18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski - "Księży powinno się kastrować!"

crazyjoe • 2013-03-21, 01:33
Piotr Kaszubski po raz kolejny wyraża kontrowersyjne zdanie, teraz na temat Kościoła i księży:




Reszta wywiadu na kanale: http://www.youtube.com/user/SzyderczyHalas

zły_skurwiel

2013-03-23, 14:08
a kim jest k***a Piotr Kaszubski ? następna jutubowa sk***iała gwiazda ? pedał j***ny sp***olony

kokos951

2013-03-23, 14:34
Celibat to DOBROWOLNA rezygnacja z uprawiania seksu. Jakby się kastrowało księży to zachowanie celibatu nie byłoby niczym trudnym. To tak jakbyś wyciął sobie płuca chcąc rzucić palenie.

przepon

2013-03-23, 14:58
wyp*zdson napisał/a:

Łooo kiej. Mam pytanko, za co ten hate na niego? Bo nie rozumiem. Upewniacie mnie tylko w przekonaniu, że Polacy nienawidzą ludzi którzy odnoszą sukces.

Ba, nie żebym kupował te głupoty na temat jego ogromnej fortuny i wkładu pracy, nie nie.

Powiem więcej, Ci, którzy w to wierzą, to debile. Moja koleżanka akurat obija się z Panem Piotrem Kaszubskim, to pozer, sprzedał się, miał pomysł na "biznes", pracował jako specjalista od PR'u i sorrki muhomorki słodziaczki, ale musicie przyznać, że odwalił kawał dobrej roboty.

Wypromował tę nędzną klinikę pod niebiosa, zmyślił sobie życiorys, zarabia krocie, jest sławny i ustawiony podejrzewam, że do końca życia.

Dlatego jeszcze raz, dlaczego i skąd ten cały hate na jego osobę?



Jest trochę racji w tym co mówisz. Ale... Jego "życiorys" z automatu nastawia większość osób sceptycznie. A przez ten filmik można odnieść wrażenie, jakby kolo był autorytetem we wszystkich sprawach, a z kilometra śmierdzi ściemą ta jego historyjka o próbie molestowania. Wybacz, ale po wyglądzie i sposobie wysławiania się mam wrażenie, że koleś przyjął wtedy kutacha do gęby od tego klechy i jeszcze miał z tego zaciesz. W ogóle wygląda jakby przyjął w dupsko więcej białej miłości niż Michael Jackson botoksu.


Ja to się lubię mądrze i rzeczowo wypowiedzieć.

dodii

2013-03-23, 15:27
a kim jest ten pedał i kogo on obchodzi, że go tu wrzucacie?

crazyjoe

2013-03-23, 15:33
dodii napisał/a:

a kim jest ten pedał i kogo on obchodzi, że go tu wrzucacie?



twoją starą, bo też jest pedałem. wysoki poziom rozmowy, jak długość ku*asów, które twoi ojcowie lubią sobie nawzajem ssać.

Dalias

2013-03-23, 16:00
Po ch*j wy go tutaj wrzucacie? Chce robić karierę u dwunastolatek na pudelku czy innym gównie? To niech robi, ale dajcie tutaj chociaż z nim spokój...

kolborano

2013-03-23, 16:04
jak dla mnie to wykastrować i jego i księży.... a tak na serio to jego wykastrować a dla księży znieść celibat dając im wolny wybór jak chcą żyć w celibacie to niech żyją są ludzie dla których to jest coś ważnego. Ksiądz też człowiek więc orientacja seksualna też nie powinna być jakimś problemem poza oczywiście pedofilią którą to powinno się leczyć kulką w mózg.

dodii

2013-03-23, 17:00
crazyjoe napisał/a:



twoją starą, bo też jest pedałem. wysoki poziom rozmowy, jak długość ku*asów, które twoi ojcowie lubią sobie nawzajem ssać.



No tak, tylko, że twoja wypowiedź jest przykładem totalnego debilizmu i humoru z gimnazjum. Gardzę takimi jak ty koleżko. Niby jesteś taki sprytny a w żaden sposób nie wysiliłeś się żeby odpowiedzieć w sposób elokwentny na mój szczerze mówiąc poprawny co do tego filmu komentarz. Tak nawiasem mówiąc to sadistic pozwala się wyzywać w sposób wolny, jeśli jest on na poziomie. Sam wyciągnij wnioski z tego co napisałem do ciebie mikrusie.

Dża

2013-03-23, 17:37
To jest właśnie współczesna telewizja...
Siedzi dwoje ludzi w w kapciach. Starają się przypominać mężczyzn, ale wychodzi im to nieudolnie. Wypowiadają się na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia. pie**olą aby wydawać się ekspertami w temacie.
To jednak nie jest najgorsze.

Najgorsze jest to, że po drugiej stronie siedzi stado matołów, które wyrabiają sobie po takim pitoleniu jakąś opinie...

Jeszcze 10 lat temu śmiałem się do łez widząc przesadzony obraz telewizji, który był pokazywany w "Świecie wg. Kiepskich". Na ekranie telewizora "OKIL" działy się dantejskie sceny. Debilne tematy, rozmówcy kretyni i żenująca oprawa wizualna.

Okił Khamidow był chyba jasnowidzem. Nie widzę teraz żadnej różnicy, pomiędzy TVN, TVP a ŚWK.

wypizdson

2013-03-23, 18:53
Cytat:


Jest trochę racji w tym co mówisz. Ale... Jego "życiorys" z automatu nastawia większość osób sceptycznie. A przez ten filmik można odnieść wrażenie, jakby kolo był autorytetem we wszystkich sprawach, a z kilometra śmierdzi ściemą ta jego historyjka o próbie molestowania. Wybacz, ale po wyglądzie i sposobie wysławiania się mam wrażenie, że koleś przyjął wtedy kutacha do gęby od tego klechy i jeszcze miał z tego zaciesz. W ogóle wygląda jakby przyjął w dupsko więcej białej miłości niż Michael Jackson botoksu.


Ja to się lubię mądrze i rzeczowo wypowiedzieć.



Ja to rozumiem, ja to szanuję. Sam jak na niego patrzeć mam ochotę mu wyj***ć, ale fakt faktem, kawał dobrej roboty odwalił.

Co do kwestii autorytetów... chcecie anegdotkę? Siedziałem ostatnio przed rozmową kwalifikacyjną w poczekalni i poznałem dwie osoby z SGH (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Ktoś napomknął o Kaszubskim, że jakiś czas temu ten człowiek DAWAŁ WYKŁAD, był SPECJALISTĄ OD BUSINESS'u. Rozumiecie to? :D

Ah, co do jego życiorysu, stylu wypowiedzi i generalnie sposobu bycia. Jak myślicie, dlaczego programy pokroju "Ukryta Prawda", "Pamiętniki z Wakacji" czy "Ukryta Prawda" mają tak dużą oglądalność?
Już tłumaczę, pokazują nam tam ludzi gorszych od nas, kretynów i debili do potęgi entej. Taki jest Kaszubski, robi z siebie downa, a to ludzi przyciąga, bo chcą pohejtować albo "jedynie zerknąć i pośmiać się". Takie zachowanie nabija mu wizyt na YT.

MAF27

2013-03-24, 00:31
ciebie też

aopia

2013-03-24, 00:36
Nie ważne co o tobie mówią, ważne, że mówią. Już przestali się nim podniecać jako "20-letni milioner" i teraz wymyślił taktykę na "kontrowersję".