18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piona z okazji pierwszej komunii

~Sunday • 2020-10-22, 20:00

Skąd mogła wiedzieć? :-D

dwakilo

2020-10-22, 23:27
Skąd mogła wiedzieć, że pedofilska mafia z Rzymu trzepie hajs? (nie piszę o tym księdzu)

plastic

2020-10-23, 00:20
matka sztywna jak jej trwała na głowie. "zostaw, odłóż, nie chodź, tak się nie robi, tak się nie zachowuje" zwykle nie ma w tym krzty racjonalności, więc dziecko ciągle czuje, że robi źle, ale nigdy nie dane jej będzie dowiedzieć się co dokładnie, bo dokładnie to nawet matka nie wiem.

surowe wychowanie ma swoje zalety ale musi mieć racjonalną podstawę, a surowość oparta na poznawczej bezradności opiekuna to smutny life story.

cesarz1982

2020-10-23, 00:54
Przecież to Sikorski przebrany za księdza :lol:

Rozjebie

2020-10-23, 01:16
Każdy normalny człowiek by pomyślał, ze koleś chce pione zbić, a co dopiero dzieciak :) A matka: "bosze, przecież to poważne czary, a Zośka mu pione zbiła! Szatan nas spali!"

KoniecZartow

2020-10-23, 02:50
Coordinator napisał/a:

Każdy normalny człowiek by pomyślał, ze koleś chce pione zbić, a co dopiero dzieciak A matka: "bosze, przecież to poważne czary, a Zośka mu pione zbiła! Szatan nas spali!"



No nie. Gdy ja szedłem do komunii nikt tak nie pomyślał. Widocznie dzisiaj wymagane są znaki ostrzegawcze jebiące nas w oczy zewsząd, w stylu amerykańskim. Jak np. nie gryź czegoś co wygląda jak gówno , jak coś kroisz to uważaj, bo nóż może zabić, nie wkładaj widelca do gniazdka. sp***oliny denne.

Chyba, że mały niemiec w kiecce jest w takim wieku na jaki wygląda. Góra 3 lata. Jeśli nie, to debil do kwadratu. Współczuje starym kolejnego przykładnego osobnika gatunku oj***nia czarnego kabana z uśmiechem na japie.

35i

2020-10-23, 06:05
~Sunday napisał/a:

No. Kiedyś myślałem, że lepiej jest robić zamiast narzekać... i dalej tak myślę
NIC nigdy nie dodałeś, w kółko tylko marudzisz i spamisz obrazkami z dupy.
Udostępnij w końcu coś ciekawego, albo cokolwiek... Póki co twoje zdanie jest tyle warte, co suma twoich tematów - ZERO



Podzielam zdanie rafiksa. Mam swoje życie w realu, hobby i takie różne. Na sadola wpadam w celach rozrywkowych i poczułem się urażony tym, że osobę która nic nie wrzuca porównujesz do zera. Jedni hodują rybki, inni wrzucają materiał na sadola. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Miał prawo wyrazić swoją opinię i niestety miał rację.

wojak1906

2020-10-23, 07:45
KoniecZartow napisał/a:

No nie. Gdy ja szedłem do komunii nikt tak nie pomyślał. Widocznie dzisiaj wymagane są znaki ostrzegawcze jebiące nas w oczy zewsząd, w stylu amerykańskim. Jak np. nie gryź czegoś co wygląda jak gówno , jak coś kroisz to uważaj, bo nóż może zabić, nie wkładaj widelca do gniazdka. sp***oliny denne.
Chyba, że mały niemiec w kiecce jest w takim wieku na jaki wygląda. Góra 3 lata. Jeśli nie, to debil do kwadratu. Współczuje starym kolejnego przykładnego osobnika gatunku oj***nia czarnego kabana z uśmiechem na japie.



Co ty k***a pie**olisz?

KoniecZartow

2020-10-23, 14:01
wojak1906 napisał/a:

Co ty k***a pie**olisz?



Twoją starą :hitler: jak nie rozumiesz to nie będę tłumaczył.

lucilla

2020-10-23, 14:22
"Twoją starą"
Riposta na poziomie gimbazjum. Wszystko wiedziałeś bez zbędnego tłumaczenia, pewnie cała "wiedza" została Ci objawiona.
Wyciagnął łapę jak do piony to przybiła i o co tyle szumu? W trakcie moich przygotowań do Komunii kolega stojąc przed księdzem powiedział "dziękuję, ale nie jestem głodny".

ytrewqqwerty

2020-10-23, 18:02
Ale to jest smutne. Dzieciak nic nie rozumie, ale starzy pchaja do rytualow. Gdzie sa kurde obroncy praw czlowieka jak sie chrzci i zmusza do obrzedow nieswiadome dzieci

Rozjebie

2020-10-23, 20:53
KoniecZartow napisał/a:

No nie. Gdy ja szedłem do komunii nikt tak nie pomyślał. Widocznie dzisiaj wymagane są znaki ostrzegawcze jebiące nas w oczy zewsząd, w stylu amerykańskim. Jak np. nie gryź czegoś co wygląda jak gówno , jak coś kroisz to uważaj, bo nóż może zabić, nie wkładaj widelca do gniazdka. sp***oliny denne.
Chyba, że mały niemiec w kiecce jest w takim wieku na jaki wygląda. Góra 3 lata. Jeśli nie, to debil do kwadratu. Współczuje starym kolejnego przykładnego osobnika gatunku oj***nia czarnego kabana z uśmiechem na japie.



Nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi, ale odniosę się do tego:

KoniecZartow napisał/a:

znaki ostrzegawcze jebiące nas w oczy zewsząd, w stylu amerykańskim.



Łyknij trochę wiedzy: Te znaki nie są dla matołów, tylko dla spryciarzy, którzy wykorzystując amerykańskie prawo pozywali właścicieli wszelakich miejsc o odszkodowania. Te znaki mają właśnie wytrącić oręż z rąk