18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pit Bulla odstrzelił a właściciela już nie.

SirMajkel • 2020-03-12, 20:08
czy to dobrze czy to źle
każdy sadol dobrze wie



gumstg

2020-03-13, 10:12
Xson33333 napisał/a:

Szkoda pieska, murzyn j***ny zabił lepszą od siebie istotę.



Pier...nij sie w leb. Gdy bys to byl ty i pies na ciebie lecial tez bys sie pewnie nie zastanawial. Ale jestes zbyt zj***ny by martwic sie o swoje zycie. Owszem szkoda psa ale tutaj nie dziwie sie ze wyciagnal bron i go zastrzelil

koras24

2020-03-13, 10:18
Biancaaaa napisał/a:

no .... nie fajnie sie ogląda jak biedny zwierz się męczy , ale murzyn Miał prawo się bać i miał prawo myslec że ten go zaatakuje.



No biedny w h*j ten zwierz, bo nie zdążył typa upie**olić....biedny zwierz no ja pie**ole.

polakwrocek

2020-03-13, 11:08
dignogato napisał/a:

Dobre, gość zobaczył że sąsiad wypuścił zapchlone gówno na podwórze, ustawił kamerkę/telefon, wziął klamkę i wyszedł na wabia z nadzieją że głupi kundel się na niego rzuci i udało się. Teraz napawa się pełnym łez spojrzeniem tego cwe*a.



Pies bez smyczy i kagańca , do tego nie wytrenowany skoro zaatakował.
pie**olić psa i właściciela.

mav

2020-03-13, 11:45
j***ny darmozjad otrzymał prawidłową dawkę ołowianego pedigree.

Belweder

2020-03-13, 13:19
Fajcarz napisał/a:

caly magazynek w bydle powinien wj***ć...



Właśnie nie. Dostał kilka kulek, żeby zdychać w męczarniach za agresywne zachowanie. Jeśli pies ma być na poziomie 3 latka (coś ala właściciele pitbulów i podobnego gówna), to może przez ten sp***olony mózg psa przejdzie myśl, że mógł się nie rzucać na człowieka.
Ps genialny materiał, lepiej by jedynie mogło być gdyby odj***ł większą ilość tego agresywnego łajna i kilku właścicieli.

ja...........ka

2020-03-13, 16:20
jakie to piękne, aż się wzruszyłem. j***ć te popie**olone pitbulle :)

Krzycho355

2020-03-13, 17:13
Rozumiem, że to jest sadistic, patrzymy na takie akcje i nas to nie rusza ale jak trzeba być niedoj***ny , żeby cieszyć się że pies się męczy i umiera powoli ?
Tylko i wyłącznie wina właściciela , że puścił tego psa, dopuścił do tego że pies był agresywny. Nie dziwię się reakcji mężczyzny ale k***a z czym tu fajnego, że pies się męczy.
Piszecie, że pitbull to taka agresywna i niedoj***na rasa - trochę pokory, nauki i dobry piesek jak inne , poczytajcie do edukujcie się.

Wiewór

2020-03-13, 17:24
Już kiedyś pisałem że pit bulle utylizuje się zaraz po urodzeniu.

Perhydrol

2020-03-13, 19:48
dulek93 napisał/a:

Tylko mógł go dobicc ale fakt, wina wlasciciela



Niech sobie właściciel dobija i poczuje odpowiedzialność na sobie.

St...........on

2020-03-13, 20:18
dignogato napisał/a:

Dobre, gość zobaczył że sąsiad wypuścił zapchlone gówno na podwórze, ustawił kamerkę/telefon, wziął klamkę i wyszedł na wabia z nadzieją że głupi kundel się na niego rzuci i udało się. Teraz napawa się pełnym łez spojrzeniem tego cwe*a.



Rozczaruję cię , ale w usa to dość powszechne , ze mają kamerę na drzwi wyjściowe ze względu na ginace paczki kurierskie.

StormLord

2020-03-13, 23:53
dignogato napisał/a:

Dobre, gość zobaczył że sąsiad wypuścił zapchlone gówno na podwórze, ustawił kamerkę/telefon, wziął klamkę i wyszedł na wabia z nadzieją że głupi kundel się na niego rzuci i udało się. Teraz napawa się pełnym łez spojrzeniem tego cwe*a.



to kamerka w dzwonku do drzwi no ale spoko, pisz sobie dalej swoje bajki