18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo huragan challenge

8broda8 • 2019-01-17, 00:13
Następne z kolejnych czelendżów internetowych.....szkoda piwa :roll:


Halman

2019-01-17, 00:16
nic mnie tak dawno nie rozbawiło....miał być kozak na streamie a wyszedł (dosłownie) paw

Al...........is

2019-01-17, 00:17
Piwa i szampana tak się nie wypije. Jak miałem 18 lat, to w ten sposób wypiłem wódkę, całe pół litra. Fakt, że później kolega niósł mnie na kwaterę, ale wypiłem i przeżyłem :P

pi...........ta

2019-01-17, 01:45
k***a co za oblech

Salieri16000

2019-01-17, 10:35
8broda8 napisał/a:

Piwo huragan challenge



Moja rada: nie używaj słów, których nie znasz znaczenia, ewentualnie upewnij się co one znaczą, byś nie zrobił z siebie głupka...

Huragan to silny wiatr, a to co powstało po zakręceniu w butelce przypomina trąbę powietrzną lub trąbę morską.

Hrabia Drapula

2019-01-17, 11:17
a gdzie tam szkoda piwa, przecież te amerykańskie pomyje typu, corony, millersy i inne to nawet chyba większe badziewie jak nasze eurolagery , czemu to piją z limonką przeważnie ? albo że by miało jakikolwiek smak albo że by zabić smród

Ronoaro

2019-01-17, 15:59
Corona to ch*j a nie piwo. Piwo jest ze słodu, a nie z kukurydzy i ryżu.

Machol

2019-01-17, 16:08
Ronoaro, słodu można narobić z wielu roślin uprawnych... To tak, jakby powiedzieć, że chleb jest z mąki, a nie z żyta :P

xtz171

2019-01-17, 16:12
miało być tornado a wyszedł wulkan, też fajnie :P

Macias17

2019-01-17, 16:15
Salieri16000 napisał/a:

Moja rada: nie używaj słów, których nie znasz znaczenia, ewentualnie upewnij się co one znaczą, byś nie zrobił z siebie głupka...

Huragan to silny wiatr, a to co powstało po zakręceniu w butelce przypomina trąbę powietrzną lub trąbę morską.



Z wiki: "Huragan – zjawisko silnego wiatru (...) Najczęściej mianem huraganów określa się odpowiednio silne cyklony tropikalne."

Moja rada : Jak już kogoś pouczasz i do tego wyzywasz go od głupków, to upewnij się że masz rację żeby przypadkiem nie wyjść na jeszcze większego dzbana :ok:

Cergo

2019-01-17, 16:52
piwo heeheee jakiś gówno nie piwo :)

InnyName

2019-01-17, 17:29
I Dont anderstend.

Po ch*j. Nie ogarniam ludzi którzy piją piwo żeby wypić. Piwo i ogólnie alkohol czy fajki powinno się zażywać dla przyjemności, a nie dla przymusu... co mu to k***a da

htp

2019-01-17, 17:39
InnyName napisał/a:

I Dont anderstend.



Po ch*j. Nie ogarniam ludzi którzy piją piwo żeby wypić. Piwo i ogólnie alkohol czy fajki powinno się zażywać dla przyjemności, a nie dla przymusu... co mu to k***a da


A co on jakieś zwierze, żeby wodę pić?

Alois napisał/a:

Piwa i szampana tak się nie wypije. Jak miałem 18 lat, to w ten sposób wypiłem wódkę, całe pół litra. Fakt, że później kolega niósł mnie na kwaterę, ale wypiłem i przeżyłem


Kolega dzielnicy założył się że wypije duszkiem pół litra wódki. zakład wygrał, ale nie przeżył .

SuchyHarry

2019-01-17, 18:12
Kolejna seria challenge'y dla debili, no ale cóż... W takich czasach żyjemy, że już nawet bardziej opłaca się jebnąć jakiś "czelendż" i dla paru lajków rozgazować sobie bebechy browcem niż czerpać przyjemność z jego picia.