18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pistolet sygnałowy.

S.Cat • 2022-11-27, 06:47
Pistolet sygnałowy zwany również rakietnicą służy min. do wysyłania sygnałów świetlnych czy oświetlania terenu.Na załączonym materiale widzimy jego kolejne zastosowanie - odstraszanie zwierząt.



Zwierzęta opuściły miejsce zdarzenia, jedno zapewne z mocno osmoloną sierścią na pysku, a strzelec został zatrzymany oraz dostał 7 zarzutów związanych z bronią.

Calgary, Alberta.Kanada.

CoJaTamKurwaWiem

2022-11-27, 06:57
To zdaje się są skutki świeżego zakazu posiadania broni w tym k***im dołku dla niepoznaki zwanym kanadą. Brawo. :kawa:

ZARAZ_WRACAM

2022-11-27, 07:09
Widzę, że partia Palikota wciąż działa,
Ha!-Ha!-Ha!

noyss

2022-11-27, 07:20
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

To zdaje się są skutki świeżego zakazu posiadania broni w tym k***im dołku dla niepoznaki zwanym kanadą. Brawo.



"W parlamencie, po drugim czytaniu, jest też projekt ustawy, która po wejściu w życie wprowadzi możliwość m.in. odbierania licencji na broń osobom, które dopuściły się przemocy domowej. Rząd proponuje także zwiększenie kar za przemyt broni z obecnych 10 do 14 lat. Nowe przepisy nie odbiorą broni dotychczasowym legalnym właścicielom."

Ciekawe ile trenował tą rakietnicą, że już pierwszy strzał tak ładnie wszedł.

jeremiboski

2022-11-27, 12:12
A ja od zawsze byłem przekonany że problemy z takimi osobnikami występują tylko za południową granicą Kanady...

alucard321

2022-11-27, 13:14
jeremiboski napisał/a:

A ja od zawsze byłem przekonany że problemy z takimi osobnikami występują tylko za południową granicą Kanady...



k***a mać. Wczoraj się urodziłeś? Te zwierzęta robią syf WSZEDZIE gdzie się pojawią. Afrykę rozj***li jeszcze zanim mieli szansę coś z nią zrobić, teraz czas na resztę świata.

mazga50

2022-11-28, 18:18
alucard321 napisał/a:

k***a mać. Wczoraj się urodziłeś? Te zwierzęta robią syf WSZEDZIE gdzie się pojawią. Afrykę rozj***li jeszcze zanim mieli szansę coś z nią zrobić, teraz czas na resztę świata.



Co ty pie**olisz. Czarni dzięki tytanicznemu wysiłkowi i inteligencji zbudowali supermocarstwo - Wokandę To biali są wszystkiemu winni. Filmów nie oglądasz?

feluke

2022-11-30, 22:46
Ślepi jesteście??!! Przecież to ten w niebieskiej kurtce co później strzela racami rozpoczął całą zadymę.