18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PKS Częstochowa zawsze na czas

C0C0JUMBO • 2019-05-22, 21:14
Kierowca postanowił zaszaleć... bo przecież on tylko wiezie pasażerów i jego przepisy nie dotyczą.... co tam jakiś chodnik czy torowisko...

Materiał własny, sorry za słabą jakość
P.S. radzę przyciszyć



sk911

2019-05-23, 16:09
Tym torowiskiem aktualnie nie jeżdżą tramwaje gdyż jest w remoncie cała aleja pokoju

Macias17

2019-05-23, 16:56
Sonal napisał/a:

Może go trochę rozumiem.
W rodzinie mam motorniczego. Jak złapią na spóźnieniu - a stoją ch*je na przystankach ze strony pracodawcy i kontrolują -to za spóźnienie na przystanku kara wynosi: 100zł za każda minutę. Stąd z jego opowieści jak ma spóźnienie i mało ludzi w wagonie do tego nie wykazujących chęci wysiadania , brak pasażerów na przystanku to się nie zatrzymuje i nadrabia czas. Czasami z tego jest problem jak pasażer w środku k***a siedzi bo chce wstać na samym końcu a tramwaj mu się nie zatrzymał i drze ryja na cały tramwaj.



O k***a, a w jakim mieście jak wolno spytać?

ellsworth

2019-05-23, 19:26
C0C0JUMBO napisał/a:

Akurat w tym miejscu nie jest dopuszczone śmiganie po wysokim krawezniku, chodniku i torowisku... To nie jest połączenie torowiska i jezdni, samo torowisko.


No i właśnie o to chodzi, że to jest wadliwie zaprojektowana infrastruktura oraz kierowca który myśli za urzędników.

Sonal

2019-05-24, 10:19
Macias17 napisał/a:

O k***a, a w jakim mieście jak wolno spytać?



Tramwaje Śląskie, a kontrolującym są (byli - bo nie wiem czy coś się nie pozmieniało z tymi spółkami miastowymi) przedstawiciel KZKGOP - które zleca TŚ świadczenie usług.

bacio

2019-05-24, 21:43
PKSy na tory

kenzol

2019-05-26, 19:29
KeithFlint napisał/a:

Akurat jazda torowiskiem to nie jest coś nazdwyczajnego i w każdym normalnym mieście właśnie tak jeżdżą autobusy i uprzywilejowane. Problem tylko w tym, że o takiej możliwości pomyślał dopiero kierowca tego autobusu.


W każdym mieście torowiskiem jeżdżą tylko autobusy komunikacji miejskiej, a nie PKS-y i inne Polskie Busy.