18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pistolety kierownictwa 3 Rzeszy i Józefa Stalina.

kustoszpan • 2013-05-27, 17:20
Witam.
Poniżej przedstawiam osobiste pistolety wodzów Trzeciej Rzeszy i "Ojca Narodu"- Stalina.
Nie wrzucam tego do "dokumentalnych-historycznnych" bo jest to raczej ciekawostka, jak temat dokumentalny.

1. Adolf Hitler.


2.Hermann Göring.


3. Heinrich Himmler.

Jako ciekawostkę podaję linka do licytacji orginalnej spluwy Himmlera, cena była wysoka, ale na zdjęciach można dokładnie przyjżeć się fachowej robocie i grawerce.
http://www.rockislandauction.com/viewitem/aid/58/lid/1491

4. Józef Stalin

Pan_Marszałek

2013-05-27, 17:29
Göring wiedział co dobre.A tak poza tym, to źle napisałeś jego nazwisko.

Un_Nem

2013-05-27, 17:31
dobra nikt nie zauwazyl tego ze na pistoletach sa te same liscie co na naszych monetach?

kustoszpan

2013-05-27, 17:35
Tak, mam gdzieś dużo takich zdjęć na kompie, jak nie znajdę, to po prostu poszukam w sieci i wrzucę :)

@edit
Dorzuciłem osobistego gnata Stalina :)

Pater patriae

2013-05-27, 17:36
Cytat:

Nie wrzucam tego do "dokumentalnych-historycznnych" bo jest to raczej ciekawostka, jak temat dokumentalny.



Nie wrzucasz, bo tam prawie nikt nie wchodzi. Dział, podobnie jak polityka i religia, zrobiony po to, żeby administracja mogła wypie**olić ciekawy materiał, który mógłby spowodować u niektórych ból dupy, że "znowu polityka", "znowu religia", "znowu historia".
No k***a, jeżeli film ma dużo piw i toczy się pod nim dyskusja (owszem, nieraz na żenującym poziomie), to znaczy, że jest wiele osób, które chętnie go obejrzą w przerwie między wypadkiem samochodowym, a jakąś bójką i chyba ten portal jest także dla tych osób.
I nie pie**olcie, że można w takim wypadku wejść sobie przecież w odpowiednie działy, bo jest tam takie życie i dyskusja jak w "sucharach", chyba ulubionego działu moderatorów z przerośniętym ego..

Edit.
I piwo za temat ;-)

Inferno88x

2013-05-27, 17:50
Lord910 napisał/a:

Göring wiedział co dobre.A tak poza tym, to źle napisałeś jego nazwisko.


Umlauty mają alternatywne formy zapisu: ae, ue, oe, stosowane gdy brak niemieckich znaków albo w transliteracjach niemieckich słów w innych językach. Niektóre nazwiska wręcz obowiązkowo pisze się w ten sposób, np. zawsze jest Johann Wolfgang von Goethe, nigdy nie Göthe.

kustoszpan

2013-05-27, 17:55
@up
Zgadza się, ale już poprawiłem żeby nikt nie miał powodu żeby się przyczepić ;)

Dz...........ak

2013-05-27, 17:59





Inferno88x

2013-05-27, 18:04
Można by uzupełnić kolekcję jeszcze o to:



Kałasz oraz SWD należące niegdyś do Saddama.

OgarStaryx2

2013-05-27, 18:08
Stalina najlepszy. Delikatny skromy wypolerowany, wygrawerowany.

Adiksen

2013-05-27, 18:13
Gnat Adiego to walony artefakt

tunkol

2013-05-27, 18:14
Hitlera to pewnie gazowy :D

Mom and Death

2013-05-27, 18:14
ten stalina w porownianiu z poprzednimi to jakis ch*jowaty.