18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Woźniak Starak nagranie z motorówki

Zbygnieff • 2019-08-25, 23:14
Podobno była noc, miał długie włosy i płynął z dziewczyną... :lol:


aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-25, 23:27
Ta 27latka coś męsko wygląda...
A tak serio...
Dobra, w pewnych kręgach znany syn (pasierb) miliardera zaginąl, jest info. Odnaleźli ciało, jest info. (ponoć z pomocą Jackowskiego)
I na tym info powinno się zakończyć.
W dupie mam nowe szczegóły odnośnie 27latki... czy ciągła mu druta, czy tylko robiła loczki na głowie...
I jeszcze jedno.... łódź za kupę kasy, a nie ma odcięcia zapłonu??? Nawet prosta linka jak w żużlu.

SirMajkel

2019-08-25, 23:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ta 27latka coś męsko wygląda...
A tak serio...
Dobra, w pewnych kręgach znany syn (pasierb) miliardera zaginąl, jest info. Odnaleźli ciało, jest info. (ponoć z pomocą Jackowskiego)
I na tym info powinno się zakończyć.
W dupie mam nowe szczegóły odnośnie 27latki... czy ciągła mu druta, czy tylko robiła loczki na głowie...
I jeszcze jedno.... łódź za kupę kasy, a nie ma odcięcia zapłonu??? Nawet prosta linka jak w żużlu.



ma odcięcie tylko nie skorzystał.

sirmlcs

2019-08-26, 02:30
Ze zrywki się nie korzysta, ona po prostu działa :D Koleś miał na nią totalnie wywalone, zresztą pływanie taką lekką budą z 250 konnym potworem w siedzeniu bez pasów to już inny poziom debilzmu

Swinkwizytor

2019-08-26, 07:14
Ma nauczkę. Następnym razem będzie pamiętał ;)

nowynick

2019-08-26, 08:27
sirmlcs napisał/a:

Ze zrywki się nie korzysta, ona po prostu działa Koleś miał na nią totalnie wywalone, zresztą pływanie taką lekką budą z 250 konnym potworem w siedzeniu bez pasów to już inny poziom debilzmu



lepszy debilizm jest koło 3:00 gdzie gość ryzykuje życie dla jakiejś łódki....

ziajos

2019-08-26, 11:02
Najlepsze jest to, że gdyby jakiś koleś się nie utopił, to pół Polski i tak nie wiedziałoby kto to jest :D

ZajętyPelikan

2019-08-26, 11:04
nowynick napisał/a:

lepszy debilizm jest koło 3:00 gdzie gość ryzykuje życie dla jakiejś łódki....


Nie widzę, by ryzykował życie... ale ok.

nwtinamou

2019-08-26, 11:08
Widzę, ze pasy bezpieczeństwa są dla ozdoby.

jasypan

2019-08-26, 11:14
Gość jest najbardziej znany z tego, że nie żyje.

Zordonek

2019-08-26, 11:26
A jak umarł Pan bogaty
To mu nieśli wieńce, kwiaty
Order dali mu po śmierci
By mu złocił się na piersi

A jak umarł chłop z fabryki
Nie płakali, bo był nikim
Odszkodowań nie ma wtedy
Trumnę trzeba brać na kredyt

A jak padło dziecko z głodu
Nie ruszyło to narodu
Dalej po bogaczu kwilił
Taki to był nastrój chwili


Ciekaw jest czy Duda to teraz odznaczy jak w tym wierszyku ?

ps, takie na czasie po tragedii w Tatrach a po bogaczu, który się utopił.

kikimor

2019-08-26, 18:12
Ostatnie zdjęcie


Zbuju

2019-08-26, 22:57
czyli zgodnie z prawem morskim ma nową łódkę? :D

Smoku

2019-08-31, 23:38
ziajos napisał/a:

Najlepsze jest to, że gdyby jakiś koleś się nie utopił, to pół Polski i tak nie wiedziałoby kto to jest



Ja dalej nie wiem kim on był i z jakiej pały media o nim piszą i w sumie gówno mnie obchodzi zgon jakiegoś nowobogackiego lalusia. Wk***ia mnie jedynie, że codziennie na wszystkich portalach spamią o jego zdechnięciu jakby znowu Tupolew pod Smoleńskiem się rozj***ł. Może jeszcze jakieś miesięcznice zorganizują z jego powodu, bo rodzinka nie może przeboleć że utracjusz i nieudacznik zdechł tak żałosną śmiercią i nikt o nim nie będzie pamiętał poza rodziną? Te artykuły z wyłączonymi komentarzami to przypadkiem nie rodzina sponsoruje, bo jakoś nie mogę uwierzyć w spontaniczne zainteresowanie mediów jego zezwłokiem?