18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pistoletowiec z Sosnowca

WeedLover • 2016-03-29, 14:56
Cytat:

Oficer dyżurny bieruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Św. Brata Alberta w Imielinie mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń zatrzymuje przejeżdżające tam samochody, terroryzuje kierowców i utrudnia ruch. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Wezwany przez mundurowych do odrzucenia broni mężczyzna nie podporządkował się, kierując trzymany przedmiot w stronę funkcjonariuszy. Dopiero po kolejnym wezwaniu i ostrzeżeniu przez policjantów, że użyją broni palnej, mężczyzna odrzucił pistolet. Wtedy został natychmiast obezwładniony. Okazało się, że mężczyzna straszył kierowców pistoletem gazowym. 57-letni mieszkaniec Sosnowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.







*tak, wiem. Nie ma słowa pistoletowiec, ale rewolwerowiec nie pasuje do tego delikwenta.

Źródło

Mindfullofhigh

2016-03-29, 21:14
WeedLover napisał/a:

na ulicy Św. Brata Alberta w Imielinie



WeedLover napisał/a:

57-letni mieszkaniec Sosnowca



To jest tak z dupy napisane, ze ktos sobie pomysli, ze Imielin to dzielnica Sosnowaca...Jak cos kopiujesz to chociaz to przeczytaj, teraz luknalem na TVN24 i odziwo tam jest dobrze napisane. Pewnie przerobiles tekst na swoje i siejesz propagande...

"57-letni mieszkaniec pochodzacy z Sosnowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. "

Edit. nie nie jestem zwolennikiem TVNu, po prostu chcialem zobaczyc czy te gamonie to poprawnie napisaly

utrOne

2016-03-29, 21:30
"Pistolero" pasuje...

Mindfullofhigh

2016-03-29, 21:31
Spoko nieskumalem, bo sie troche oburzylem na ten tekst. Sorki, ale przyznajcie, ze troche to bez sensu brzmi.

WeedLover

2016-03-29, 21:34
Mindfullofhigh, a się oburzaj. To Sadistic. Dzień bez oburzenia na innego użytkownika to dzień stracony. Tylko licz się z tym, że ktoś może mieć asa w rękawie.

tranzystor

2016-03-29, 21:36
I oczywiście morda zwyrola zamazana, ale twarz policjanta już pokazana.

PanKukuruźnik82

2016-03-29, 21:54
nowynick napisał/a:

Sosnowiec trzyma formę... czekamy na odpowiedź z Łodzi :D



Hola hola, mój panie!!! a o Radomiu to się zapomniało?

Loaloa napisał/a:

Trzeba polactwu za darmo rozdać broń ostrą. Nakupię popcornu i będę całymi dniami oglądał podobne akcje.




Obawiam się że długo byś sie nie naoglądał... z twoją postawą w stosunku do Polaków...

Nie martw się, my za to byśmy obejrzeli na sadolu filmik z tobą w roli głównej :D pewnie ,,polactwo'' urządziło by na ciebie polowanie :)

Dura_Lex_Sed_Lex

2016-03-29, 22:01
ja poproszę nie szkalować w internetach dobrego imienia mojej rodzinnej miejscowości Jarosławia.
Gdzie nam do Łodzi i Sosnowca, jak my to biedna Polska B (a prawie C - jak patrzę na swoją wypłatę)

SaveTheTrees

2016-03-29, 22:08
Organista napisał/a:

Bez BongMana nie dacie rady


BongMan logował się ostatnio wczoraj, o godzinie 22:24 czasu naszego. Pozostaje pytanie dlaczego wciąż nic nie pisze?

@Loaloa
Widzę, że naczelny lewak Sadola znowu w akcji...

MarcinWrc

2016-03-29, 23:04
@up
Czytałem, że połowy krabów są bardzo niebezpieczne, wiele osób straciło życie. Więc może i on tak skończył? Teraz ktoś co jakiś czas loguje się z jego konta, żeby każdy mógł snuć jakieś bezsensowne teorie.

Jak można w tej całej patologii przebić Sosnowiec? To tak jakby powiedzieć, że ktoś chce się palić lepiej od ognia lub być bardziej mokrym od wody.

przemas1234

2016-03-30, 13:00
phi jakby w innych miastach sp***oleńców nie było,Warszawa jest pełna pojebów i afery z tego nie robią .

Zielonek92

2016-03-30, 18:35
Ja też mam do tej pory takiego sąsiada pojebańca.... Kiedyś za łepka siedzieliśmy sobie na naszym Facebooku (czyt.Trzepak) i rozmawialiśmy,a ten głupi,pijany ch*j wyskoczył właśnie z rewolwerem,nie miałem w tedy pojęcia czy był nabity albo że to "straszak".sp***alaliśmy szybciej niż przed policją. A teraz co ? Gość ma swoje 8 dych na karku stracił obie nogi,bo mu przeżarły robaki i siedzi dzień w dzień w oknie i prosi ludzi o to by mu skoczyli do sklepu po alko.Co mu zostało,to tylko to że jak się najebie to nadal drze japę przez okno i wyzywa przechodzących obok sąsiadów. Smutne...

Titelitury

2016-03-30, 20:59
Łoooo!!! Witajcie w naszym Sadolowym programie "Miasta Meneli". Na pierwszym miejscu Bangok! na drugim Sosnowiec, na trzecim Petersburg! na czwartym Łódź! na piątym Kraków. Czy nasze miasta utrzymają się w pierwszej dziesiątce?...