18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Tymochowicz o polskim społeczeństwie

jannowak9991 • 2012-02-13, 18:14
Fragment filmu "Jak to się robi" w którym to spec od politycznego marketingu ukazuje kulisy pracy z politykami oraz techniki wpływania na masy.

Trzeba przyznać kolesiowi, że wie co mówi i zna się na swojej robocie bo jest odpowiedzialny za sukces polityczny miedzy innymi Andrzeja Leppera (15% w wyborach prezydenckich 2005) oraz Janusza Palikota (10% Ruchu Palikota w ostatnich wyborach do sejmu).

adresikpuma

2012-02-13, 18:24
ten gosciu to pikuś przy gosciu od piaru premiera

jannowak9991

2012-02-13, 18:33
Premier ma cały sztab od marketingu z TVN i GW na czele

stery_srh

2012-02-13, 18:49
Smutna prawda o naszym społeczeństwie. Na potwierdzenie, wystarczy spojrzeć jacy ludzie rządzą tym krajem. Śmiejemy się z Amerykanów, że to przygłupy, ale sami też daleko w tyle nie zostajemy. :-|

ProVVe

2012-02-13, 18:58
Koles ma racje... Musimy umiec teraz odpowiedziec na jedno pytanie ktore to potwierdzi... Jak dalek od nas mieszka jakis debil... Ja z reka na sercu moge powiedziec, ze wystawie banie za okno i 3 wzrokiem siegam...

adresikpuma

2012-02-13, 19:53
to mu powiedz zeby przestał cie rżnac

Black Snake

2012-02-14, 15:28
k***a ja mam 4 debili w domu + ja... Jadna narzeka, że do niej na gg nie odpisuje, a zadzwoniłem do niej... Specjalnie przyleciała awanturę o to zrobić, a reszta ją popiera. k***A ratujcie mnie :( Ja tu ocipieje, o ile już nie ocipiałem O.o

griffin1899

2012-02-14, 15:32
palikot+tymochowicz+glowni bohaterowie tego filmiku= 10 % :loldev:

Plecionkarz

2012-02-14, 15:33
Teraz każdy kto obejrzał to się zgodzi ale uzna, że społeczeństwo to nie on. Właśnie na tym polega zaprezentowana ch*jowość społeczeństwa. Każdy uważa, że jest ponad to a przez to jest taki sam jak wszyscy.

arcyfelix

2012-02-14, 16:11
"pijar" a nie "piar". Nie ma nic bardziej wk***iającego od człowieka, który wymądrza się a ma problemy z językiem pisanym...

Zl...........ny

2012-02-14, 16:12
Widzicie robaki, a tak pluliście na Kaczora :)

Arche86

2012-02-14, 16:38
Miałem nie komentować ale tym razem nie przepuszczę. Ten Pan bierze gruba kasę, za kreacje i budowę wizerunku Polityków, uczy ich kłamać i manipulować, więc nie wierzcie w te bzdury...
Zawsze komuś się wydaje, ale to na końcu debile muszą wyjść na ulice i pokazać debilom, że miarka się przebrała, później ci sami debile wybierają wśród debili, debili którzy ich będą prowadzić.
I na końcu morał:
Kto jest bardziej debilny ten co prowadzi czy ten który jest przez debila prowadzony.

I jeszcze jebnę historycznie:
" NARÓD WSPANIAŁY. TYLKO LUDZIE k***Y " J. PIŁSUDSKI

Ja tam bardzo się ciesze że mam w dupie wszystko, dzięki temu mogę być wolny i być sobą.

Pilot_Tupolewa

2012-02-14, 16:54
Black Snake napisał/a:

k***a ja mam 4 debili w domu + ja... Jadna narzeka, że do niej na gg nie odpisuje, a zadzwoniłem do niej... Specjalnie przyleciała awanturę o to zrobić, a reszta ją popiera. k***A ratujcie mnie :( Ja tu ocipieje, o ile już nie ocipiałem O.o


Wyr*chaj wszystkie razem to im przejdzie.

omgwtflol

2012-02-14, 17:24
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Widzicie robaki, a tak pluliście na Kaczora :)


Tusk = Kaczor = Komor = śmietnik