18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull i wąż

CrazyEdek • 2021-07-23, 22:22
Trafiła kosa na kamień.


krasnystaf

2021-07-24, 07:51
Niestety, ale mam złe wieści. Wąż to Coleognathus radiata, wąż właściwy, który nie jest jadowity. :-?

suchy80

2021-07-24, 08:34
Ile tu k***a debili teoretyków. Skąd wiecie matoły, że to wąż jadowity to raz a dwa nie za każdym ugryzieniem wąż wypuszcza jad tępe ch*je.

RobsoN

2021-07-24, 09:46
Jakby wam taki łonsz wlazł na posesje, to byście się obsrali. I kto ratuje sytuację!. Trochę szacunku do zwierząt niedojeby umysłowe... i pies was j***ł :mrgreen:

Kostor

2021-07-24, 10:34
A teraz pokazcie jak z wezem radzi sobie kotek :-) Oczywiscie ch*ja zrobi j***ny dwulicowy sk***iel tak samo bezuzyteczny jak ich wlasciciele

saves

2021-07-24, 10:54
Kostor napisał/a:

A teraz pokazcie jak z wezem radzi sobie kotek Oczywiscie ch*ja zrobi j***ny dwulicowy sk***iel tak samo bezuzyteczny jak ich wlasciciele



Idź ze swoim użtyecznym cziłałą na spacer, samcu alfa.

cedrikk

2021-07-24, 11:12
Ten wąż to raczej dusiciel.

Kamil3l

2021-07-24, 12:08
Henboh napisał/a:

Mam dla Ciebie złą wiadomość, tylko ~25% węży jest jadowitych, a ten na jednego z tych nie wygląda,



dziękujemy za garść informacji z dupy. Co to jest te 25% ? Gdzie? W stanach jest 50 z tego 30 jadowitych. W Polsce jest jeden na pięć obecnych. W Australii 100 jadowitych na 140 gatunków. Na świecie to około 3,5k z czego tak 600 jadowitych. Jak masz pie**olić, to milcz lepiej.
Racja co do jadowitości tego z filmiku. To jakiś pyton. Szkoda

krasnystaf napisał/a:

Niestety, ale mam złe wieści. Wąż to Coleognathus radiata, wąż właściwy, który nie jest jadowity.



niestety mam złe wieści, jesteś niedoj***ny. Widzisz jak ten wąż wygląda czy nie widzisz. Losowo nazwę wybrałeś?

freddy.krueger

2021-07-24, 12:28
Po umaszczeniu to raczej pyton tygrysi więc pies przeżyje ....

Henboh

2021-07-24, 12:46
Kamil3l napisał/a:

dziękujemy za garść informacji z dupy. Co to jest te 25% ? Gdzie? W stanach jest 50 z tego 30 jadowitych. W Polsce jest jeden na pięć obecnych. W Australii 100 jadowitych na 140 gatunków. Na świecie to około 3,5k z czego tak 600 jadowitych. Jak masz pie**olić, to milcz lepiej.



Odezwał się ekspert od dup. Ujadasz jak kundel na łańcuchu, ale intelektem jorka nie przeganiasz.
Podaj co to za kraj to, porozmawiamy o konkretach. Ja nie wiem gdzie akcja przebiega, więc podałem dane globalne. które sam sobie znalazłeś. A gdybyś znalazł dokładniejsze, to wyszłoby ci te j***ne ~25%.

Kamil3l

2021-07-24, 12:58
Henboh napisał/a:

Odezwał się ekspert od dup. Ujadasz jak kundel na łańcuchu, ale intelektem jorka nie przeganiasz.
Podaj co to za kraj to, porozmawiamy o konkretach. Ja nie wiem gdzie akcja przebiega, więc podałem dane globalne. które sam sobie znalazłeś. A gdybyś znalazł dokładniejsze, to wyszłoby ci te j***ne ~25%.



globalnie to jesteś z dupy wciąż. bliżej jest do 20%, tak na marginesie. Skoro nie wiesz jaki to kraj, to po co podajesz statystykę światową, nawet o tym nie wspominając? Fajnie się bronisz przed trafnymi argumentami.

Globalnie to jesteś wciąż z dupy. Z tego co wiem to bliżej jest do 20%.
Po co podajesz statystyki światowe, nawet o tym nie wspominając, jak nawet nie wiesz co to za kraj?
Widzę trafne argumenty w dyskusji palą Ci styki.

Henboh

2021-07-24, 13:10
Kamil3l napisał/a:

globalnie to jesteś z dupy wciąż. bliżej jest do 20%, tak na marginesie. Skoro nie wiesz jaki to kraj, to po co podajesz statystykę światową, nawet o tym nie wspominając? Fajnie się bronisz przed trafnymi argumentami.
Globalnie to jesteś wciąż z dupy. Z tego co wiem to bliżej jest do 20%.
Po co podajesz statystyki światowe, nawet o tym nie wspominając, jak nawet nie wiesz co to za kraj?
Widzę trafne argumenty w dyskusji palą Ci styki.



Ty masz jakieś argumenty? Nawet posta poprawnie nie potrafisz napisać, dzieciaku.
Ale spoko sraj się, że ~25% to nie może być "bliżej do 20%", argument przech*j. Żałosne ujadanie, internetowego napinacza.

luxpiotr

2021-07-24, 13:22
Kostor napisał/a:

A teraz pokazcie jak z wezem radzi sobie kotek Oczywiscie ch*ja zrobi j***ny dwulicowy sk***iel tak samo bezuzyteczny jak ich wlasciciele


Dla mnie debilami są właściciele amstafów, pitbuli i innych tego typu ścierw. Powinno się prewencyjnie odstrzelić kundla i właściciela, zanim zrobią komuś krzywdę. :snajper2:

Nyrewesa

2021-07-24, 15:07
cuurniprime napisał/a:

I k***a bardzo dobrze.



Chyba będzie remis

stawaza7

2021-07-24, 15:53
Juzwa napisał/a:

Jak go wonszszsz upie**olił, to pitbul skiśnie za parę godzin.



upie**olił obejżyj dokładnie!...