18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Najzer z Kongresu Nowej Prawicy zrownany z blotem.

porsche944 • 2013-12-18, 16:44
Krotki film obalający tezy Piotra Najzera z Kongresu Nowej Prawicy. Na podstawie faktow i danych autor zrownuje z blotem wiedze Piotrka.
Troche trudnego jezyka, linki zrodlowe w opisie filmu na YT. Jezeli jestes psychofanem JKM to nie trać czasu i nie oglądaj. Zepnij swoje poślady i idź płakać w kąt. :) :-) pocisk na szumowinki to zawsze -> :wodka:


Kratubratu

2013-12-18, 21:24
"Prawie 14 minut mlaskania, cmokania i nerwowego obgryzania warg, aby sprostować rzekome bzdury z wycinków mojego filmu, który w całości ma nieco ponad 6 minut...Hmmm... Musiałem poważnie komuś zagrozić moim materiałem :-) " Piotr Najzer


:)

mare30ks

2013-12-18, 22:11
rownie bardzo wk***iaja mnie ekozjeby ktore zagonilyby ludzi najchetniej do szalasow jak sk***ysyny majace za nic srodowisko. najgorsze jest to ze ekologie rozpatruje sie w perspektywach ile $ zyskam lub strace na niej a nie jak swiat bedzie wygladal w wyniku moich dzialan. stad mamy rzeki sciekow ktore kiedys tetnily zyciem, gdzie starczylo zarzucic kija z robakiem i cos mozna bylo wylowic oprocz starej opony, czy jak ostatnio bylo wspomniane gigantyczne pola plastiku dryfujace po morzach. rozpie**alamy ziemie w tempie iscie ekspresowym a jedna z druga k***a spiera sie czy oplaca sie wyjebac syf do wody czy go zutylizowac

Ferben

2013-12-18, 22:14
Nie przepłacać, cena Dębicy jest stała. W tamtym roku też była po 230 zł 205/55r16 :D

wrobel102

2013-12-18, 22:15
On nie obala Najzera tylko pie**oli o czymś innym.

yoyoyo

2013-12-18, 22:43
Cytat:

Więcej CO2 produkuje bydło w dani pierdząc, niż Polska zielone pedałkowate glyzdy z greenpiczy.



Pierdząc bydło produkuje przede wszystkim metan. I bydło hodowlane jest faktycznie największym światowym producentem tego gazu.

milosciprzyjazn

2013-12-18, 23:13
wrobel102 napisał/a:

On nie obala Najzera tylko pie**oli o czymś innym.


Przecież jawnie bez pie**olenia obala jego kłamstwa i przedstawia fakty naukowe, o których on wyraźnie nie wie :roll: nie wiem czego słuchałeś...

Brzydkii napisał/a:

@milosciprzyjazn A wiesz, że zmiany klimatyczne są naturalnym cyklem ziemskim? Że występują glacjały czyli zlodowacenia i interglacjały? I tak prędzej czy później przyjdzie wielkie zlodowacenie. Bez względu na działalność człowieka, ochronę środowiska i tego typu pierdoły. Nie mamy wpływu na naszą planete. Możemy próbować, ale to nic nie da. Jedyne co można robić to ratować morza i oceany przed skażeniami oraz zaprzestać wycinania "zielonych płuc Ziemi" które w głównej mierze znajdują się w Ameryce Płd.


Owszem, każdy to wie. Ale te zmiany nie biorą się znikąd, mają swoje przyczyny - i tym właśnie jest przede wszystkim emisja gazów cieplarnianych. W warukach naturalnych ten proces jest stopniowy, jako że jest skutkiem powolnej akumulacji gazów i ich obiegu w środowisku naturalnym (wulkany, oceany itp.) Problem jest taki, że w tym momencie doszedł ogromny czynnik w postaci ludzkiej działalności (której emisja CO2 wbrew mitom powielanym przez niektórych jest 100x większa od emisji dokonywanej przez wulkany w skali roku) I następuje wspomniania w filmie saturacja w biosferze. To są fakty poparte wieloma badaniami, z którymi zgadzają się najznamienitsze umysły tych dziedzin i miażdżąca większość świata nauki - człowiek ma wpływ na środowisko (jeżeli uważasz że na pewno nie, to proponuję zdetonować trochę arsenałów nuklearnych na naszym globie i zobaczyć czy człowiek wywrze jakiś znaczący wpływ na Ziemię... a możnaby się zdziwić jak porównywalne są liczby emisji energii z takich eksplozji, a tej jaką człowiek emituje non-stop do atmosfery)

fhMichaelo

2013-12-19, 02:32
Po pierwsze, sprawdziłem profil tego kolesia na facebooku - zwykły prowokator.
Dwa, jego ton wypowiedzi wskazuje, że pie**oli. Ciągle obrażanie oponenta, wyzwiska do komentujących jego profil itd. itp.

Teraz idąc po kolei, tylko kilka bzdur podejmę.
1. "Teoria Globalnego Ocieplenia jest stawiana na równi z Teorią Ewolucji" - otóż właśnie Teoria Ewolucji to jedna z wielu, jak nie setek teorii uznawanych przez naukowców na świecie. Teoria Ewolucji aktualnie jest tak samo wiarygodna i potwierdzona naukowo jak teoria Biblijna mówiąca, że Bóg stworzył pierwszych ludzi - Adama i Ewę. Nie ma absolutnie żadnego dowodu na zachodzenie ewolucji, żadnego naukowego, a tym bardziej na ewolucję człowieka z małpy, homo erectusa itd. Z tego co się orientuję aktualne "ewolucje" zaobserwowane wśród bakterii to mutacje lub anomalie i nic więcej.

2. Lodowce się topią i na nowo się tworzą z opadów. To naturalny obieg wody znany od wieków.

3. O pseudonaukowcach... cóż naukowców tego typu było już dużo: profesorowie nazistowscy, którzy twierdzili, że Niemcy Aryjczycy pojawili się na ziemi od bogów i próbowali to udowadniać, pseudo naukowcy pokroju prof Bartoszewskiego czy też profesorowie typu Hartmanna, Środy itd. głoszący pseudonaukowe teorie dla celów politycznych (lewackich). Al Gore, czyli największy promotor walki z GO bynajmniej nie jest naukowcem wartym uwagi.

4. Lasy... śmieszny pan podał źródło. Sprawdziłem je. Mapka pokazywała lasy "ścięte" i te które urosły. W większości terenów na tej mapie lasy ODROSŁY. To pokazuje jego źródło i jego teorie naukowe mogą wypie**alać w kosmos.

5. Fotosynteza w świecie oceanów nie odbywa się tylko na przykładzie wymienionych fitoplanktonów, a milionów innych rodzajów roślin morskich. Oceany są kompletnie nie zbadane więc skąd pseudo naukowcy mogą wiedzieć, że wyginęło 40% fitoplanktonu? Musieliby w tym celu przebadać cały ocean, od dna po wierch co jest po prostu nie możliwe. Ba, rośliny morskie w swoim czasie utworzyły atmosferę z niczego. W warunkach gdzie większość tego co otaczało ziemię było CO2 wydobywającym się z wulkanów i innymi "szkodnikami".

6. Nie da się przesycić lasów, pierwszy raz słyszę taką głupotę. Lasy non-stop się odżywiają i produkują tlen z CO2. Jakby rzeczywiście tak było zwyczajnie potrulibyśmy się CO2 po roku.

7. "Bardzo mnie bawi gdy Korwiniści..." - no i tutaj koniec gadki. Nie jestem Korwinistom, a Ty drogi panie jesteś pie**olonym prowokatorem i debilem, a twoje źródła praktycznie o niczym nie świadczą. Równie dobrze ja mogę stworzyć stronkę, zrobić badania zmanipulowane. Globalne Ocieplenie to NIE POTWIERDZONE NAUKOWO ZJAWISKO. To teoria. Gdyby to nie była teoria, to zakazano by emisji CO2 do atmosfery PRAWNIE już dawno.

I taki przykład z tego, że klimat przez lata się zmieniał...
Jeszcze 400 lat temu Polscy Magnaci prowadzili WINOROŚLE w Polsce i produkowali wino, a także uprawiali np. brzoskwinie więc było tu o wiele bardziej gorąco niż jest teraz, a samochodów, lodówek itd. jeszcze nie było.
Dwa, Greenlandia, która aktualnie w większości pokryta jest lodowcem kiedyś była ZIELONA od traw. Mówią to źródła historyczne jak i sama nazwa wyspy: Zielona Kraina. Zresztą gdyby były tam lodowce i wody były pokryte lodem, to Wikingowie nie dostali by się tam i do Islandii bez pomocy lodołamaczy z XXI wieku... a jednak?

To tyle.

milosciprzyjazn

2013-12-19, 06:54
fhMichaelo napisał/a:

1. "Teoria Globalnego Ocieplenia jest stawiana na równi z Teorią Ewolucji" - otóż właśnie Teoria Ewolucji to jedna z wielu, jak nie setek teorii uznawanych przez naukowców na świecie. Teoria Ewolucji aktualnie jest tak samo wiarygodna i potwierdzona naukowo jak teoria Biblijna mówiąca, że Bóg stworzył pierwszych ludzi - Adama i Ewę. Nie ma absolutnie żadnego dowodu na zachodzenie ewolucji, żadnego naukowego, a tym bardziej na ewolucję człowieka z małpy, homo erectusa itd. Z tego co się orientuję aktualne "ewolucje" zaobserwowane wśród bakterii to mutacje lub anomalie i nic więcej.


Bzdura. Teoria bibliblijna nie jest nawet teorią, bo jest po prostu bajką i religijnym zabobonem, jakich było wiele. Naukowcy więc nie podchodzą nawet do tych "opowieści" z racjonalnego punktu widzenia, gdyż są irracjonalne, nie są częścią nauki. Ewolucja jest natomiast poparta dowodami i tak jak gość już wspomniał w filmie, teoria ta jest po prostu uznana w świecie nauki i zgodzi się z nią każdy badacz i naukowiec, który wie i studiował tę dziedzinę. Sprzeciwiają się zwykle tylko ludzie głęboko religijni, nieposiadający wykształcenia
fhMichaelo napisał/a:

2. Lodowce się topią i na nowo się tworzą z opadów. To naturalny obieg wody znany od wieków.


No właśnie, działalność ludzka zaś w ten naturalny obieg ingeruje.
fhMichaelo napisał/a:

3. O pseudonaukowcach... cóż naukowców tego typu było już dużo: profesorowie nazistowscy, którzy twierdzili, że Niemcy Aryjczycy pojawili się na ziemi od bogów i próbowali to udowadniać, pseudo naukowcy pokroju prof Bartoszewskiego czy też profesorowie typu Hartmanna, Środy itd. głoszący pseudonaukowe teorie dla celów politycznych (lewackich). Al Gore, czyli największy promotor walki z GO bynajmniej nie jest naukowcem wartym uwagi.


Przeciwnicy GO natomiast nie mają właściwie żadnego poparcia w świecie nauki, którego 97% zgodnie twierdzi że GO jest po części dziełem działalności ludzkiej.
fhMichaelo napisał/a:

6. Nie da się przesycić lasów, pierwszy raz słyszę taką głupotę. Lasy non-stop się odżywiają i produkują tlen z CO2. Jakby rzeczywiście tak było zwyczajnie potrulibyśmy się CO2 po roku.


Nadmiar jakiegokolwiek elementu w ekosystemie jest szkodliwy, koniec kropka. Rośliny nie mogą absorbować w nieskonczoność CO2, tak jak my mamy określony limit tlenu jaki możemy wchłonąć do organizmu. To chyba oczywiste...
fhMichaelo napisał/a:

7. "Bardzo mnie bawi gdy Korwiniści..." - no i tutaj koniec gadki. Nie jestem Korwinistom, a Ty drogi panie jesteś pie**olonym prowokatorem i debilem, a twoje źródła praktycznie o niczym nie świadczą. Równie dobrze ja mogę stworzyć stronkę, zrobić badania zmanipulowane. Globalne Ocieplenie to NIE POTWIERDZONE NAUKOWO ZJAWISKO. To teoria. Gdyby to nie była teoria, to zakazano by emisji CO2 do atmosfery PRAWNIE już dawno.


Cytat:

I taki przykład z tego, że klimat przez lata się zmieniał...
Jeszcze 400 lat temu Polscy Magnaci prowadzili WINOROŚLE w Polsce i produkowali wino, a także uprawiali np. brzoskwinie więc było tu o wiele bardziej gorąco niż jest teraz, a samochodów, lodówek itd. jeszcze nie było.
Dwa, Greenlandia, która aktualnie w większości pokryta jest lodowcem kiedyś była ZIELONA od traw. Mówią to źródła historyczne jak i sama nazwa wyspy: Zielona Kraina. Zresztą gdyby były tam lodowce i wody były pokryte lodem, to Wikingowie nie dostali by się tam i do Islandii bez pomocy lodołamaczy z XXI wieku... a jednak?


http://www.skepticalscience.com/medieval-warm-period.htm - Tutaj masz wyjaśniony dokładnie wątek, który właśnie poruszyłeś. Na tej samej stronie również znajdziesz wiele dowodów i polemiki z mitami anty-GO - wszystko poparte stosownymi dowodami i danymi.

Fa...........um

2013-12-19, 10:11
Przecież oczywistym jest, że eko-zjeby pie**olą od rzeczy! Tym grinpisowym ciulom chodzi tylko o $$$ i nic więcej, a człowiek ma na klimat planety znikomy, a "badania" które twierdziły inaczej były zwyczajnie fałszowane przez samych naukowców, aby uzyskać poklask ekodebili (jeden z największych "guru" od ocieplenia przyznał, że leciał w ch*ja).

Więc wsadźcie sobie swoje eko-pie**olenie w dupę.

Sebbi

2013-12-19, 11:12
Wystarczy pojsc na ochrone stodowiska i kazdy profesor powie ze to globalne ocieplenie to przekret. A tu jakis smieszny lewak pitoli nie ma piwa dla lewactwa .

wrobel242424

2013-12-19, 16:15
globalne ocieplenie jest czy go nie ma, tego prosty człowiek nie wie
pytanie jest czy ma sens wydawanie ogromnych pieniędzy przez Unię na działania, które mają znikomy efekt?

Ork.Fajny

2013-12-19, 18:46
milosciprzyjazn napisał/a:


Słuchałeś chociaż co typek mówi w filmie? Wspomina o Josephie Fourier, który stworzył właściwie teorię efektu cieplarnianego... Człowiek w dodatku już od XIX wieku rejestruje zmienne klimatologiczne, temperatury i anomalie zachodzące w ziemskim klimacie, dzięki czemu mamy całkiem szczegółowy obraz tych zmian na przestrzeni dwóch wieków. W dodatku jeżeli do tego dołożymy badania skał lub np. uwięzionych pęcherzy powietrza, zyskujemy ogólny obraz formowania się i progresji klimatu na Ziemi.
Około 97% ekspertów na świecie zgodnie stwierdza, że człowiek ma wpływ na obecnie zachodzące zmiany klimatyczne.


Powtarzam pytanie. Skoro już 200lat temu był to obiekt badań naukowych, chcę źródła prowadzące do takowych prac...

pemb

2013-12-19, 23:07
@fhMichaelo
Chyba więcej czasu spędziłeś na wagarach niż na lekcjach.

Nikt nigdy nie powiedział, że cała Ziemia zostanie zalana po stopnieniu lodowców.
Widzę , że nadal dziedzinę biologii jaką jest ekologia kojarzy się tylko z globalnym ociepleniem. Ja pie**ole...

@HardkorBukkake
I po co mu przykleiłeś tą myckę? Każdy kto ma inne zdanie niż JKM to żydokominista i mason. Machajta se szabelkami, ja idę spać.

Dodam jeszcze, że pseudonaukowcami nazywa wybitne osobistości, które życie poświęciły nauce - facepalm. Macierewicza tylko tam brakuje.

fhMichaelo

2013-12-20, 02:25
milosciprzyjazn napisał/a:


Bzdura. Teoria bibliblijna nie jest nawet teorią, bo jest po prostu bajką i religijnym zabobonem, jakich było wiele. Naukowcy więc nie podchodzą nawet do tych "opowieści" z racjonalnego punktu widzenia, gdyż są irracjonalne, nie są częścią nauki. Ewolucja jest natomiast poparta dowodami i tak jak gość już wspomniał w filmie, teoria ta jest po prostu uznana w świecie nauki i zgodzi się z nią każdy badacz i naukowiec, który wie i studiował tę dziedzinę. Sprzeciwiają się zwykle tylko ludzie głęboko religijni, nieposiadający wykształcenia



Jakimi faktami? Proszę pokazać mi tutaj dowody na to. Nie ma dowodów, łańcuch po łańcuchu. Jest kupa brakujących elementów w tej teorii i jak mówię, równie dobrze potwierdzona jest Teoria Darwina jak i Teoria Bożego Stworzenia. Ba, są naukowcy, którzy uważają ją jako najważniejszy punkt odniesienia. Pierwsze słyszę, że 100% naukowców zgadza się, że jest ona prawdziwa. Większej głupoty nie słyszałem i widocznie świadczy o twoim niewyedukowaniu. Oczywiście nie jest to prawdą również, że tylko ludzie głęboko religijni i bez wiedzy, a istnieje także ruch kreacjonistów naukowych, nie-religijnych.
Tutaj masz całą masę publikacji i naukowców:
http://creationism.org.pl/artykuly/nauka

Tutaj masz stronki, które ładnie pokazują sprzeczności w Teorii Ewolucji:
http://creationism.org.pl/artykuly/HYahya

http://potop-exodus.w.interia.pl/stworzenie/niemozliwosci.html

Szczególnie polecam drugi link. Tutaj masz wszystko ładnie na tacy pokazane, gdzie są sprzeczności. Oczywiście do lektury zachęcam wszystkich tutejszych przemądrzałych.

Teoria Ewolucji jest tak samo prawdziwa jak Teoria Globalnego ocieplenia, a ta tak samo potwierdzona jak teoria kreacjonizmu. Sam zresztą piszesz, że człowiek ingeruje w przyrodę, no dobra ale proszę Ciebie to jest fakt... tak samo ingerują wulkany, roślinność i inne zwierzęta.

"Ostrzeżenia dotyczące globalnego ocieplenia stawiają na baczność polityków i aktywistów środowiskowych. Podważa je jedna z najbardziej renomowanych instytucji naukowych w Polsce - Polska Akademia Nauk, a dokładniej Komitet Nauk Geologicznych będący jego częścią. Naukowcy PAN studzą nastroje twierdząc, że nie jest to w pełni udowodnione"

http://natemat.pl/5575,pan-nie-ma-dowodow-na-globalne-ocieplenie-wajrak-to-naukowi-szarlatani

"Naukowcy sprzeciwiający się dominującemu nurtowi naukowej analizy globalnego ocieplenia wyrażają różnorodne opinie dotyczące jego przyczyn. Niektórzy stwierdzają, że nie zostało ustalone, że ludzie są główną przyczyną globalnego ocieplenia (np. Robert Balling, Richard Lindzen i Roy Spencer). Inni przypisują globalne ocieplenie naturalnym wariacjom (np. Willie Soon i Sallie Baliunas), prądom morskim (np. William Gray), zwiększonej aktywności słonecznej (np. Nir Shaviv i Jan Veizer), promieniowaniu kosmicznemu (np. Henrik Svensmark), lub nieznanym czynnikom naturalnym (np. Marcel Leroux)."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrowersje_wok%C3%B3%C5%82_globalnego_ocieplenia

Wystarczy poszukać 5 minut. Jak widzisz teorii o GO jest WIELE i każda z nich jest udowodniona tak samo - czyli słabo. Zarówno ta antropogeniczna jak i te o aktywności Słońca, promieniowaniu itd.
Proszę was, zapoznajcie się ze słowem TEORIA. Ludzie nie bądźcie lemingami i nie słuchajcie ślepo tego co uczą was w szkołach i pokazują w telewizji bo to czego nas uczą decydują politycy i nie koniecznie musi to być prawda (przypominam, że np. w 3 Rzeszy uczono dzieci, że są potomkami cywilizacji kosmitów nadludzi i ludzie w to wierzyli mordując podludzi), a zamiast tego poczytajcie także inne źródła, inne teorie, które stoją w opozycji bo one także ukazują rzeczy w sposób dość logiczny i zmuszają do refleksji... Myślcie do cholery trochę samodzielnie.