18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

noe82

2013-08-26, 12:32
Przychodzi baba do sklepu:
- jest tatar z Sokołowa?
- proszę pytać na stoisku chemicznym!

Mysz_Kamiki

2013-08-26, 12:49
super test k***o... Ten gość to jakaś wyrocznia dobrego smaku? Zwykły domowy pichciarz i vloger który zbiera ciężkie baksy za zrobienie ch*jowego żarcia albo TESTU ZUPEK CHIŃSKICH (sic!). Przecież zawsze wszystko kupione "gotowe" będzie zawierało różne dodatki... Ja tam kupuję tego tatara i mi k***a smakuje a to, że jakiś pajac robi test z jedną firmą to jest nieobiektywny i tyle w temacie. Dla mnie może bulić te 150 koła.

Pepeee

2013-08-26, 13:08
domat1 napisał/a:



Witam,

proszę o podanie które produkty z Sokołowa są u Państwa sprzedawane pod marką własną.
W związku z procesem wytoczonym jednemu blogerowi zamierzam całkowicie zrezygnować z ich produktów.

Pozdrawiam



Powód zajebisty :homer: :homer: :homer:

inkpainted43

2013-08-26, 16:25
- puk puk!
- kto tam?
- sąsiadki!
- nie, nie ma siatek...

KebabRemover

2013-08-26, 18:38
domat1 napisał/a:

wystarczy napisać do Biedronki, tam są ich produkty.
Jak Sokołów nie zrozumie, to Biedronka ich naciśnie.

Poniższą treść wystarczy wysłać na bok@biedronka.eu

Witam,

proszę o podanie które produkty z Sokołowa są u Państwa sprzedawane pod marką własną.
W związku z procesem wytoczonym jednemu blogerowi zamierzam całkowicie zrezygnować z ich produktów.

Pozdrawiam



Po ch*j? kucharz zrobił bigos to niech wpie**ala. Dalej, rozpie**olcie polską firmę Sokołów, wpie**alajcie zagraniczne produkty i zasilajcie im kieszenie.

Imper3838

2013-08-26, 19:15
@Up problem w tym że to polska firma tylko z nazwy. 100% udziałów w firmie ma Saturn Nornic Holding AB.
A nawet jeśli by była polską firmą, to i tak dobrze robią. Przyzwolenie na faszerowanie ludzi gównem jedynie otworzy drogę innym do takich oszustw.

betclic123456

2013-08-27, 01:35
Kto to jest Piotr Ogiński i Sokołów / Sądołów?

Nie czytam prasy, ani nie oglądam TV.

MC_Solufka

2013-08-27, 01:58
Siemano. Ja jestem z Sokołowa. Ojciec mojej dziewczyny, który tam pracował widział jak pracownik wrzuca szczura do tego mieszalnika z "mięsem" do parówek. Kiedyś był program w TV Turbo, "Polak Potrafi", czy jakoś tak. W każdym bądź razie pracownicy w programie byli w kombinezonach i w kaskach ochronnych. A tak naprawdę śmierdzi tam i jest syf. Naprawdę nie polecam. Sam nie jadam wędlin i kiełbas Sokołów S.A., wolę jak ojciec kupi pół świniaka i mam swojskie. Zdrowe przynajmniej i ładnie pachnie. Ogólnie w miejscowości obok kiedyś była ubojnia, smród jak się przejeżdżało przez tą wiochę nie z tej ziemi, bo wylewali krew na pola. Sokołów to małe miasto, każdy każdego zna. Układy i układziki, myślę, że sanepid tam nawet nie zagląda do zakładów mięsnych. A i ludzi wyzyskują, bo za marne grosze tam pracują.
Sorry, że składni brak, ale jestem opór zmęczony.

P.S. j***ć murzynów i ciapatych, a żydzi do gazu