18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo dla wszystkich!

de_Sade • 2019-06-06, 23:33
Zróbmy tak: Ja Wam piwo- Wy mi piwo!



Jeden z gości postanowił przynieść kolegom piwo do stolika...

manqt

2019-06-06, 23:48
.. W nie :-x ch go ch*j strzeli!

djted

2019-06-07, 00:04
Przeciez to Fake na kilometr...... ustaweczka

de_Sade

2019-06-07, 00:08
djted napisał/a:

Przeciez to Fake na kilometr...... ustaweczka



Gdyby dał sobie rękę uciąć, a Ty byś powiedział, że to fake, to tak, mógłbym uwierzyć. Jak w p*zdu idzie tyle browca, to nie, sorry, ale nie ma mowy, bym przyznał Ci rację :/

Ca...........on

2019-06-07, 04:25
Mieliśmy ostatnio na rejsie taką pannę. Płynęliśmy w 4 jachty i gdy przechodziła na któryś, to zaczynały się dziać cuda wianki. Silnik zdychał, rol-fok się zacinał, kabestany się zacinały, kontrafał się zerwał, achtersztag się wykocił i prawie jebnął... jednym słowem jakaś pechówka. Ochrzciliśmy ją Jonaszem. Śmiała się, a potem była właśnie taka akcja, kiedy kolega niósł piwo dla jednego z jachtów i ktoś rzucił hasło "zaraz się wywali, bo jest Jonasz".

IOI

2019-06-07, 08:03
Caramon napisał/a:

jakies piardy...".


i smiechom nie bylo konca.

Dzisiaj

2019-06-07, 09:49
Caramon napisał/a:

Mieliśmy ostatnio na rejsie taką pannę. Płynęliśmy w 4 jachty i gdy przechodziła na któryś, to zaczynały się dziać cuda wianki. Silnik zdychał, rol-fok się zacinał, kabestany się zacinały, kontrafał się zerwał, achtersztag się wykocił i prawie jebnął... jednym słowem jakaś pechówka. Ochrzciliśmy ją Jonaszem. Śmiała się, a potem była właśnie taka akcja, kiedy kolega niósł piwo dla jednego z jachtów i ktoś rzucił hasło "zaraz się wywali, bo jest Jonasz".



a pozniej kierowca autobusa zaczal klaskac... zbyt glosno bo sie obudziles

nano50

2019-06-07, 10:20
Na harda to! Serce mi nie wytrzymuje jak widzę taką tragedię.

Ahoi

2019-06-07, 10:39
Jeden ze smutniejszych materiałów na sadisticu, wyciska łzy.