18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany lekarz

BongMan • 2014-11-02, 16:46
Anestezjolog nachyla się nad pacjentem zakładając mu maskę do narkozy. Pacjent nagle blednie i krzyczy:
- Doktorze!! Czuję od Pana alkohol! Pan jest pijany!!!
- Ja jestem pijany??? Hehehe. Poczekaj Pan, aż chirurga zobaczysz.

Michael_Myers

2014-11-02, 17:04
Kiedyś z pracy pojechałem do szpitala (była to noc, coś tam z palcem zrobiłem), otworzył mi naj***ny ochroniarz i zły że nie mogłem przyjść jutro z rana. Wchodzę do środka, a tam muza, wódeczka, ogóreczki, ciasta i... reszta wk***iona że im dupę zawracam. Byłem sam a czekałem 2h aż ktoś się ogarnie i mi pomoże. No więc ten "kawał" to taka życiówka.

Eleir

2014-11-02, 18:58
Tak, ochroniarz w szpitalu. Zrobiłeś "coś tam" z palcem zrobiłeś. Wchodzisz do środka i zaraz na wejściu stolik z ogóreczkami, wódeczką i ciastem? Coś mi się to nie klei.

Plecionkarz

2014-11-02, 19:38
że pijany, hehe ale jaja, jak berety hehe, takie zabawne te picie alkoholu

pXSxc72pSqRz3PkkNbsWkouPQ

2014-11-02, 19:49
BongMan kopiowanie takich brodatych sucharów? Serio? Jak nisko się jeszcze zniżysz?

Luqas95

2014-11-02, 21:43
he he true ojciec opowiadał jak 20-25 lat temu jak zaczynał doktorstwo to coś takiego na hirurgi to była normalka



u nas w miescie jest opowieśc o sędziemu który potrafił lepiej osądzić po pijaku jak niejeden na trzeżwo

raistpol

2014-11-03, 04:38
@up

patrząc na profil syna i jego godne wypowiedz, śmiem twierdzić że doktorstwa jeszcze nie ukończył, a maturę zdał tylko dzięki temu, że jego stary a twój dziadek, był egzaminatorem albo kimś w komisji.

19 (?) letni człowieku, albo jesteś trollem, albo masz 11 lat, albo jesteś zwyczajnie tak sp***olony umysłowo, że "nusz" się w kieszeni otwiera...

a wiesz, że nóż (skalpel) to atrybut "hirurga"?

i jeszcze jedno pytanie.

Czy od 20 lat jesteś, a właściwie twa dupa jest, tematem jego pracy "dokturskiej"?