18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizdoazjata

bzyk_bzyku • 2020-12-05, 13:00


Pan lekko obsrał zbroję, przed zastrzykiem.

audioholic

2020-12-05, 19:24
już w lutym w polsce

Janusz_k

2020-12-05, 20:35
Mirek321 napisał/a:

ale "ścianki" ma cieniutkie, ukłucia praktycznie nie czuć.


Jeszcze powiedz że cieńsze niż w zwykłej igle, szkoda tego komentować ale powiem krótko że pleciesz jak potłuczony, gruba igła nie może mieć cienkich ścianek bo by się zachowywała jak słomka do picia, ma normalne grube ścianki.


Igorek95

2020-12-05, 22:10
Też to mam, może nie drę się jak poj***ny i jak trzeba to po prostu idę, ale nie panuję nad tym. Robi mi się słabo, czy to znieczulenie, czy jakikolwiek zastrzyk. Kto nie ma żadnej fobii, po prostu nie zrozumie ;-)

Artixxxx

2020-12-05, 22:20
Polecam usuwanie skrzepów krwi taką francą co przez skórę nie chce się przebić .

Tomix93

2020-12-06, 00:36
szczepienie na covid?

JaTylkonaChwile

2020-12-06, 10:35
jjjkkkfff napisał/a:

No ja gorzej reaguję jak tylko usłyszę o szczepionce na sraliwirusa.Cholera wie co tam jest i czy po zastrzyku jeszcze kiedyś otworzę oczy.



zauwaz, ze POLICJANT/WOJSKOWY stoi i obserwuje czy igla weszla i czy nieoszukujo..

habiTEK

2020-12-06, 11:11
jjjkkkfff napisał/a:

No ja gorzej reaguję jak tylko usłyszę o szczepionce na sraliwirusa.Cholera wie co tam jest i czy po zastrzyku jeszcze kiedyś otworzę oczy.



Nie dosc ze juz po loginie widac ze jestes niepelnosprytny umyslowo,
to jeszcze ignorant - szkoda ze ci nikt nie umarl na covid.
i szkoda ze nie poczytales jaki jest sklad tej szczepionki i jak zostala wymyslona.
tam nie ma patogenu wirusa. ale co ty wiesz jak jjjjkkkkffff to wszystko co umiesz
z pustego lba wysrac.

Rasael

2020-12-06, 11:51
Niedługo u nas przy szczepieniach będą tak śpiewać te prawilne cioty z bojówek. Myślicie że dlaczego tak się tego boją? Czekam na kompilacje miękkich rurek w, mam nadzieję, niedalekiej przyszłości. XD

michalstobrawa

2020-12-06, 17:12
Radbug napisał/a:

Jakbym siebie widział
Mogą mnie kroić, bić i tłuc, ale z igłami albo wiertłem do borowania to niech trzymają się ode mnie z daleka!



Bo jesteś ciotą

wonder_woman

2020-12-15, 14:25
a ja mimo że jestem pielęgniarka na oiomie to reaguje podobnie jeśli to mi należy wykonać iniekcje czy venflon zalożyć, nie umiem tego wytłumaczyć więc rozumiem takich słabeuszy :D