18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Skrzynecki o alkoholu i papierosach

Ne...........ro • 2013-02-03, 22:02


Założyciel słynnej Piwnicy pod Baranami o powszechnych używkach.

805K1

2013-02-04, 08:47
Dzimboludek napisał/a:

Przy okazji powodują raka płuc, krtani, żołądka, gardła, ciul wie ile innych chorób, jebie z pyska jak po tygodniowym nie myciu zębów, śmierdzą palce, żółkną, jebie całą odzież. Z wiekiem cera zaczyna wyglądać jak wysmarowana gównem, w ch*j zmarszczek w porównaniu do niepalących, zwisające powieki. Dodatkowo traci się od ch*ja kasy z której lwia cześć zasila pasożytów w urzędach.

Także palcie na zdrowie, budżetówka cieszy się z waszej wcześniejszej śmierci w męczarniach.

Pisze wam to ktoś kto zmądrzał po kilku miesiącach palenia tego gówna.

Jak was będzie chciała zgwałcić jakaś niepaląca baba z ku*asem to nawet nie pierdniecie jak padniecie ze zmęczenia spiedalając. W sumie i tak nie pierdnęlibyście z ch*jem w dupie :D



Po pierwsze: uhuhu, mamy tu twardziela! Pare miesięcy, fiu fiu. A po drugie: nic nie zrozumiałeś z tego, co Pan na filmie mówił. Nic dziwnego, bo słyszałeś o tym pierwszy raz. To jest życie, kolego, masz je tylko jedno. Chcesz dotrzymać do 80 w dobrym zdrowiu - proszę bardzo. Ja wolę pożyć, nawet jeśli krócej, i czuć, że żyję.

riffa

2013-02-04, 09:17
Nie ma to jak dorabiac sobie filozofie do uzywek, jakby koledzy nie namowili to wiekszosc z was pewnie ani jednego ani drugiego by nie dotknela. Pogadajcie z dowolna osoba, ktora praktykuje ktorykolwiek z tych nalogow wiecej niz kilka lat (nie mowie tu o idiotach ponizej 25 roku zycia) i spytajcie czy jest z tego zadowolona lub czy komukolwiek to poleci. Ignorancja to blogoslawienstwo.

snik0

2013-02-04, 09:48
debil jakich wielu
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :-/ :-?

urtel

2013-02-04, 10:10
Dzimboludek napisał/a:

Przy okazji powodują raka płuc, krtani, żołądka, gardła, ciul wie ile innych chorób, jebie z pyska jak po tygodniowym nie myciu zębów, śmierdzą palce, żółkną, jebie całą odzież. Z wiekiem cera zaczyna wyglądać jak wysmarowana gównem, w ch*j zmarszczek w porównaniu do niepalących, zwisające powieki. Dodatkowo traci się od ch*ja kasy z której lwia cześć zasila pasożytów w urzędach.

Także palcie na zdrowie, budżetówka cieszy się z waszej wcześniejszej śmierci w męczarniach.

Pisze wam to ktoś kto zmądrzał po kilku miesiącach palenia tego gówna.

Jak was będzie chciała zgwałcić jakaś niepaląca baba z ku*asem to nawet nie pierdniecie jak padniecie ze zmęczenia spiedalając. W sumie i tak nie pierdnęlibyście z ch*jem w dupie :D



Nie widziałem zeby bohater filmu miał zółte palce, cere wysmarowaną gównem i zmarszczek w ch*j w porównaniu do kogoś kto nie pali. Nie zesraj sie tylko z tym z tym straszym paleniem :idzwch*j:

riffa napisał/a:

Nie ma to jak dorabiac sobie filozofie do uzywek, jakby koledzy nie namowili to wiekszosc z was pewnie ani jednego ani drugiego by nie dotknela. Pogadajcie z dowolna osoba, ktora praktykuje ktorykolwiek z tych nalogow wiecej niz kilka lat (nie mowie tu o idiotach ponizej 25 roku zycia) i spytajcie czy jest z tego zadowolona lub czy komukolwiek to poleci. Ignorancja to blogoslawienstwo.



:homer: :homer: :homer:

Tafariel

2013-02-04, 10:11
Hmm kolo po prostu znajduje wymówki dla swoich nałogów :P Ot wielkie mądrości :P

kr...........wa

2013-02-04, 10:38
A ja paliłem jakieś 6 lat. Rzuciłem i czuję dopiero teraz, że żyję. Pełny energii, nie zamulony. Ale przyznam rację, że gdybym nie zaczął palić na studiach, nie poznałbym tylu świetnych ludzi i nie poruszyłbym z nimi wielu tematów, które miały miejsce właśnie, w przerwie na papierosa ze znajomymi... albo nocne uczenie się do egzaminu, kawa i papieros. Wspomnienia początków mojej znajomości z papierosami były miłe. Ale później przyjaźń minęła, a zostało przywiązanie... :0
Ale i tak nie polecam tego ścierwa.

pansoja

2013-02-04, 12:45
Każdy głupi potrafi się upić i powiedzieć to co myśli. Sztuka to zrobić to na trzeźwo. A papierosy to ssyf.

vang

2013-02-04, 14:05
Papierosy są mega ch*jowe, toż to śmierdzi strasznie, są takie fajne jak śmierdzący pierd w towarzystwie, e-papierosy jeszcze są znośne bo nie mają takiego nieprzyjemnego zapachu, jak ktoś koniecznie chce mieć coś w rękach to niech się monetą pobawi (lub pisiorem jak kto woli).

Snejku

2013-02-04, 16:37
@snik0
Mamy wypowiedź eksperta

sorra18

2013-02-04, 16:38
A h*j mnie to ze smierdzi ludziom z mordy wali bez fajek pozatym, ludzie wala i bez tego. W h*j kolesi chodzi z lojem na czuprynie z wtarym dodatkowo zelem. Ew maja taki zapach i co i kotek sro.
O gustch sie niedyskutuje. Palenie na otwartym powietrzu to nie taka tragedja ale zawsze jakas mala meska kurewka w necie pisze jakies brednie.

O ile nie pali sie jakos po chamsku i niedmucha ludziom w pysk to jest to ok, k***a za paczke place z akcyzami i calym chlamem dla tych k***a zlodzieji wiec dajcie zapalic w spokoju o ile tobie to po ludzku.

wsza104

2013-02-04, 16:59
pie**olę takiego króla i taką królową... amen.

riffa

2013-02-04, 17:36
@urtel

Jak juz nauczysz sie wyslowic to wroc.

riffa napisał/a:

Pogadajcie z dowolna osoba[...](nie mowie tu o idiotach ponizej 25 roku zycia)



urtel napisał/a:

Wiek: 22



Uderz w stol nozyce sie odezwa. Pozdrawiam i umrzyj na raka.

cannabis7777

2013-02-04, 17:59
Trzeba zadać sobie jeszcze jedno pytanie.
"Czy za rok też będę palił?"

I to pytanie daje nam duże pole manewru jeśli chodzi o rzucenie. Oczywiście inteligencja do tego wymagana. Żadne niccorety i inne ch*jstwa.

Dzimboludek

2013-02-04, 21:07
805K1 napisał/a:



Po pierwsze: uhuhu, mamy tu twardziela! Pare miesięcy, fiu fiu. A po drugie: nic nie zrozumiałeś z tego, co Pan na filmie mówił. Nic dziwnego, bo słyszałeś o tym pierwszy raz. To jest życie, kolego, masz je tylko jedno. Chcesz dotrzymać do 80 w dobrym zdrowiu - proszę bardzo. Ja wolę pożyć, nawet jeśli krócej, i czuć, że żyję.



Tak, parę miesięcy bo w porę zrozumiałem jakim poj***nym trzeba być żeby wdychać takie gówno.
Teraz grasz cwanego hedonistę, zobaczymy na łożu śmierci za xx lat.

Czuć to co najwyżej ciebie po papierosie ;)