18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pit stop - NASCAR

okar19 • 2013-03-13, 03:25
Profesjonalna obsługa ;)

okar19

2013-03-13, 16:43
Rems napisał/a:

czy wam też od wczoraj sadol zajebiście wolno wgrywa wszystko?


A wykupiłeś pakiet VIPa?

Philipek

2013-03-13, 16:55
a ja myslalem, ze przegrzewam swoje heble 0.0

dumad

2013-03-13, 17:05
wy piszecie o tym kluczu a o hamulcach nikt nie pisze
więc zrobię to ja
zajebiście rozgrzane hamulce, jestem zaskoczony że przy takiej temperaturze nie pękają

ja jak firmowym berlingo zapie**alam to się felgi dymią :szczerbaty: nie wiem dlaczego ale chyba też przez nagrzane hamulce

Janóż

2013-03-13, 17:53
nie zaj***ł na krzyż, pewnie wypadek będzie bo mu kołą poodpadają

Marllix

2013-03-13, 18:14
Rems napisał/a:

czy wam też od wczoraj sadol zajebiście wolno wgrywa wszystko?



Mi to nawet nic nie wgrywało,ale zrobiłem formata i PO sprawie

arsene007

2013-03-13, 18:28
@Rems
mi tak muli od tygodnia ponad :/ przyczyna serwera , czy kompa ..bo cała reszta neta śmiga idealnie

pazuzu

2013-03-13, 18:35
w F1 robią to 3 razy szybciej

Bila

2013-03-13, 19:52
Nie wiem jak uczą w us,ale z tego co się orientuję to koła,i nie tylko koła,przykręca się po przekątnej.

karolas123

2013-03-13, 20:08
Zeby hamulce pękły to trzeba by je czymś nagle ochłodzić np wodą. Inaczej jakie są podstawy do tego?

Black Snake

2013-03-13, 20:50
@Bila - dokładnie. Wszystko na krzyż. Jak będziesz przykręcał od np.: lewej do prawej to krzywo się wkręci, a tak równomiernie. No przynajmniej od moich nauczycieli to wiem i trochę z doświadczenia.

Novik

2013-03-13, 21:25
@Rems ta j***na strona od początku przez reklamy ładuje się godzinami :D

Kaprys

2013-03-13, 22:08
Sadol daje dupy. Aż miałem dzwonić do swojej kablówki, że co jest k***a, mam 64mbit/s w umowie, a filmiki z kalkulatora zawieszają się co kilka sekund. No k***a, aż doczytałem, że sadistic stoi na ovh. Serio? może jestem opóźniony, ale ovh był/jest? darmowym serwem/hostingiem. I firma która gasi autora Bestdem, ma problemy z hostingiem? Bo serwisy typu sadistic, kwejk, i inne w stopce, prowadzi firma. Nie za darmo, za reklamy nabijane wejściami. Dlatego Bestdem został zgaszony, bo pomijał wyświetlanie reklam. Zresztą wielce mnie to wali, korzystam z Adblocka, a jak wchodzę ze smarta, to już czas go zrootować i posadzić adblock , bo póki co muszę zamykać te debilne reklamy żeby przejrzeć posty. No sorry, jeszcze niczego nie kupiłem poprzez linki z reklam. Ani nie tracę na nie czasu. Jak mam coś kupić, to konkret. I sprawdzam dokładnie cena/jakość. Dziękuję, do widzenie.

JURIJ_77

2013-03-14, 09:33
arathorn napisał/a:

NASCAR jest tylko dla biednych i głupich.



pewnie - bo lepiej oglądać WRC, gdzie ścigają się z duchami i czasem i rywalizacji tam nie czuć, albo F1, w którym o zwycięstwie decyduje jeden plastikowy piździółek przy spojlerze - a manewry wyprzedzania w wyścigu występują tak często, jak Jarosław pyka kobiety ... NASCAR nie jest skomplikowany, ambitny i wyszukany - NASCAR jest rozrywką, a rozrywka ma przynosić frajdę. Jeżeli nie byłeś na torze to nie jesteś w stanie poczuć atmosfery - zapach spalin i ryk prawdziwych silników, a nie wycie kosy spalinowej z F1 ... poza tym samo współzawodnictwo na torze jest bardziej kontaktowe i widowiskowe - części karoserii walają się po torze i nikt nie zjeżdża na PitStop by doczepić kawałek jakiegoś gówna bo inaczej nie ma szans na zwycięstwo. OK, w F1 bardziej liczy się taktyka, każdy najmniejszy szczegół musi być dopracowany i przewidziany wcześniej - dlatego porównałbym te wyścigi do takich "rajdowych szachów", natomiast NASCAR - do zapasów w stylu klasycznym. Osobiście dla relaksu przy piwie wolałbym oglądać zapasy ...