18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr żyła po wygranej w Oslo

FrasQs • 2013-03-17, 19:03


Źródło:Skijumping.pl

sauerps

2013-03-17, 22:11
wesoły zajebisty gość i skoczek! Bardzo się cieszę, że wygrał chciałbym z nim wypić flaszkę. 3mam kciuki za niego w chuuuuj!

je...........ę

2013-03-17, 22:12
Powiem tak,mnie to ni ch*ja nie śmieszy i albo on tak reaguje na stres związany z wypowiedzą przed kamerą albo jest po prostu pie**olnięty bo normalny człowiek się tak nie zachowuje

kunafis

2013-03-17, 22:14
pomimo tego co robi jest po prostu debilem...pozytywnym debilem? ale nie rozumiem fascynacji dla czegoś takiego, dziękuje dobranoc

SlawomirL

2013-03-17, 22:26
pełen szacun dla Kamila ale tak jak kiedyś oglądałem skoki ze względu na Adama tak teraz oglądam bo czekam na wywiad z Piotrkiem
ten gość pozwala mi zapomieć o niepowodzeniach naszych reprezntantów w innych dyscyplinach sportu w Polsce
ale dzisiaj to przegiął - pierwsze miejsce!
nie przygotowałem się psychicznie
Piotrek jesteś wielki
piwo leci
całej kadrze gratulacje

skrytojebca

2013-03-17, 23:05
jak bys palil od mlodego to bys wiedzial ze biali tylko po thc moga skakac :D

GO GO GO Piotr

kobzdycz

2013-03-17, 23:26
Piotr "hehe" Żyła

rudikopf

2013-03-18, 00:44
Piotruś jeszcze raz powtórze -Tak trzymaj. Nie słuchaj zapchlonych mord hejtowskich bo oni zwykle ch*ja o życiu wiedzą a żal im dupę ściska. Wszystkiego co najlepsze chłopie. Dzieki za odrobinę pozytywizmu w tym smutnym jak p*zda świecie... POZDRAWIAM POLSKĄ KADRĘ SKOCZKÓW !!!

BP82

2013-03-18, 01:22
placki ziemniaczane koniec tego sportu spalone nie do odwrucenia w tym pokoleniu

Resterwers

2013-03-18, 01:31
To jest po prostu wzór do naśladowania. Nie dość, że zajebiście skacze (a dzisiaj to już dał prawdziwy popis) to jeszcze udziela mega wywiadów. Większość "celebrytów" powinna się uczyć od niego bo jak widzę te same mordy gadające jakby im coś do dupy wlazło to aż się odechciewa TV oglądać. Jeszcze raz brawo Piotrek i oby więcej takich sukcesów!

Ps. Dlaczego można postawić tylko jedno piwo? :( Jemu to się cała krata należy!

LikeThis

2013-03-18, 07:13
bydgoszcz napisał/a:

Możecie mi k***a napisać co was jara w tych jego wypowiedziach? Wszędzie k***a Piotruś !!! Czy tylko mnie on wk***ia niemiłosiernie ?


Ooooo komuś żal dupę ściska z tego że koleś się cieszy z tego co robi bo robi to dobrze .
Nie cisne Ci w żaden sposób tylko chcę uświadomić że k***a nie mamy hejtować naszych sportowców za to co robią dobrze.

landryn570

2013-03-18, 07:32
KMD napisał/a:

Chciałbym mieć na nazwisko Żyła...
Mówili by: nie bądź żyła, daj czipsa, a ja bym nie dał.





Za ten suchar dam Ci puchar XD

he...........01

2013-03-18, 15:59
Pozytywny facet, więcej takich sportowców :)