18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pijany - Mińsk Mazowiecki

Go...........ay • 2014-04-04, 07:17
zatrzymanie pijanego w Mińsku Mazowieckim ( film nie mój - nawiew również :D )


strarzakwojtek

2014-04-04, 18:40
nagranie eleganckie, ale jaki ch*j na milicję mówią per "chłopaki"?

yeloneck

2014-04-04, 18:58
Co ciekawe, facet wcale nie był pijany.

qwerq221

2014-04-04, 21:07
Ja nie jestem za podpie**alaniem i prawdopodobnie też bym nie zadzwonił gdybym sam jechał, ale gdybym był w takiej sytuacji jak oni czyli jechałbym z kumplami to raczej bym wyprzedził gościa wyhamował do 0 i bym mu kazał nie jechać dalej a jakby chciał dalej zapie**alać to wyrwać ch*jowi kluczyki zepchać samochód na pobocze i niech się martwi. Chyba lepsze rozwiązanie niż strata prawka sądy kary i inne ch*je móje dzikie węże.

JarsonLarson

2014-04-04, 21:34
"Śmietanka" intelektualna za to pełni przykładną rolę....zapewne wszyscy z jednej wsi...

Aduro

2014-04-04, 21:44
j***ny... :D . Kolega nieźle był porobiony. Pozdrawiam gościa :D

bypietras

2014-04-04, 23:02
No niestety ja już zwątpiłem w telefonowanie na policję w tej sprawie. W lutym jechałem dokładnie tą samą drogą za BMW na WOTach, które wyjechało mi na czołówkę z naprzeciwka. Zawróciłem i jechałem za nim z psami na linii z Halinowa aż do węzła marsa. Jak stoją tam każdego piątku po dwa patrole tak wtedy nikogo nie było. Jedyne co zyskałem to podziękowania od dwóch komendantów i pisma, że niestety no nie udało się go zatrzymać.. Niestety tu jest potrzebne zaangażowanie obu stron..