18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizda w maździe

Kałdi • 2022-08-12, 09:16





re...........66

2022-08-12, 17:22
VeIture napisał/a:

Taka codzienna sytuacja, idziesz do sklepu, chcesz kupić sobie coś, pensji brak, żadnej chwilówki pod ręką i masz czekać k***a do 10go. W Niemczech nie do pomyślenia, a u nas, bez delikatnej kradzieży ni rusz. Niskie pensje w firmach w Polsce są powszechne.



no akurat anglicy rozwiazali ten problem i wprowadzili pare mies temu ze jak ktos kradnie np chleb to policjant na miejscu stwierdza czy go aresztowac. wiem ze dla polaczka to mysl abstrakcyjna ale porownywanie wlasnie zachodu czyt. Niemiec do polski to troche nie na miejscu akurat.. w Niemczech faktycznie cie przepuszcza a w polszcze musisz sam wymusic zeby wyjechac ja rozumiem co @Heliar miał na mysli. wiesz lepiej zeby glodujacy co czeka do 10go ukradl bochenek chleba, maslo i szynke ze sklepu niz wpie**alac go do pierdla z wyzywieniem i podatki na niego bulic. ale to nie przejdzie przez umysl polaczka chyba xD bo polaczki skrzętnie trzymają się zasad prawa zapisanych w konstytucji z 1950 roku. kradziez to kradziez i chuuuuj do pierdla chuuuj w to ze drozej panstwu wyjdzie utrzymywac typa co mial prace ale skonczyl mu sie hajs przed 10 tym wiec teraz zamykaja go za bochenek i maslo i gosc traci prace oraz panstwo go teraz utrzymuje . najwazniejsza jest zasada to co zapisane to jest swiete dla polaka i nie mozna tego zlamac.

polaczkom brak fantazji , zanim polak cos zrobi ktos musi to zapisac zeby polaczek wiedzial ze to moze zrobic, polak nie ma zadnego poczucia improwizacji czy kreatywnosci, czysty homo sovieticus

zapisane jest STOP na skrzyzowaniu, chuuuj ze jest polnoc i zywej duszy w promieniu kilometra polaczek musi sie zatrzymac, policjancka kuuurewka czatujaca w tej okolicy zaraz wyskoczy zza krzaka i da mandat za niezatrzymanie sie i powodowanie zagrozenia - przepis to przepis jest STOP musi byc STOP dla polaczka nie ma innej fantazji.. nawet jesli co madrzejszy Polak sie trafi i widzac ze nikt nie jedzie albo ze zdarzy przejechac to inny polaczek sie trafi co szybko nauczy niepokornego ze stop jest dla wszystkich i on nie jest wyjatkiem , jesli ja musze sie zatrzymywac na stopie to ty tez i nie ma wyjatku, polaczek wowczas widzac niezatrzymanego na stopie przyspieszy co sil i wyjedzie przed niepokornego azeby nauczyc go przestrzegania przepisow, polaczek sam sobie robi problem zeby tylko udowodnic wyzszosc nad innym.

Heliar

2022-08-12, 18:51
VeIture napisał/a:

Taka codzienna sytuacja, idziesz do sklepu, chcesz kupić sobie coś, pensji brak, żadnej chwilówki pod ręką i masz czekać k***a do 10go. W Niemczech nie do pomyślenia, a u nas, bez delikatnej kradzieży ni rusz. Niskie pensje w firmach w Polsce są powszechne.



Aleś wyj***ł porównanie. Na dodatek codzienna sytuacja to to nie jest. Doprecyzuje bo na szybko w pracy pisałem. Gość wymusił, ale nie było to chamskie wymuszenie, na co dzień mam, albo widzę z 2-3 takie sytuacja i bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś zatrąbił. Jeśli gość na filmie zatrąbił, czego nie słychać oczywiście, to jest takim samym kretynem co ten drugi, j***ni królowie szos. Do tego święte oburzenie idiotów co to tu się powpisywali, na temat tego wymuszenia (resztę akcji pominąłem, bo nie warto o tym pisać). reznik666, ładnie podsumował te wszystkie wpisy. Odnośnie tego co pisałem wcześniej, na zachodzie dawno się nauczyli, że wystarczy delikatnie zwolnić i przepuścić, samochód rower, czy pieszego. Wtedy ruch idzie płynniej, sprawniej, nie tworzy się zator i przestoje. U nas niestety, albo czekasz na łaskawcę, albo "delikatnie wymuszasz", czyli podjeżdżasz na skraj, lub wykonujesz delikatny ruch, żeby wywołać reakcje.

SirMajkel

2022-08-12, 19:21
dzięki mordo za większy tekst, stary się już robię, więc to pomogło.

vanTerrier

2022-08-12, 19:58
reznik666 napisał/a:

dlatego w cywilizowanych krajach zarządzanych przez mądrzejsze od polaczków umysły takie jak Niemcy, Austria, Belgia Portugalia itp no w ch*j krajów na zachodzie - albo kamerka w samochodzie traktowana jest jako monitoring publiczny na którą musisz mieć zgodę albo mandat 50 000 euro,. albo jest zezwolona tylko na własny użytek ale nie możesz nigdzie publikować tego co nagrałeś a tym bardziej wypadków
Kamerka oczywiscie spoko warto miec w razie wypadku ale coraz więcej sk***ysynków mających kamerki specjalnie nakręca afery żeby mieć materiał na tą k***ę stop chama ..
kamerki - tak, mozliwosc publikacji filmów - nie
jak sk***ysynek będzie wiedział że choćby nagrał spadający samolot ale nie moze nigdzie tego do neta wrzucic to nie będzie kręcić aferek na stop chama. pie**olona banda cuckoldów ten stop cham chociaz cos płaci za filmik? to moze sam bede tak zarabiać hehe ale znajac zycie za darmo mu dupy dają a on kokosy trzepie na ich uniżonych usługach



ale w jakim kontekście ty to piszesz? typ nagrał klasycznego samochodowego dzbana, który jeździ według własnych zasad, a nie przepisów. Najpierw popełnił wykroczenie, a potem stworzył bezpośrednie zagrożenie życia kilku/kilkunastu osób (nagrywający + pieszy).

każdy kto się bawi w jakieś zajeżdżanie drogi, hamowanie itd powinien mieć z miejsca kilkuletniego bana na prowadzenie, moze by się oduczył

W Polsce nie trzeba dawać pozwolenia na broń, wystarczy, że otrąbisz Sebę. który łamie przepisy albo zostaniesz na lewym pasie przez 1.5 sekundy dłużej niż typ jadący 200 km/h za Tobą by sobie tego życzył.

Będą cię k***a ścigali choćby dwie godziny xDDD

dabrowskp

2022-08-12, 22:57
neo001 napisał/a:

To po co ci prawo? Po co łapać przestępców, złodziei i oszustów? Przyzwalając na takie zachowania możesz być pewna, że ich liczba będzie tylko rosnąć, a nie spadać.
Miejmy nadzieje że jednego śmiecia na drodze będzie mniej i że MOŻE jakiś podobny śmieć zacznie jeździć od obejrzenia tego filmiku prawidłowo.



Sadistic uczy , sadistic pokazuje, ale gdzie reszta filmu z rozjechania przechodniów , pytam dla kolegi który się uczy ? Bez finału się nie nauczy , nie zrozumie, jak to mówicie brak piwa, lepiej dać 2 zł Żulowi aby popierdzielał w wózku na czołówkę z kolegą który się uczy ,przyjemniej będzie finał i morał z historii

re...........66

2022-08-13, 00:18
vanTerrier napisał/a:

ale w jakim kontekście ty to piszesz? typ nagrał klasycznego samochodowego dzbana, który jeździ według własnych zasad, a nie przepisów. Najpierw popełnił wykroczenie, a potem stworzył bezpośrednie zagrożenie życia kilku/kilkunastu osób (nagrywający + pieszy).
każdy kto się bawi w jakieś zajeżdżanie drogi, hamowanie itd powinien mieć z miejsca kilkuletniego bana na prowadzenie, moze by się oduczył
W Polsce nie trzeba dawać pozwolenia na broń, wystarczy, że otrąbisz Sebę. który łamie przepisy albo zostaniesz na lewym pasie przez 1.5 sekundy dłużej niż typ jadący 200 km/h za Tobą by sobie tego życzył.
Będą cię k***a ścigali choćby dwie godziny xDDD



no i wyszlo ze bronie dzbana z mazdy, ten z mazdy to tez p*zda sk***ysynek na mokrym doprowadza do takiej sytuacji, hamuje przy skrecie na mokrym zadnego poczucia przeniesienia masy w pojezdzie i przewidywania jak on sie zachowa przy gwaltownych r*cham kiera-hamulec, co powinien miec kazdy dobry kierownik. ten z mazdy to tez dzban j***ny i bym go ukaral ale ja sie wypowiedzialem o w sumie glownym prowodyrze calej sytuacji, unizony cuckold co ma kamerke i specjalnie aferki nakreca dla stop chamow i tym podobnych chamow z youtube. owszem gdyby dzban nagrywajacy nie obtrabil dzbana z mazdy to raz nie bylo by sytuacji nagranej zeby potem mazdziaka ukarac i by dalej owodowal zagrozenie byc moze gdzies indziej wobec kogos kto kamerki nie ma. ale ja sie wypowiadam tylko na temat prowokowania kamerkowiczow.. zobacz pelno juz jest filmikow na youtube jak kuuurrewka jedzie specjalnie lewym pasem 140 km/h i cieszy sie ze on jedzie przepisowo a ktos kto chcialby jechac 200 km/h za nim sie wk***ia, i dzban ma z tego radoche ze przeciez on jedzie max dopuszczalny.., a kim ta k***a jest zeby decydowac za mnie ile mam jechac i czy chce zlamac prawo??? jak chce cisna 200 km/h to ja ryzykuje czy sie rozjebie i zabije albo czy kogos zabije i pojde do pierdla albo tylko mandat zaplace 10 000 koła po taryfikacji.. a nie kurewka z kamerka. dlatego postuje za tym zeby bylo jak w krajach na zachodzie mozesz miec kamerke ale nie mozesz wrzucac z niej filmikow do neta. jak cos sie stanie to tylko na policje i chuuuj a nie na stop chama zeby stop cham, co jego nazwa powinna byc bardziej expand cham, zarabial na pedalach co mu filmiki wysylaja jak prowokuja kierowcow
ostatnio jest nawet afera jak bmiarz jakis sledzil parke co lewym sie wlekla a niech pokaza ile sie wlekli tym pasem a nagrywajacy tez p*zdeczka z boku siedzial a jego kobieta prowadzila pewnie wypity byl alkoholik j***ny i tylko sie cieszyl ze kontent dla stop chama nagrywa nie wiem czy widziales ten filmik z niebieskim bmw . takie kurestwo niby tyle lat komuny i esbecji a polaczki nadal jak konfidentami byli tak sa i nic sie nie nauczyli a jeszcze ostatnio coraz wieksze przyzwolenie spoleczne na konfidenctwo

zadna k***a nie bedzie na mnie trabic jak na stopie sie nie zatrzymam tak samo zadna k***a nie bedzie mi blokowac lewego pasa jadac dopuszczalne max 140 km/h ja sam decyduje za siebie czy lamie prawo czy nie od tego sa psy zeby mnie lapac i mandat dac. niech kurewska jedna z druga pojada na autobahn do niemiec i tam blokuja skrajny lewy pas co nie ma ograniczenia predkosci niech kurewka cfaniaczek skodzikiem wyjedzie i uzna ze ten zakret to max 160 mozna brac i niech go niemiec w ferari wyjasni ze tu on wleci 300. pie**olone szeryfskie kurewki sie znalazly zakompleksione ku*aski male smierdzace

kris1978

2022-08-13, 00:23
neo001 napisał/a:

To po co ci prawo? Po co łapać przestępców, złodziei i oszustów? Przyzwalając na takie zachowania możesz być pewna, że ich liczba będzie tylko rosnąć, a nie spadać.
Miejmy nadzieje że jednego śmiecia na drodze będzie mniej i że MOŻE jakiś podobny śmieć zacznie jeździć od obejrzenia tego filmiku prawidłowo.



No k***a, ale się zesrałeś, aż tu jebie.
j***ny obrońca ch*jowych polskich przepisów i jeszcze bardziej ch*jowych dróg. Za obtrąbienie gościa, powinien dostać w ryj. Ponad 30 ład po upadku komuny, prawie 20 w unii a u nas drogi cały czas ch*jowe albo w remoncie. Tylko mandatami zrównujemy się z zachodem. j***ć cwaniaczka co trąbi na gościa, który przeoczył znak.

vanTerrier

2022-08-13, 09:26
kris1978 napisał/a:

No k***a, ale się zesrałeś, aż tu jebie.
Za obtrąbienie gościa, powinien dostać w ryj. j***ć cwaniaczka co trąbi na gościa, który przeoczył znak.



jakby ktoś z was się zastanawiał dlaczego w tym kraju nigdy nie będzie normalnie - to właśnie dlatego. Mentalnością nam do ruskich bliżej, a nie Europy xDDDDD

reznik666 napisał/a:

no i wyszlo ze bronie dzbana z mazdy, ten z mazdy to tez p*zda sk***ysynek na mokrym doprowadza do takiej sytuacji, hamuje przy skrecie na mokrym zadnego poczucia przeniesienia masy w pojezdzie i przewidywania jak on sie zachowa przy gwaltownych r*cham kiera-hamulec, co powinien miec kazdy dobry kierownik. ten z mazdy to tez dzban j***ny i bym go ukaral ale ja sie wypowiedzialem o w sumie glownym prowodyrze calej sytuacji, unizony cuckold co ma kamerke i specjalnie aferki nakreca dla stop chamow i tym podobnych chamow z youtube. owszem gdyby dzban nagrywajacy nie obtrabil dzbana z mazdy to raz nie bylo by sytuacji nagranej zeby potem mazdziaka ukarac i by dalej owodowal zagrozenie byc moze gdzies indziej wobec kogos kto kamerki nie ma. ale ja sie wypowiadam tylko na temat prowokowania kamerkowiczow.. zobacz pelno juz jest filmikow na youtube jak kuuurrewka jedzie specjalnie lewym pasem 140 km/h i cieszy sie ze on jedzie przepisowo a ktos kto chcialby jechac 200 km/h za nim sie wk***ia, i dzban ma z tego radoche ze przeciez on jedzie max dopuszczalny.., a kim ta k***a jest zeby decydowac za mnie ile mam jechac i czy chce zlamac prawo??? jak chce cisna 200 km/h to ja ryzykuje czy sie rozjebie i zabije albo czy kogos zabije i pojde do pierdla albo tylko mandat zaplace 10 000 koła po taryfikacji.. a nie kurewka z kamerka. dlatego postuje za tym zeby bylo jak w krajach na zachodzie mozesz miec kamerke ale nie mozesz wrzucac z niej filmikow do neta. jak cos sie stanie to tylko na policje i chuuuj a nie na stop chama zeby stop cham, co jego nazwa powinna byc bardziej expand cham, zarabial na pedalach co mu filmiki wysylaja jak prowokuja kierowcow
ostatnio jest nawet afera jak bmiarz jakis sledzil parke co lewym sie wlekla a niech pokaza ile sie wlekli tym pasem a nagrywajacy tez p*zdeczka z boku siedzial a jego kobieta prowadzila pewnie wypity byl alkoholik j***ny i tylko sie cieszyl ze kontent dla stop chama nagrywa nie wiem czy widziales ten filmik z niebieskim bmw . takie kurestwo niby tyle lat komuny i esbecji a polaczki nadal jak konfidentami byli tak sa i nic sie nie nauczyli a jeszcze ostatnio coraz wieksze przyzwolenie spoleczne na konfidenctwo
zadna k***a nie bedzie na mnie trabic jak na stopie sie nie zatrzymam tak samo zadna k***a nie bedzie mi blokowac lewego pasa jadac dopuszczalne max 140 km/h ja sam decyduje za siebie czy lamie prawo czy nie od tego sa psy zeby mnie lapac i mandat dac. niech kurewska jedna z druga pojada na autobahn do niemiec i tam blokuja skrajny lewy pas co nie ma ograniczenia predkosci niech kurewka cfaniaczek skodzikiem wyjedzie i uzna ze ten zakret to max 160 mozna brac i niech go niemiec w ferari wyjasni ze tu on wleci 300. pie**olone szeryfskie kurewki sie znalazly zakompleksione ku*aski male smierdzace



jesteś do utylizacji lub odizolowania od społeczeństwa

Makulata

2022-08-14, 16:56
Heliar napisał/a:

Aleś wyj***ł porównanie. Na dodatek codzienna sytuacja to to nie jest. Doprecyzuje bo na szybko w pracy pisałem. Gość wymusił, ale nie było to chamskie wymuszenie, na co dzień mam, albo widzę z 2-3 takie sytuacja i bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś zatrąbił. Jeśli gość na filmie zatrąbił, czego nie słychać oczywiście, to jest takim samym kretynem co ten drugi, j***ni królowie szos. Do tego święte oburzenie idiotów co to tu się powpisywali, na temat tego wymuszenia (resztę akcji pominąłem, bo nie warto o tym pisać). , ładnie podsumował te wszystkie wpisy. Odnośnie tego co pisałem wcześniej, na zachodzie dawno się nauczyli, że wystarczy delikatnie zwolnić i przepuścić, samochód rower, czy pieszego. Wtedy ruch idzie płynniej, sprawniej, nie tworzy się zator i przestoje. U nas niestety, albo czekasz na łaskawcę, albo "delikatnie wymuszasz", czyli podjeżdżasz na skraj, lub wykonujesz delikatny ruch, żeby wywołać reakcje.



,,Nie było to chamskie wymuszenie" Gość zajechał komuś drogę zmuszając go do hamowania, po czym hamuje bez powodu, by poprawić szansę na stworzenie zderzenia, ale ,,Nie było to chamskie wymuszenie" xD Jesteś takim samym debilem jak kierowca mazdy.

neo001

2022-08-28, 13:12
kris1978 napisał/a:

No k***a, ale się zesrałeś, aż tu jebie.
j***ny obrońca ch*jowych polskich przepisów i jeszcze bardziej ch*jowych dróg. Za obtrąbienie gościa, powinien dostać w ryj. Ponad 30 ład po upadku komuny, prawie 20 w unii a u nas drogi cały czas ch*jowe albo w remoncie. Tylko mandatami zrównujemy się z zachodem. j***ć cwaniaczka co trąbi na gościa, który przeoczył znak.



I kto tu się zesrał, jesteś kolejny do utylizacji zaraz po piździe z mazdy :lol: