18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pit Bull - silne bestie

CrazyEdek • 2012-02-09, 14:48
Przygotowania do psich zawodów. Amerykański Pit Bull Terrier.

rafiki

2012-02-09, 15:04
O, jeszcze trochę i świniakiem będzie można pole orać. Wreszcie do czegoś się nadadzą te zj***ne psy.

Xenomorph08

2012-02-09, 15:07
Fajna zabawa z psem. Prawie jak tańczące misie w cyrku.

Dziamian

2012-02-09, 15:16
taaa i teraz mi powiedzcie po co, był temat ostatnio na hardzie rozwinięty na temat tych psów, chociaż może to jedyny z najbezpieczniejszych sposobów by pies się "wyszalał" i stracił energię...

blackluck

2012-02-09, 15:37
Cóż za piękny widok, prawie jak przed laty pracownicy biedronek <3

Łukciu

2012-02-09, 16:18
@Dzimi
Ciekawe co będzie jak juz zdąży odpocząć, a nie zdąży sie zmęczyć :D

Rodzyn

2012-02-09, 18:11
To dlaczego Pit Bull Terrier'om doszyto łatkę psów "zabójców" to nieodpowiednie wychowanie szczeniaka a właściwie jego brak, mało kto dzisiaj tresuje swoje pupile (a to nie jest wielka sztuka 2-3 tygodnie) , więc wiele osób nie powinno mieć psów tego typu (ze skłonnością do agresji) tak jak pisałem kwestia tresury.

djhexe

2012-02-09, 18:21
@up
pie**olisz - niektóre rasy mają wryte w mózgu to jak mają się zachowywać i przez 3 tygodniową tresurę chcesz wykorzenić ich instynkty? powodzenia!

Rodzyn

2012-02-09, 20:26
@Up

Spotkałem się dokładnie z tą rasą psów i wiem co mówię Panie specjalisto ^^

djhexe

2012-02-09, 21:19
Rodzyn napisał/a:

@Up

Spotkałem się dokładnie z tą rasą psów i wiem co mówię Panie specjalisto ^^


myślę, że większość użytkowników forum spotkała się z tą rasą psów. wiele osób spotkało się z dresami z "pit bullem" w golfie albo bmw co było starsze niż właściciel. a że wiesz co mówisz to oznacza jedno - jeszcze myślisz.
ja tam wszystkich rozumów nie zjadłem ale wydaje mi się że znasz się na hodowli psów jak kura na pieprzu.
dalsza dyskusja na temat wychowania psów nie ma sensu - wiesz lepiej więc w ciągu 2 tygodni wytrenuj sobie pupila i żyj w błogostanie iż jesteś specjalistą!

Rodzyn

2012-02-09, 23:10
djhexe napisał/a:


myślę, że większość użytkowników forum spotkała się z tą rasą psów. wiele osób spotkało się z dresami z "pit bullem" w golfie albo bmw co było starsze niż właściciel. a że wiesz co mówisz to oznacza jedno - jeszcze myślisz.
ja tam wszystkich rozumów nie zjadłem ale wydaje mi się że znasz się na hodowli psów jak kura na pieprzu.
dalsza dyskusja na temat wychowania psów nie ma sensu - wiesz lepiej więc w ciągu 2 tygodni wytrenuj sobie pupila i żyj w błogostanie iż jesteś specjalistą!



Dobrze , wytrenuje pupila i będę dalej egzystował z myślą o tobie , grunt to kompromis, pozdrawiam ^^

forest1600

2012-02-10, 00:22
Djhexe pie**olisz jak polamany, sasiad ma pitbulla rocznego, od malego go tresowal, ten pies nie zrobilby krzywdy nawet komarowi, wogole nie jest agresywny, jak jego wlasciciel chocby pierdnie, to pies juz siedzi przy jego nodze, wiec nie pieprz, ze tych psow sie nie da wytresowac

Suq-Madiq

2012-02-10, 15:33
Tylko czekam na post tego Jaq-ch*j-costam o tym jakie to bulle sa zle, poj***ne i wszystkich chca zabic.

stankry

2012-02-10, 15:44
Rodzyn napisał/a:

To dlaczego Pit Bull Terrier'om doszyto łatkę psów "zabójców" to nieodpowiednie wychowanie szczeniaka a właściwie jego brak, mało kto dzisiaj tresuje swoje pupile (a to nie jest wielka sztuka 2-3 tygodnie) , więc wiele osób nie powinno mieć psów tego typu (ze skłonnością do agresji) tak jak pisałem kwestia tresury.



2-3 tygodnie? O czym Ty mówisz? Miałeś kiedyś psa?

Odbycie szkolenia nie jest rownoznacze z wyszkoleniem psa. Szkolenie to poznanie technik przez właściciela i wprowadzenie dla psa. Potem jakiejś pół roku ciężkiej pracy, a w kolejnym okresie regularne ćwiczenia.

Chyba, że dla ciebie siad czy waruj jest wystarczajace