18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwa za tematy

soqu1 • 2013-06-19, 02:03
Od pewnego czasu, zwłaszcza w komentarzach pod Maxem Kolonko wylewane są żale o "niesłusznie zdobywanych piwach" za umieszczanie materiałów popularnych i pewnych dostania się na stronę główną. Dla niektórych jest to tak bolesne, że wolą nawet utworzenia zbiorczego dla Maxa, byle tylko ktoś tam nie nabił sobie kilkaset piw.
Ludzie... czy was do reszty popie**oliło?
Co z tego, że jeden ma kilka piw, a inny dziesiątki tysięcy?
Wyjdziesz na ulicę i wszyscy będą oddawać ci pokłony, a może za te piwa dostaniesz od administratorów przelew na konto i bedziesz bogaty w ch*j?
Cała ta podnieta ilością piw wygląda trochę jak zachowanie się przygłupów z facebooka, którzy nękają w środku nocy, by przesłać im np. paliwo do Farmville, po czym za miesiąc zapominają o całej "grze".
Tak więc czy jesteś polującym na nowy materiał i ustawiasz sobie alarm z elektrowstrząsem w momencie ukazania się nowego Kolonko (itp) w sieci, czy rozpaczającym "poszkodowanym" przesłanie do ciebie jest jedno
:idzwch*j: i nie wracaj, jesteś hańbą dla tego portalu

wowka01

2013-06-19, 02:37
Korzystając z okazji, mógłby ktoś mi podrzucić trochę paliwka do Farmville? Info na PW.

Ra...........py

2013-06-19, 04:00
Ja pie**olę, nie wiedziałem że niektórzy mają tu takie problemy. To naprawdę straszne.

~Sunday

2013-06-19, 07:04
Ilość wirtualnych piw zawsze musi się zgadzać.




:trollencjusz:

Vl...........in

2013-06-19, 07:39


:trollencjusz:

da...........za

2013-06-19, 07:55
Z punktu widzenia władcy piwa, faktycznie, prośby o postawienie piwa, są do dupy. Klasycznie powinien być film i już. ten kto zasłuży swoim filmem lub dowcipem, etc. Dostanie piwo. Ale to będzie myśl: "o kurde, dobre. piwo". A nie aluzja pod filmem, "dawać piwa". To tak jakby pod reklamą na końcu strony było napisane 'kupować,kupować,kupować". Nie ma w tym bólu dupy. Chyba że dla gimnazjalistów i świeżo upieczonych licealistów oraz, też często, studentów 1 roku myślenie jest bólem dupy. :)

chrap

2013-06-19, 07:56
indrikoterium napisał/a:

co to k***a jest Farmville


Ty to jesteś kól. Kolejny pseudowyzwolony. Na ch*j zadajesz głupie pytania? Chyba z kontekstu byłbyś w stanie ogarnąć, że jest to jakaś zj***na gra?

Wracaj tam doić swoje krowy.

Raikiri73

2013-06-19, 08:13
chrap napisał/a:


Ty to jesteś kól. Kolejny pseudowyzwolony. Na ch*j zadajesz głupie pytania? Chyba z kontekstu byłbyś w stanie ogarnąć, że jest to jakaś zj***na gra?

Wracaj tam doić swoje krowy.




Od krów to się odpie**ol... piwa nie dostajesz.


A co do tematu... to piwo nie jest najważniejsze? :-/
Moje życie to kłamstwo :-(

Prometheus_Coprophagus

2013-06-19, 10:05
soqu1 napisał/a:

Dla niektórych jest to tak bolesne, że wolą nawet utworzenia zbiorczego dla Maxa, byle tylko ktoś tam nie nabił sobie kilkaset piw.



Gdyby nie tematy zbiorcze, na głównej oglądałbyś na zmianę MMK, JKM, Urbana i koty.

soqu1

2013-06-19, 14:55
Prometeus_Coprophagus napisał/a:



Gdyby nie tematy zbiorcze, na głównej oglądałbyś na zmianę MMK, JKM, Urbana i koty.



Tematem mojej wypowiedzi nie jest problem zbiorczych

Prometheus_Coprophagus

2013-06-19, 15:06
soqu1 napisał/a:

Tematem mojej wypowiedzi nie jest problem zbiorczych



Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, jednak cytowany przeze mnie fragment twojej wypowiedzi sugeruje jednoznacznie, że - według ciebie - utworzenie tematu zbiorczego na MMK miało na celu ograniczenie ilości wirtualnych piw ograniczonych przez użytkowników.

Natomiast odnośnie wirtualnych piw - do grudnia przy każdym poście wyświetlała się ilość otrzymanych i wystawionych wirtualnych piw. Bardzo dobrze, że już tego nie ma.

evilmatt

2013-06-19, 17:06
k***a, miał być telewizor za 10k piw. W ch*ja mnie ktoś zrobił. :amused: