18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dr0mg

2021-07-27, 01:54
z tego co widzę to tam są węże do palnika, acetylen o ile się nie mylę jest bezwonny a pewnie zawór się obluzował i fajka do nieszczęścia wystarczyła jest jakiś spec od 311?

stont

2021-07-27, 09:24
Dr0mg napisał/a:

z tego co widzę to tam są węże do palnika, acetylen o ile się nie mylę jest bezwonny a pewnie zawór się obluzował i fajka do nieszczęścia wystarczyła jest jakiś spec od 311?


Acetylen jebie,zaraz by poczuli,chyba że kabina była z grodzią i gaz nie dotarł do częsci pasażerskiej.

wini30

2021-07-27, 10:40
stont napisał/a:

Acetylen jebie,zaraz by poczuli,chyba że kabina była z grodzią i gaz nie dotarł do częsci pasażerskiej.



dokładnie, była szczelna i nic nie czuli, musieli włożyć na pakę nie zakręconą butle bo defacto wyj***ło tylko to co się ulotniło, butle nie tknięte.

Schutsmann

2021-07-27, 10:56
Takie coś tylko mam...


chitlerowiec

2021-07-27, 11:08
Schutsmann napisał/a:

Takie coś tylko mam...



Czemu smarku podałeś że masz 30 lat? No chyba że mutacji głosu nie przeszedłeś.

Mors_Nigra

2021-07-27, 13:06
chitlerowiec napisał/a:

Czemu smarku podałeś że masz 30 lat? No chyba że mutacji głosu nie przeszedłeś.



Nie zesraj się, swój chłop, będą z niego ludzie. Jak dla mnie, to on ma 30 lat tylko taki głos ma i tyle. Cichaj już Chitlerowiec.

Schutsmann

2021-07-27, 15:10
chitlerowiec napisał/a:

Czemu smarku podałeś że masz 30 lat? No chyba że mutacji głosu nie przeszedłeś.



Bo to nie ja nagrywałem ten filmik smarku. ch*j ci do tego ile mam lat? Szukaj sensacji gdzie indziej.

chitlerowiec

2021-07-27, 16:20
Schutsmann napisał/a:

Bo to nie ja nagrywałem ten filmik smarku. ch*j ci do tego ile mam lat? Szukaj sensacji gdzie indziej.



Charataj w gałe z innymi dziećmi, a nie na sadolu siedzisz.

JednorękiBandyta

2021-07-28, 12:30
Ludzie ma 30 lat czy nie ma mniejsza o to widzę tu sporo osób co może mają te 30-40 czy 50 nawet lat a są chyba cofnięci w rozwoju bo nie jeden 15 latek ma więcej oliwy w głowie a z drugiej strony jest masa nastolatków co wpisują że mają po 20+ lat a od razu po wypowiedziach widać że tyle nie mają albo tak samo są cofnięci w rozwoju cóż magia Internetów zawsze tak było i będzie....

Kwestią jest tego co się piszę....