18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwa nie można kupić!

~Sunday • 2020-04-10, 17:21

Co za polityka?! :gniew:

darayavahus

2020-04-11, 07:42
kolololopsk napisał/a:

Dupeczka przed kamerzystą fajna



Płaska jak ziemia

bigsexy

2020-04-11, 09:33
Dzisiaj napisał/a:

o ho ho ale smieszne ale smieszne... teraz kolejka wydluzy sie o 20 min bo trzeba posprzatac itd bardzo k***a zabawne



Jak byś jedną stłuczoną butle po piwie sprzątał 20 minut to niech Cie ch*j strzeli

BrainOsw

2020-04-11, 10:47
@poligon6
widząc że takie ameby umysłowe jak ty rozmnażają się i mają prawo głosu w tym kraju będzie tylko źle. Najgorsze jest to, że jesteś tak zaślepiony tymi kłamstwami rządzących, że sam siebie okłamujesz i sobie wmawiasz pie**olamento. Siedź se na tej kwarantannie aż z głodu zaczniesz kamienie wpie**alać, a jak nie to postaw się w sytuacji innych ludzi.

russian-roulette

2020-04-11, 11:03
Ja sobie ostatnio ognisko w lesie nad jeziorem zrobiłem z żoną

MadDave

2020-04-11, 12:05
Osoby negujące istnienie wirusa twierdzące że jest to spisek rządu powinny się poważnie zastanowić nad pie**olnięciem się czymś ciężkim w ten pusty łeb.
Podejrzewam że część z was to zwykle trolle oraz pociot po antyszczepionkowcach obecnie wyznawców terroru 5g. Wyskakujecie z jakimiś oderwanymi od dupy statystykami umieralności na gruźlicę, grypę i od wypadków samochodowych co jest tylko i wyłącznie objawem myślenia życzeniowego.
Dlaczego najwięcej w tej sprawie wypowiadają się ludzie którzy ze służba zdrowia nie mają pojęcia? Branie czegoś na chłopski rozum najwidoczniej wam k***a nie wychodzi.
Słyszałem że wirus to pretekst rządu, żydów, masonów, kosmitów, komunistów etc. Aby zajrzeć nam do portfeli i zmusić do płacenia kartami... k***a na litość boską ludzie. Czy wy do reszty och*jaliście?
Weźcie idźcie pod izolatki z ludźmi podłączonymi do aparatury i krzyczcie że to jest tylko spisek rządu i nie ma wirusa a oni zostali zmanipulowani. No chyba że... to podstawieni agenci o k***a i co wtedy!
Jesteście cwani w chwili gdy was to nie dotyka. Jak się któryś z waszych bliskich zarazi tym gównem to zaczniecie inaczej skamleć (czego wam nie życzę)

SQRW3L_ponury

2020-04-11, 14:19
@up

Obejrzyj sobie wczorajsze uroczystosci rocznicowe katastrofy smolenskiej z uziałem pisiej elyty - zwróc szczególną uwagę na całkowity brak jakichkolwiek zabezpieczeń i zachowania odległości miedzy sobą - a potem wyciągnij szersze wnioski - nie odnosnie wirusa jako takiego tylko sensownosci np. zakazu wstępu do lasu itp.

thomessos

2020-04-11, 14:59
poligon6 napisał/a:

Podobny poziom reprezentuje bydło które zamiast siedzieć na dupie pie**oli " Ze moze chodzić gdzie chce bo rząd konstytucje łamiom"



Nawet tutaj agitacja polityczna...

EdmundKemper

2020-04-11, 15:30
Na wstępie zaznaczę, że nie popieram pisiorów, chociaż pewnie i tak ktoś mi to wytknie. Rozumiem, że ci którzy nie chcą przestrzegać obowiązujących obostrzeń robią to tylko dlatego, że są one niezgodne z Konstytucją RP? Gdyby obostrzenia były zgodne z prawem to wtedy by ich przestrzegali?

kulawiec

2020-04-11, 15:42
poligon6 napisał/a:

Podobny poziom reprezentuje bydło które zamiast siedzieć na dupie pie**oli " Ze moze chodzić gdzie chce bo rząd konstytucje łamiom"



Najlepiej siedzieć w domu i wpie**alać gulasz z burka.

longfly

2020-04-11, 16:36
on ma prawa wyborcze a takich jest wiecej teraz sobie odpowiedzcie kto wami rzadzi i nie dziwcie sie ze rzad wydaje sie wam banda kretynow -- nie do was jest przekaz rządu i proppaganda tylko do wiekszosci debili z prawami wyborczymi

poligon6 napisał/a:

Podobny poziom reprezentuje bydło które zamiast siedzieć na dupie pie**oli " Ze moze chodzić gdzie chce bo rząd konstytucje łamiom"



bydlo to masz w domu to twoja rodzina i tam szukaj pretensji

niektorzy mysla a inni jak ty plyna z pradem zdechlych ryb

EdmundKemper napisał/a:

Na wstępie zaznaczę, że nie popieram pisiorów, chociaż pewnie i tak ktoś mi to wytknie. Rozumiem, że ci którzy nie chcą przestrzegać obowiązujących obostrzeń robią to tylko dlatego, że są one niezgodne z Konstytucją RP? Gdyby obostrzenia były zgodne z prawem to wtedy by ich przestrzegali?



tak by bylo - jest pewien poziom abdurdu po przekroczeniu ktorego prawo przestaje byc prawem a jest tylko belkotliwym tekstem ktorego nie da sie przestrzegac a rozumiec i interpretowac mozna na wiele sposobow


nie ma niestety ostrej granicy i tu trzeba polegac na zdrowym rozsadku -- obecny rzad kilka dobrych posniec zmieszal z absurdami jak zakaz wstepu do lasu spisywanie rowerzystow i do tego na podstawie belkotliwego prawa a do tego dajac mozliwosc decyzji widzimisie policjanta

prawo i dobre przepisy nie maja czegos takiego jak widzimisie danej osoby i interpretecja zalezna od danej osoby

wojtasrally

2020-04-11, 17:11
poligon6 napisał/a:

Podobny poziom reprezentuje bydło które zamiast siedzieć na dupie pie**oli " Ze moze chodzić gdzie chce bo rząd konstytucje łamiom"



To se siedz na dupie i ogladaj dalej tvn24 lamusie

EdmundKemper

2020-04-11, 17:12
longfly napisał/a:


tak by bylo - jest pewien poziom abdurdu po przekroczeniu ktorego prawo przestaje byc prawem a jest tylko belkotliwym tekstem ktorego nie da sie przestrzegac a rozumiec i interpretowac mozna na wiele sposobow



Ale wiesz, że generalnie to nie prawo Cię chroni przed zarażeniem tylko Twoje poczynania? Więc jeśli teraz uważasz, że nieprzestrzeganie obostrzeń jest bezpieczne, a gdyby były zgodne z prawem byłoby niebezpieczne to jesteś k***a j***nym debilem :D

Ti...........ch

2020-04-11, 17:30
wojtasrally napisał/a:

To se siedz na dupie i ogladaj dalej tvn24 lamusie



To było głębokie. Jak długo myślałeś na tą błyskotliwą odpowiedzią? Pewnie z tego intelektualnego wysiłku siedzisz zaśliniony jak pacjent po klonozepanie...



EdmundKemper napisał/a:

Ale wiesz, że generalnie to nie prawo Cię chroni przed zarażeniem tylko Twoje poczynania? Więc jeśli teraz uważasz, że nieprzestrzeganie obostrzeń jest bezpieczne, a gdyby były zgodne z prawem byłoby niebezpieczne to jesteś k***a j***nym debilem



Nie chodzi o obostrzenia same w sobie. Jak napisałem wcześniej to te wprowadzone obecnie są bardzo wątpilwe prawnie, więc nie ma się co dziwić ludziom którzy widząc co się dzieje zaczynają się buntować. Jaka jest podstawa prawna obecnie wystawianych mandatów? Czy policja wyganiająca z podwórka jednego (jedynego!) gościa, który sobie postanowił wyjśc poćwiczyc na postawionych tutaj (bo to akurat widziałem z okna jak siedziałem na kwarantannie) przyrządach jest poważna? Czy policjanci goniący rowerzystów mogą być traktowani poważnie? Jeśli policjanci wystawiają mandaty za mycie samochodu, a kilka godzin później ktoś wrzuca filmik jak policjaci myją radiowóz na ogólnodosteopnej myjni to jest to poważne? Nie jest i ludzie to widzą.

Novik

2020-04-11, 20:08
Serio k***a tyłe piw ha tfu

jednoręki-ujeżdżacz

2020-04-11, 22:02
Zaraz będziecie k***a prosić o kromkę chleba pod urzędem miasta i gminy sp***oleńcy. Wolum śmiertelności oraz wiek zmarłych nie wskazuje na kompletnie niewspółmierne środki które zostały zastosowane.
Bydło, po prostu bydło chowu klatkowego. Od jakiegoś miesiąca wiem, że ludzie są gorsi niż trzoda chlewna hodowana na mięso. Bydlęcia uchylić drzwi, to najprawdopodobniej ucieknie a niedoj***ny człowiek który naogląda się tv jeszcze sam się zarygluje we własnym chlewie i jeszcze będzie innych chciał zamknąć.
Spłońmy jako gatunek, potrzeby jest gruby rozpie**ol na tej planecie żebyśmy po prostu zniknęli.

Aha, zapomniałem: buda poligon!