrtwlp

2013-07-10, 14:12
@up

zacznij od siebie, rodziny szkoda, niczemu nie winna

al...........10

2013-07-10, 16:11
Maksymalna suma odszkodowania z OC sprawcy musi wynosić co najmniej milion euro, więc zapewne tyle wynosi w większości przypadków, bo nikt na to nie patrzy przy wybieraniu ubezpieczyciela. Jak komuś rozwalimy samochód (lub kilka) i szkody będą większe, to najlepiej sp***alać za granicę zanim formalności zostaną załatwione.

thez

2013-07-10, 16:53
Od razu sprawdzenie, stanu trzeźwości, stanu ogumienia, czy pasy bezpieczeństwa były zapięte, a może światła były zachlapane. I ubezpieczyciel przypie**ala Ci przyczynienie się do zaistnienia szkody i uwalnia się części lub całości odszkodowania. Tak te k***y pracują.

takija

2013-07-10, 19:33
Ah tam narzekacie:P Kobieta wjechała mi w bok auta, w zasadzie zadrapała drzwi, błotnik i zderzak. Nie dość że auto naprawiłem tak że wygląda lepiej niż przed kolizja to jeszcze na nowe opony i rozrząd wystarczyło :D

Debeel

2013-07-10, 22:51
Cytat:

To co powiesz na to?


Felgi w Corsie to Sebring występujący w VW.

mi...........dz

2013-07-10, 23:24
Gdyby to było w PL to poszkodowany dostanie kasę z OC sprawcy natomiast nie sądzę żeby któryś posiadał AC - parę lat temu pracowałem z gościem który ubezpieczał auta i chyba na tamte czasy żadna firma nie chciała ubezpieczyć marek takich jak Ferrari Lamborghini czy Aston :D
Porsche było wyjątkiem - ale może coś się zmieniło :)
Z resztą ch*j w dupę bogaczom - bo ja biedny jestem :D

AppleX

2013-07-11, 03:07


17 osób bestialsko zaatakowało koenigsegga w Poznaniu