18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull z piekła rodem...

Halman • 2023-01-13, 06:50

zj***ny piesio kończy żywot w jedynie słuszny sposób...

Szramka

2023-01-13, 13:17
Puczysta napisał/a:

Szkoda że nie strzelił w ten sposób, żeby sk***iel zdychał kilka godzin.



No co Ty gadasz. Wystarczy juz ze ma dosc mocno reke pogryziona

Juzwa

2023-01-13, 13:28
Na bramie są ładne wystające szpikulce. Nie mógł psu tym flaków wyjąć na wierzch?

Brutuz

2023-01-13, 13:47
Sąsiad już na nim kreskę postawił i zaczął go obmywać żeby gownem z trumny nie j***ło... :mrgreen:

alucard321

2023-01-13, 14:09
radek225 napisał/a:

Ja tam widzę psa, który zacisnął swoje szczęki na ręku Da Silvy, który i tak jutro skończy z głową między nogami oddzieloną od szyi . Chciałem zobaczyć psa zagryzającego faceta to go zobaczyłem. Może nie najlepiej, ale widać. Chciałeś zobaczyć ch*ja, to zobaczyłeś ch*ja. A to polewanie z węża co miało dać? Patrz piesku, olewamy cię, zostaw tego pana. Hahahahaha . Poza tym to wina właściciela oraz tego gościa, który rękę ma w strzępach. Po pierwsze to pies poczuł się zagrożony. Facet naruszył przestrzeń osobistą psa po przekroczeniu której pies się zaniepokoił. Po drugie to takie rasy trzeba układać u behawiorysty od małego. No i czerwone mięso wzmaga agresję u psów. Pies nie jest tutaj niczemu winien. To człowiek zawinił, można było wszystkiego uniknąć. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka i co do tego nie mam żadnych wątpliwości.



Pewnie. Ofiary gwałtów też są same sobie winne. Dobrze, że tam byłeś od samego poczatku, wszystko widziales i to daje ci prawo osądzać kto zawinił. Powiedzmy, że pies był bezpański i wpieprzył się kolesiowi na podwórko. Nadal wina wszystkich tylko nie psa?

omenlol

2023-01-13, 17:33
szkoda psa

TENERE

2023-01-13, 18:53
fuse_beyond napisał/a:

Zajebiście. Szkoda tylko, że ch*ja widać.



czekaj zaraz zrobią dubla :-)

Funnek

2023-01-14, 09:29
W Polsce temu co zabił postawiono by pewnie zarzuty

NosaczPL

2023-01-14, 16:41
dobrze tak dla j***nego pchlarza ptfuuuu!