18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany kierowca złapany przez policję

WhyMe? • 2013-02-17, 22:47


No ładnie zrobił :-|

Pa...........na

2013-02-18, 11:10
up(all) sadole :-? Raczej dzieciarnia, co wy życia nie znacie. no1geek, przebiłeś wszystkich.

pi...........ka

2013-02-18, 11:10
zalatwil sie :) naturalna selekcja :) w norwegii natrzaskał sobie za friko wszystkie rodzaje uprawnien xD haha szybki przyszlo szybko poszło :)

dawidoss89

2013-02-18, 11:28
hjop1 napisał/a:

mi odebrali prawko za 0,28 promila, ja mialem zdz**ko jak ch*** bo jechalm o 5 popoludniu ,git i wgl a pilem dzien wczesniej i to nie tak okrutnie jakos, i mnie to juz kosztowalo 600 zl za badania, i jeszcze musze 400 za kosty sadowe i grzywne, prawko na rok zatrzymane, zawiasy i kurator, i teraz mysle, co ten pan po "jednym piwie" musi dostac :O mnie wyszlo, ja zdziwiony ale nie bede dyskutowal, zaluje ze na krew nie poslem , bo troche w szoku bylem ,ale 2 promile to trzeba troche chlupnac , jak dla mnie nieuczciwie ...



Stary ciesz sie, na krwi bys mial w chooy wiecej;) Dobrze z ku*asa zlapali, ost mialem taka sytuacje, jadac sobie spokojnie okolo 23 krajowa 10 nagle w miejscowosci pod gorke zatrzymal sie tir, mowie na cb niezle przeladowany koles jestes, a on na to "niee, jakis popie**oleniec srodkiem drogi jedzie na zlamanie karku". Prawie czolowka byla. Pozniej na cb slyszalem jeszcze kilka komentarzy ze ludzie musieli do rowu uciekac przed złamasem, bo nie patrzyl na nic. Mam tylko nadzieje ze go zlapali, i dojeba*i mu porzadnie za ta akcje. Gdyby nie tir przede mna, moze juz bym tego nie pisal..

Scream

2013-02-18, 11:34
no1geek napisał/a:

a ja znam osobe ktorej prawo jazdy zostalo zabrane za jazde po pijaku. Mimo tego nadal jezdzi. Ma CB, nawigacje tylko po to zeby omijac kontrole policji. Wkurza mnie to bo ta osoba nadal lubi strzelic w palnik. I co tu z takim zrobic? gdzie go zglosic? 112? nie znam jego dokladnych danych, a nie gdzie i kiedy jedzie.



Mój wujek najpierw stracił prawo jazdy na 3 lata, odzyskał i po miesiącu znowu stracił. Takiemu nie przetłumaczysz. Jak go złapią 3 raz, tym razem bez prawka, po % to może w więzieniu przemyśli swoje zachowanie (o ile tam trafi).

Czupirek

2013-02-18, 11:35
u nas na wsi chyba już 6 pijanym-tirowca odebrali prawko, kretyni

go...........11

2013-02-18, 12:19
Co za kretyn, ma kierowcę obok to nie, on będzie naj***ny jechał. I dobrze mu tak, za inteligencję. Niech ginie.

cyberck

2013-02-18, 12:42
ch*j w dupe takim kretynom;/;/ powinni z nimi robic jak Rosjanie k***a strzał w tył głowy
i po krzyku

Massdeath

2013-02-18, 12:59
ch*j traktować prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jak usiłowanie zabójstwa.

kaelem

2013-02-18, 14:19
"Rozumiem, nie wiem" <------ ogar:)

lobominator

2013-02-18, 14:30
Kumpel kiedyś załatwił się w mistrzowski sposób. Facet był zawsze trzeźwy jak łza, gdy wsiadał za kółko, co więcej ganiał każdego kto tylko przy nim próbował prowadzić choćby po łyku piwa. No i pojechał kiedyś do znajomych swojej laski. Tam trochę popili, miał zamiar tam nocować. Ale, że było trochę głośno i tłoczno to wpadli z laską na pomysł, żeby zejść do auta i się tam podymać. Jako, że był to grudzień, w dodatku 4 rano, to kumpel odpalił silnik, żeby trochę nagrzać w środku. Laska podczas całej akcji jakoś tak niefortunnie rozłożyła nogi, że trąciła gałkę od zmiany biegów, w wyniku czego auto wyrwało do przodu i uderzyło w śmietnik. Narobiło się huku na całe osiedle, a pech chciał że niedaleko przejeżdzała akurat radiolka. Efekt: 1.5 promila, prawko zabrane na 2 lata, rok w zawiasach i noc spędzona na dołku. O wyroku, jeszcze tego samego dnia sąd poinformował go sms-em.

matheo99

2013-02-18, 15:17
Jak ktoś dużo jeździ to trudno mu 200zł na alkomat wydać i mieć święty spokój? Sam tak zrobiłem i teraz wiem kiedy można jechać, a kiedy nie :)

dolarinho

2013-02-18, 15:23
Pewnie żona facetowi od rana awanturę zrobiła żeby ją do sklepu podwiózł... Facet wiedział, że nie może kierować, ale tak mu truła dupę że w końcu wsiadł za kółko... Ona sama pewne choć ma prawko to nigdy nie jeździ... Jeszcze k***a zdziwiona,że "jak to nietrzeźwy".... k***a żony mają taki detektor że piwo z kolegą wypijesz, wracasz do domu i od razu wyczuje, a tu 2 promile i nie wyczuła ? Głupia k***a...

W 5:03 baba mówi: "Wszystko zmarnowałam, matko święta"
Według mnie to wyjaśnia dlaczego facet wsiadł za kółko naj***ny

pi73rmaster

2013-02-18, 15:31
2 piwka wypił, h3h3.
Pamiętam jak po 5 szybko wypitych(~w 2 max 3h), miałem trochę ponad 2 promile z 2h po konsumpcji(a trzeba dodać, że jestem strasznie chudy).
Też nie wierzę, że żona nie wykryła. Jak jestem naj***ny to nieraz ktoś obcy nie pozna, ale matka albo dziewczyna to małe piwko po oczach wykryją.
A co do tematu jazdy po pijaku, to się czasem płakać chce jacy ludzie potrafią być zj***ni. W życiu nie napiłbym się tego samego dnia, kiedy mam prowadzić, a po grubszej imprezie to do wieczora przynajmniej wypadałoby poczekać.

hrabia9933

2013-02-18, 15:36
SQT napisał/a:

Jakim trzeba być sp***oleńcem umysłowym. Jedzie z nim żona która może prowadzić a to zjeb napie**olony pojedzie. ch*j w dupę wszystkim nietrzeźwym. Żeby się k***y rozj***ły nie robiąc komuś innemu krzywdy.


jakbys wiedzial jak baby prowadza to tez wolalbys napie**olony jechac niz jej dac :D
ale popieram, pijanych do gazu

De...........12

2013-02-18, 17:18
lobominator napisał/a:

Kumpel kiedyś załatwił się w mistrzowski sposób. Facet był zawsze trzeźwy jak łza, gdy wsiadał za kółko, co więcej ganiał każdego kto tylko przy nim próbował prowadzić choćby po łyku piwa. No i pojechał kiedyś do znajomych swojej laski. Tam trochę popili, miał zamiar tam nocować. Ale, że było trochę głośno i tłoczno to wpadli z laską na pomysł, żeby zejść do auta i się tam podymać. Jako, że był to grudzień, w dodatku 4 rano, to kumpel odpalił silnik, żeby trochę nagrzać w środku. Laska podczas całej akcji jakoś tak niefortunnie rozłożyła nogi, że trąciła gałkę od zmiany biegów, w wyniku czego auto wyrwało do przodu i uderzyło w śmietnik. Narobiło się huku na całe osiedle, a pech chciał że niedaleko przejeżdzała akurat radiolka. Efekt: 1.5 promila, prawko zabrane na 2 lata, rok w zawiasach i noc spędzona na dołku. O wyroku, jeszcze tego samego dnia sąd poinformował go sms-em.







Mhm,a mówiłeś ,że wycieraczki ku*asem włączył przez przypadek? :P