18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłkarzem to on już nie zostanie...

Halman • 2024-03-14, 04:48

co najwyżej piłkarzem wodny...

baronturbina

2024-03-14, 16:10
Siriuz napisał/a:

A jakby wody nie było, stałby na ziemi i dotknął przewodu pod napięciem to by go nie poraziło?


Próbuje myśleć jak Ty. Czy po po rosyjsku „na ziemi” obejmuje też beton? Jak beton jest bezwzględnie suchy, bez pęknięć to możesz sobie przewód kacapską dłonią dotykać, albo wsadzić w dupę żeby połaskotało.

Siriuz

2024-03-14, 16:42
baronturbina napisał/a:

Próbuje myśleć jak Ty. Czy po po rosyjsku „na ziemi” obejmuje też beton? Jak beton jest bezwzględnie suchy, bez pęknięć to możesz sobie przewód kacapską dłonią dotykać, albo wsadzić w dupę żeby połaskotało.



Nie becz naziolu, nikt przecież Ciebie nie pytał o zdanie "jak to jest po rosyjsku"? Po ch*j w ogole takie pytania? Wojnę przegrywacie czy jak? :D

ps. sprawdź w polskim słowniku czym jest "uziemienie", i jak dalej będzie Ciebie interesowała filologia polska to poszukaj etymologii tego słowa.... k***a, do jakiegoś analfabety, który pewnie nazwy zespołów rozpoznaje po kolorze szaliczka pisze o etymologii. Nie wyspałem się chyba dzisiaj :)

Gienek78

2024-03-14, 17:21
Na początku myślałem, że jakiś krokodyl mu nogę odgryzie (tytuł filmu mnie zmylił) i czekałem podekscytowany na finał filmiku.
A tu na końcu mały psikus, to tylko mało ekscytujące porażenie prądem.

baronturbina

2024-03-14, 17:43
Siriuz napisał/a:

Nie becz naziolu, nikt przecież Ciebie nie pytał o zdanie "jak to jest po rosyjsku"? Po ch*j w ogole takie pytania? Wojnę przegrywacie czy jak?
ps. sprawdź w polskim słowniku czym jest "uziemienie", i jak dalej będzie Ciebie interesowała filologia polska to poszukaj etymologii tego słowa.... k***a, do jakiegoś analfabety, który pewnie nazwy zespołów rozpoznaje po kolorze szaliczka pisze o etymologii. Nie wyspałem się chyba dzisiaj


Zostałeś zaorany ruski synu. Nazista do tego sowiecki pomógł twojej babce w ciążę zajść podczas wojny. Nie kompromituj się.

opółnocyuciebie

2024-03-14, 19:47
DDragonDD napisał/a:

Co tam się odwaliło że taki szybki efekt?


Porażenie mózgowe.

Geraldinio

2024-03-14, 21:47
Siriuz napisał/a:

Nie becz naziolu, nikt przecież Ciebie nie pytał o zdanie "jak to jest po rosyjsku"? Po ch*j w ogole takie pytania? Wojnę przegrywacie czy jak?
(...)



Wojna? jaka wojna?? no toś się teraz towarzyszu zagalopował nazywając tak "operację specjalną" :D 5 lat gułagu jak nic, obyś tam zdychał długo i boleśnie.

Siriuz

2024-03-14, 23:14
Geraldinio napisał/a:

Wojna? jaka wojna?? no toś się teraz towarzyszu zagalopował nazywając tak "operację specjalną" 5 lat gułagu jak nic, obyś tam zdychał długo i boleśnie.



W sumie racja, biorąc pod uwagę zaangażowanie Rosjan w ten konflikt to można powiedzieć, że to przypadkowe pierdnięcie na zachód. Smród unosi się już trzeci rok bo NATO wrzuciło zapałkę w ten sracz.

JebacPiSForever

2024-03-15, 01:30
Na szczęście prąd tych ścieków go nie porwał.

baronturbina

2024-03-15, 07:28
Siriuz napisał/a:

W sumie racja, biorąc pod uwagę zaangażowanie Rosjan w ten konflikt to można powiedzieć, że to przypadkowe pierdnięcie na zachód. Smród unosi się już trzeci rok bo NATO wrzuciło zapałkę w ten sracz.


Jesteś podręcznikowym przykładem „głupiego debila”. Twoi bracia rzucili wszystko co mają, a że to tumany twojego pokroju, to sposób myślenia i mentalność mają jak z przed 200lat. Ukry ich wyr*chaly dość mocno ale rosyjska duma spirytusem i wódką pisana nie pozwoli schylić czoła przed czymś co sami lata temu stworzyli. Nawet jak Ukraina padnie to czerwone karaluchy ośmieszyły się na następne 1000lat.

Masz torcik tylko sobie świeczki powbijaj.


Siriuz

2024-03-15, 12:53
baronturbina napisał/a:

Jesteś podręcznikowym przykładem „głupiego debila”.



A skąd Ty możesz wiedzieć jak wygląda podręcznik? :D

twojstarywsamychgaciach

2024-03-15, 21:10
Kłamiesz @Halman w polskiej reprezentacji to by był drugi Lewandowski.

baronturbina

2024-03-15, 22:38
Siriuz napisał/a:

A skąd Ty możesz wiedzieć jak wygląda podręcznik?


Z kątowni. Musiałem się przygotować do rozmowy z tobą.

A tak serio Ivan. Ty jesteś tak ograniczony czy udajesz?