18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull zatrzymuje złodzieja chwytem zwanym kutasem śmierci.

Lobo24 • 2017-05-11, 17:44
Bum szakalaka, amba i fatima. Były jaja i ich ni ma.
Wyobrażacie sobie te dialogi pod celą?
Stary powiedz co się stało? Kto cie tak skrzywdził?
Na co złodziej-eunuch piskliwym głosem Pszczółki Mai:
Odwal się! Mówiłem już, że nie chcę o tym rozmawiać!


Hi...........po

2017-05-11, 17:56
Taki pies to i życie uratuje.

buoba

2017-05-11, 19:39
RIP jajka

Lobo24

2017-05-11, 19:43
Szkoda, że to nie kaukaz albo kangal. Wtedy by mu pewnie klejnoty z kręgosłupem wyciągnął.

sruba7

2017-05-11, 22:00
za pitbulla zawsze piwko

piter210

2017-05-11, 22:36
Zgadzam się z głosem w tle hehehehe :amused:

Ma...........91

2017-05-11, 22:43
Zrobili se jebańcy monitor 8K żeby obejrzeć tak cudowną kastrację.

brugge216

2017-05-12, 07:06
No i h*j, no i cześć...

owiecs

2017-05-12, 08:26
No fajnie fajnie, ale ten pies to tak zaatakował z nienacka, bo wiedział że złodziej czy jak? Równie dobrze mógł zaatakować jakąkolwiek inną biegnącą osobę/ dziecko.

Nie wspomnę, że bycie złodziejem nie pozbawia jakichkolwiek praw, i jeśli facet stracił płodność to właściciel psa nie wypłaciłby się z odszkodowania do końca życia. Oczywiście mówiąc o cywilizowanym kraju (nie wspominając o juesej). Także pozdro właściciele pitbuli i innych takich

Hi...........po

2017-05-12, 13:08
up
Po prostu koło molosów się nie biega. Pies bronił pana.

Michrou

2017-05-12, 13:14
@Hispo Jak bronił pana, jeśli zaatakował osobę biegnącą obok? Takich zwierząt nie powinno się trzymać w pobliżu ludzi w takim razie, jeśli atakuje bez powodu. A co jeśli dziecko by sobie biegało po ulicach? Zagryzłby dzieciaka, albo w najlepszym przypadku poważnie ranił, a Ty byś tłumaczył, że nie powinno biegać, albo chodzić obok kundla. Pies do utylizacji, a właściciel niech buli odszkodowanie do końca życia. Prawo powinno zakazywać trzymania takich bydlaków osobom prywatnym.

Hi...........po

2017-05-12, 13:34
Też nie czuję sie bezpiecznie przechodzac koło takich psów i masz absolutna racje.
Moja wypowiedż dotyczyła tylko tego filmiku :-D

ellsworth

2017-05-12, 21:32
Michrou napisał/a:

@Hispo Jak bronił pana, jeśli zaatakował osobę biegnącą obok? Takich zwierząt nie powinno się trzymać w pobliżu ludzi w takim razie, jeśli atakuje bez powodu. A co jeśli dziecko by sobie biegało po ulicach? Zagryzłby dzieciaka, albo w najlepszym przypadku poważnie ranił, a Ty byś tłumaczył, że nie powinno biegać, albo chodzić obok kundla. Pies do utylizacji, a właściciel niech buli odszkodowanie do końca życia. Prawo powinno zakazywać trzymania takich bydlaków osobom prywatnym.


Nie wiem dlaczego masz taki problem ze zrozumieniem, że tak samo jak nie wbiega się na ulicę pod samochód, tak nie wbiega się pod psa, bo tak samo konsekwencje mogą być opłakane. To jest wiedza, którą powinno mieć każde dziecko, które się samodzielnie porusza po świecie, a więc nie takie znów małe!