18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pijany vs 12-latka

TT4 • 2016-10-09, 23:51
Dziecko mimo pomocy zmarło nie odzyskując przytomności. Kierowca - namierzony, zatrzymany.


ellsworth

2016-10-10, 23:11
zdrowoyebne napisał/a:

to ze byl pijany mial akurat pecha


Co k***a? Co k***a?? Pecha to można mieć jak w drewnianym kościele cegłówka na łeb spadnie, a jak ktoś siada po pijaku za kierownicą to nie ma w tym NIC z pecha tylko jest to jego WYŁĄCZNA wina, a nie żaden pie**olony pech!

Nazgrel

2016-10-10, 23:20
Jaka wyłącznie jego wina, jakby był trzeźwy jak zegarek to i tak ch*ja by zrobił bo mu to głupie dziecko się wj***ło centralnie pod koła - to, że był pijany to oczywiście kryminał ale akurat w tej sytuacji nieistotne, zadziałała selekcja naturalna. I to k***a 12-letnie dziecko, takie powinno już chyba wiedzieć, że na przejściu się nie biega i się przede wszystkim k***a rozgląda czy nie jedzie.

Mors_Nigra

2016-10-10, 23:20
@rdaneel właśnie nigdzie tutaj nie ma winy kierowcy. W tym rzecz.

Viperal

2016-10-10, 23:44
No i ch*j dobrze, że zdechła i tak gówno by z tego wyrosło żeby wj***ć się w taki sposób pod samochód trzeba być niedoj***nym i ch*j mnie to obchodzi, że to dziecko.

Nikkoo

2016-10-11, 00:03
Bycie pijanym przynajmniej u nas w kraju nie zrzuca na nas winy jeśli ktoś w nas wjechał albo na nas wymusił etc. On dostanie za jazdę pod wpływem alkoholu, ale według mnie nie jest winny spowodowania wypadku. Osoba która szła razem z tą dziewczynką nie zmieniając tempa w momencie uderzenia znajdowała się co najmniej szerokość pasa od ciężarówki...pomijam już fakt kto w kogo uderzył.


P.S. j***ć jeżdżących po pijaku!

adrii2013r

2016-10-11, 07:34
Selekcja naturarna, jak każdy był młody to wiedział żeby nie przebiegać przez jezdnie, nawet nie trzeba było dziecku tłumaczyć bo samo po prostu to wiedziało, rozumiem jeszcze jak by tej ciężarówki nie było widać ani słychać, no ale k***a, jedzie rozpędzona cieżarówka a ta centralnie się pod nią wpie**ala jak by celowo chciała jebnąć samobója. Dlatego natura sworzyła nas tak że przeżyją tylko Ci najsilniejsi i rozumni, bo słabe jednostki bez rozumu same się powybijają.

koxu42

2016-10-11, 16:23
Nawet trzeżwy kierowca nie zdążył by zareagować,bo nikt nie przewiduje takiego stopnia głupoty.

mazga50

2016-10-12, 00:37
rdaneel napisał/a:

Ale gdzie tu do cholery była wina kierowcy???????



ty też wjeżdżasz na przejście, gdy są na nim piesi? czekamy na filmik z twoim udziałem w roli mordercy...