18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pislamiści przegłosowali nowy podatek w paliwie

Wiewór • 2018-06-07, 13:50
Uwaga, uwaga drodzy towarzysze!
Na wstępie pozdrawiamy bratnie narody krajów socjalistycznych!
Informujemy, że Komitet Centralny PZPR bis (PiS), po akceptacji przez Słońce narodu, przegłosował w nocy dla dobra naszej ojczyzny (czytaj kolesiów z partii) czwarty podatek w paliwie!
Jest to kolejny krok milowy w odbudowie socjalizmu w Polsce, który przywraca nadzieję na lepsze jutro nierobów.
W drodze o walkę sprawiedliwego podziału dóbr w państwie zabieramy niesłusznie wzbogacającej się oligarchii (pracującym) aby przekazać uczciwie znacjonalizowane pieniądze na cele socjalne prawdziwym Polakom, uciskanym przez burżuazję, przez osiem ostatnich lat! (ludziom chronicznie bezrobotnym, nieporadnym życiowo, prostytutkom z p*zdami przeżartymi tryprem i cierpiącym oczywiście z nie swojej winy na chorobę alkoholową)
Przekazane uciśnionej klasie, sprawiedliwie podzielone dobra latami ukrywane przez burżuazję, pozwolą na skupieniu się w płodzeniu silnych synów nowej socjalistycznej Polski!

Pamiętajcie towarzysze - socjalizm gwarancją siły i pomyślnego rozwoju Ojczyzny!
Cześć bezrobociu i biedzie!
Na pracy się nie wzbogacicie, zabierzcie tym co pracują!


Należy zwrócić uwagę, że w czasie głosowania ujawniło się 199 wrogów ojczyzny i wielkiego socjalizmu, którzy chcąc zablokować odbudowę silnej socjalistycznej Polski, zagłosowali przeciwko ludowi, na nie.


PS.
Dzięki nowemu podatkowi litr paliwa w detalu zdrożeje o >10 gr.

Więcej można poczytać na przykład tu:

http://auto.dziennik.pl/paliwo/artykuly/575768,sejm-ustawa-biopaliwa-oplata-emisyjna-rzad-opozycja-pieniadze-podatek-smog.html



Niech żyje KC PZPR i Ojciec narodu, skromny wzrostem ale wielki duchem.

Krzywousty mondry ekonomista.

-_..........._-

2018-06-07, 14:02
Wiesz... wszyscy już umieją rozpoznać technikę "złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja" :)

wormgoro

2018-06-07, 14:03
W obecnej sytuacji to o 10 gr paliwo drożeje co 2 tygodnie!

nowynick

2018-06-07, 14:03
ciekawe kiedy zaczną po prostu dodrukowywać pieniądze?

A tak z ciekawości czy Wam też pomysł budowy tego z góry skazanego na los Radomia hubu lotniczego nie kojarzy się z wiatrakiem z "folwarku zwierzęcego" Orwella?

Wiewór

2018-06-07, 14:06
@up nie oceniaj wszystkich swoją miarką :)
Nigdy nic nie ukradłem.

nowynick napisał/a:

ciekawe kiedy zaczną po prostu dodrukowywać pieniądze?


Przecież już drukowali.

wormgoro napisał/a:

W obecnej sytuacji to o 10 gr paliwo drożeje co 2 tygodnie!


To jest prawdopodobnie zmowa cenowa Orlenu* i Lotosu, które są monopolistami handlu paliwem w Polsce, na polecenie KC PZPR PiS plus fakt, że za ich panowania złotówka jest bezwartościowa. Można nią dupę wycierać taniej niż szarym papierem.

*W Orlenie na stanowisku generalnego pierdzistołka (prezesa), za wybitne zasługi w byciu pożytecznym idiotą i absolutnie posłusznym partyjnym kundlem, zasiadł człowiek o całkowitym braku kwalifikacji do zarządzania nawet chlewem z upośledzonymi świnami.

traf

2018-06-07, 14:16
@up polecam co piszą eksperci Goldman Sachs o złotym i ogólnie gospodarce :) od razu nadmienię że nie jestem fanem popis-u :)

pazuzu

2018-06-07, 14:20
Spoko ciemny lud i tak na nich zagłosuje. Pomimo że pis obiecywał nie wprowadzać nowych podatków boczkiem boczkiem wepchnął juz kilka:
-podatek paliwowy
-podatek bankowy
-opłata oze (Odnawialnych Źródłach Energii)
-Opłata recyklingowa
-Opłata mocowa - wejdzie w 2021 r
-Danina solidarnościowa dla niepełnosprawnych.

A polaczki jak dz**ki sprzedali sie za 500+ bo myślą że dostają kasę a nie widzą ile oddają państwu

Wiewór

2018-06-07, 14:24
Czekam z niecierpliwością jak socjaliści narodowi z KC PZPR PiS wytłumaczą mi jak pozytywnie oddziałuje wzrost cen paliw na polską gospodarkę oraz jak ważny jest ten podatek w budowie czystego przemysłu.


krzyks_10.0

2018-06-07, 14:29
Ludzie się kłócą między sobą, kto lepszy. PO czy PIS. A władza ciągle w tych samych rękach. :homer:

Cz...........as

2018-06-07, 14:44
@up "kaczka czy pies, dla mnie jedna świnia"

TB303

2018-06-07, 16:42
-_BrD_- napisał/a:

Wiesz... wszyscy już umieją rozpoznać technikę "złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja" :)


Póki co największymi złodziejami są te żydki z PiS-u. No i niech mi nikt nie pie**oli o PO, bo to nie oni są u władzy.
Pytanie do wyznawców PiS-u: Co tam u Dudusia? Dalej wstydzi się polskich flag przy swoich izraelskich przyjaciołach?

BKKWK

2018-06-07, 18:49
To ja proponuję wprowadzić jeszcze jeden podatek - 5% większy podatek dochodowy dla parlamentarzystów za każdym razem, gdy wprowadzą nową "daninę".

Wiewór

2018-09-18, 08:58
Pisowcy nabrali wody w usta. Nikt nie przyszedł bronić podwyżek cen paliw? Czyżby nawet dla psychoelektoratu zabrakło argumentów na ten rabunek?

poligon6

2018-09-18, 09:10
Najbardziej zabawne jest to ze obok podatku wprowadza się jakieś smieszne opłaty emisyjne egzystujace w godzinach 9-17. To juz jest czysty komunizm, rodem sciagniety z UE a u nas w PRL-u egzystujacy w tak zwanych "stopniach zasilania", kiedy to w tych godzinach pracowały fabryki a ludziom czesto-gesto wyłaczano prąd by starczyło go na budowe socjalistycznego dobrobytu.

Jaki pie**oli że Trzasek chce zamknąć Warszawe przed samochodami a jego partia wprowadza ogólnokrajowe rozwiazanie. Niedługo jak ktos bedzie chciał do opery czy teatru to samochód albo zostawi na rogatkach albo zapłaci myto jak w sredniowieczu.