18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

piwo

proztyzywot • 2013-02-27, 20:03
Wysłali kiedyś próbki Budweisera na konkurs piwa.
Po pewnym czasie dostali list: "Przebadano. Wasz koń nie jest chory na cukrzycę".

Ranger

2013-02-28, 17:15
Cytat:

Gówno prawda (wrzucam fragment linku do yt, bo całość nie chciała mi się załadować): watch?v=DH7r2818Mao



No faktycznie, gość który sprzedaje piwo jest zajebiście wiarygodnym źródłem informacji...
Kiedyś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym, który handlował takimi spożywczymi ''wspomagaczami'', jak glutaminian sodu itp. To właśnie on powiedział mi o tej żółci, bo sam nią handlował, ale niestety nie mógł mi powiedzieć, którzy producenci to stosują, bo gdyby to wypłynęło to gościowi tak by doj***li że by się nie pozbierał.

Sl...........nx

2013-03-01, 12:01
Ranger napisał/a:



No faktycznie, gość który sprzedaje piwo jest zajebiście wiarygodnym źródłem informacji...
Kiedyś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym, który handlował takimi spożywczymi ''wspomagaczami'', jak glutaminian sodu itp. To właśnie on powiedział mi o tej żółci, bo sam nią handlował, ale niestety nie mógł mi powiedzieć, którzy producenci to stosują, bo gdyby to wypłynęło to gościowi tak by doj***li że by się nie pozbierał.



Gość jest sędzią piwowarskim, zapraszanym na międzynarodowe konkursy, prowadzi naprawdę dobry blog i wie o wiele więcej o piwie, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.
Gdybyś obejrzał inne jego materiały to byś wiedział, że pomimo, iż sprzedaje piwo w sklepie, nie pozostawia złudzeń i mówi co myśli o koncerniakach.