18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull sprawa rurki

cavez • 2014-02-08, 13:54
jeden z najlepszych polskich seriali














po tagach nie znalazlem bo chyba nie umiem :emo:

Blizzard93

2014-02-08, 21:37
@Dorodnykurczak: Bandytka (Kmieciak) nagadała Nielata (ten młody) by nagrywał swoich w zamian za pewną przysługę. Nielat się przyznał i Benek przeszedł się z nim do Kmieciaka, by wyjaśnić jak się sprawy mają :D

Tak w wielkim skrócie ;) Oglądnij, nie pożałujesz. Lepszego polskiego serialu nie ma, zapewniam ;)

EDIT: już mnie wyprzedzili ;)

wudun

2014-02-08, 21:39
ParanoiA napisał/a:



Szukam torrenta :-P

Obrazek






Proszę. Nie musisz dziękować :mrgreen: link

MADErrFAKErr

2014-02-08, 22:55
Polecam Krew z Krwi. Serial krótki ale moim zdaniem zacny.

Saute

2014-02-08, 23:03
A tutaj cały odcinek, mój ulubiony(na podstawie strzelaniny w Magdalence).

karinawaw

2014-02-08, 23:44
Uwielbiam ten serial! W telewizji same Klany i inne pierdoły..

null

2014-02-09, 00:50
@pakicito

chociazby Ekstradycja. Obejrzyj, bo pewnie o nim nie slyszales gdyz byles zbyt maly albo byles dopiero w planach

Gieniu

2014-02-09, 01:33
"pie**ol się. Hehe" Najlepszy tekst w pitbulu :D

Tomaszov

2014-02-09, 02:28
Jak dla mnie to również najlepszy polski serial - piwko! :D

bravoteampolska

2014-02-09, 02:28
Ten serial to jest pierwsze co prawdziwy Polak powinien oglądnąć drugie co już mi się osobiście podobało to serial Fala Zbrodni .
Teraz obecnie to tworzy się seriale na zasadzie Gender , takie jednym słowem ch*j wie co

orzech1991

2014-02-09, 03:12
ja bardzo polecam niedlugi ale bardzo wymowny i ciekawie nagrany serial na faktach o mafii mokotowskiej i wołomińskiej - bardzo dobra produkcja, leciala w TV, ale obejrzałem dopiero w necie - ODWRÓCENI.

mateuszmatel

2014-02-09, 16:04
Wszystkie odcinki są też na ipli

flassh

2014-02-10, 11:29
Fakt, takich scen jest sporo, a cały serial jest konkrenty. Polecam także ale chyba jest mało już osób co nie oglądali.
Niektórzy płaczą, że 2 i później 3 seria jest słaba, dla mnie wszystkie były mocne i miały swój styl.
Niestety 4-tej serii nie będzie :( Szkoda.
Benio, Metyl, Gebels, Despero, Artak... chyba po raz kolejny obejrzę cały serial.

apol111

2014-02-10, 22:14
dorodnykurczak napisał/a:

o co chodzi w tej scenie ? pytam poważnie

bo na podstawie wyrwanej z kontekstu minuty ciężko ocenić co miał zamiar gajos ugrać tą gatką



nielat ( ten w zielonym) otrzymał przysługę od tych dwóch po prawej. nielat został pobity przez dilera na centralnym, a kmieciak i ciągły mu dali wpier..l ( połamali go kompletnie). w zamian nielat musiał wynosić ważne kwity z "fabryki" ( z komendy policji) oraz "monitorować trapeza" ( nagrywać kamerą co się dzieje w nieoznakowanym polonezie policji stołecznej). z płaczem przyznał się Beniowi o co kaman w kiblu jak szczali, a Beniu wziął sprawę w swoje ręce. Przygrywając scenę z "Królem" podnosi ciśnienie Kmieciakowi ( temu z prawej bliżej kamery)( Kmieciak jest szefem Ciągłego - tego po prawej dalej). Kmieciak zarabia na "ochronie" kantorów - wiadomo w jaki sposób.

"teraz już wiesz gdzie jest BARYKADA?" barykada to jest "linia", której nawet bandziory i koledzy tych ze stołecznej nie mogą za h*j przekroczyć. obawiam się, że jestem ekspertem. jak ktoś ma jakieś pytanka to udzielę odpowiedzi.

ps. to jest serial mojego życia. nigdy już nie powstanie taki, żebym go nazwał lepszym od pitbula ( pod koniec 3 serii raczej zabrakło geldów na produkcję i zrobił się odrobinę gorszy) ( jakby Patryk Wega miał większy fundusz to by opie**olił jeszcze lepszy serial)

flassh

2014-02-11, 00:10
apol111 napisał/a:



nielat ( ten w zielonym) otrzymał przysługę od tych dwóch po prawej. nielat został pobity przez dilera na centralnym, a kmieciak i ciągły mu dali wpier..l ( połamali go kompletnie). w zamian nielat musiał wynosić ważne kwity z "fabryki" ( z komendy policji) oraz "monitorować trapeza" ( nagrywać kamerą co się dzieje w nieoznakowanym polonezie policji stołecznej). z płaczem przyznał się Beniowi o co kaman w kiblu jak szczali, a Beniu wziął sprawę w swoje ręce. Przygrywając scenę z "Królem" podnosi ciśnienie Kmieciakowi ( temu z prawej bliżej kamery)( Kmieciak jest szefem Ciągłego - tego po prawej dalej). Kmieciak zarabia na "ochronie" kantorów - wiadomo w jaki sposób.

"teraz już wiesz gdzie jest BARYKADA?" barykada to jest "linia", której nawet bandziory i koledzy tych ze stołecznej nie mogą za h*j przekroczyć. obawiam się, że jestem ekspertem. jak ktoś ma jakieś pytanka to udzielę odpowiedzi.

ps. to jest serial mojego życia. nigdy już nie powstanie taki, żebym go nazwał lepszym od pitbula ( pod koniec 3 serii raczej zabrakło geldów na produkcję i zrobił się odrobinę gorszy) ( jakby Patryk Wega miał większy fundusz to by opie**olił jeszcze lepszy serial)



"Ty się nie wpie**alaj, bo nie wiesz gdzie barykada jest." Benek do Nielata