18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany kierowca tira na A4

Pantilion • 2023-02-24, 15:58


Dwa promile.

Szary_Jeleń

2023-02-24, 22:01

kapelan_szturmowy

2023-02-24, 22:40
Megatrans666 napisał/a:


a jak oni mieli mu k***a pomóc? wpaść w locie przez okno jak james bond i przejąć kierownice?






Bebej

2023-02-24, 23:08
zielu75 napisał/a:

Dobrze ,że się wyj***ł na bok nikomu nic nie robiąc. j***ne podludzie.



Ty psie! Kundlu zwyrodniały! Ilu polskich kierowców robi to samo? A Tobie wadzi narodowość?

kapelan_szturmowy

2023-02-24, 23:58
Bebej napisał/a:

Ty psie! Kundlu zwyrodniały!



Dymitrij, spakojna!

Wiewór

2023-02-25, 01:12
Zdziwienie by było jakby zatrzymali trzeźwego tirowca.

Mors_Nigra

2023-02-25, 04:29
darek1234 napisał/a:

To początek wyrazu określającego ruSSkie k***y



O, już się zesrała jedna ukrainska onuca.

blackburn

2023-02-25, 08:30
argen64 napisał/a:

Wstawiający post zapomniał dodać jednego szczegółu. Kierowca narodowości ukraińskiej. I to by było na tyle.
Źródło



Powiem tak, mam sasiadow ukraincow i da ok, ludzie ktorzy do nich orzychodza tez sa normalni. Jednak, oni u siebie w kraju nie byli z zadupia i nie robili za miske ryżu. Ona byla kierownikiem oddzialu baku on handlowcem. Sami ubolewają nad tym co przyjeżdża do nas szczegolnie od momentu zaczecia wojny. To jest ten sam margines który kiedys emigrowal od nas do niemiec, angli itp.. Przy czym to my teraz jesteśmy bardzirj cywilizoeani i to oni raza nas w oczy.
Wiecie w czym jest problem? Nie w nich a k***a w chytrosci polaczka przedsiebiorcy. Jestem j***nym tirowcem i ch*j mi w dupę, tak zarabiam na życie, moze ch*jowy sposob ale dzieki temu nie ciagne socjalu na bombelki i wszystko inne a moja dziewcxyna nie stoi przy drodze. Jednak pracowałem w pewniej firmie 4 lata, za raz po mnie przyszedł pierwszy

k***a ucielo mi komentarz

Kontynuujac, pierwszy ukrainiec. W momencie kiedy zaczely sie wycieczki po podwyzki, wiecznie bylo nie mam, nie teraz, z czego itp. Ludzie mówili dosc rzucali robotą, a na ich miejsce przychodzili ukraincy. Na chwilę obecną 100% zalogi to ukry, jaki skutek? A no taki, ze temu zaj***li prawko za alko w mysl albo grubo albo wcale 2.6promila. Ten spowodowal wyoadek gdzie babeczka w stanue ciężkim trafila do szpitala, to sp***olił na Ukrainę. Ciezarowki rozj***ne, bo ten tu zahaczyl, ten nie zauważył slupka, ten sie nue zmieścił ibraz nedzy i rozpaczy, z drugiej strony co się dziwić, przecież wiemy jak sie robi lejce na wschodzie... Dodatkowo kilka zakazów wjazdu do firm np atlas Dąbrowa gornicza bo ukrainiec dal w mordę wozkowemu, zakaz na składzie budowlanym pod poznanien, bo drugi geniusz nasral kolesiowi na naczepę i takich przypadków jest od ch*ja. Nir ma dnia aby ktorys cis nie odj***l a jest ich tylko 18. Wszystko w imie tego, ze dzis ciężko znaleźć sumiennegi kierowcę za mnuej niż 6 k, a szefuncio im płaci po premii lekko ponad 4. Można? MOŻNA.

argen64

2023-02-25, 09:06
bizar800 napisał/a:

Ale zes ruska onuca zablysnela i mi zaimponowala w tym momencie. Fakt ten zmienia cala historie o 180 stopni.



Ciekawe czy byś tak się pultał, jakby ci rodzinę po pijaku rozjechał. Tez byłbym ruską onucą???

kapelan_szturmowy

2023-02-25, 09:26
blackburn napisał/a:

znaleźć sumiennegi kierowcę za mnuej niż 6 k, a szefuncio im płaci po premii lekko ponad 4. Można? MOŻNA.



no i właśnie tu jest pies pogrzebany, Często słyszę, że "skoro ukrainiec bez znajomości języka jest Ci w stanie odebrać pracę, to znaczy że ch*jowy z Ciebie pracownik". Otóż nie, nie jestem ch*jowym pracownikiem, jestem porządny, sumienny, nie piję, nie palę, przykładam się do zadań, ale ukrainiec zrobi tą samą pracę za 3/5 mojej wypłaty. Fakt że ch*jowiej, na odpie**ol, wszystko trzeba dwukrotnie kontorolować, poprawiać, dość często zionie sfermentowanym piwem, a i zdarza się że dotacza się do pracy a ledwo jest w stanie ustać na nogach i dostaje zawrotkę do domu, ale szefostwo interesuje tylko że zapłaci 2/5 mniej. I tak właśnie stałem się bezrobotny, bo się postawiłem, że nie będę j***ł 2x wiecej roboty, bo królewicze nie wytrzeźwieli :/ Na szczęście sytucja skończyła sie dobrze, przebranżowiłem się niedawno, a i wynajmuje ukraińcom pomieszczenia mieszkalne, mogać ich obserwować. Kompletni degeneraci. Pracują w jakiś stoczniach, budowach, produkcjach, biorą tygodniówki, wymieniają na dolary, wysyłają gońcem do rodziny (nie rozumiem tego, dlaczego nie używają przelewów, tylko żywą gotówkę wozi babka, do której zawożą dolce), za resztę idą chlać w weekend do odcięcia, a często się zdarza że w weekend kończą we wtorek/środę. I taki ich styl życia. Zadnych ambicji do rozwoju. Odj***ć swoje, naj***ć sie, bełkotać, zrobić bydło, ukraść w sklepie choćby jabłko, wytrzeźwieć i tak w kółko. Niczym w tym wypadku nie różni się ich mentalnosć od kacapów.

żmij

2023-02-25, 09:28
Bebej napisał/a:

Ty psie! Kundlu zwyrodniały! Ilu polskich kierowców robi to samo? A Tobie wadzi narodowość?



Ilu? Masz takie filmy z polskimi kierowcami, nwsze niż 10 lat?

czorny711

2023-02-25, 12:38
Kolejne gówno z upadliny? :-?

Polak1988

2023-02-25, 13:31
bizar800 napisał/a:

Ale zes ruska onuca zablysnela i mi zaimponowala w tym momencie. Fakt ten zmienia cala historie o 180 stopni.



jedyne co w twoim załosnym życiu może ci zaimponować,to,to co powiedzą ci w telewizji,że może ci zaimponować.Idź chłonąć jak gąbeczka wieści z telewizji o przyjaznym i braterskim narodzie pod szyldem bandery.
Jedni i drudzy nie byli i nigdy nie będą nam przychylni,ale twój mały mózdżek tego niestety nie pojmie.

ludlu

2023-02-25, 15:52
Hyjek23 napisał/a:

Szkoda tylko właściciela który jest stratny w ch*j.



ubezpieczyciel nie zapłaci a ukrainiec sp***oli

vanTerrier

2023-02-25, 17:42
Hahahahaha, k***a nie mogę z tego oburzenia w komentarzach xD

Dziennie pewnie kilkuset Polaków łapią na podwójnym gazie, ale no ten to jest z Ukrainy, banderowiec jeden, niech sp***ala do siebie itp

PS, widać, że szoszony jeszcze mają się czego uczyć od cebularzy na obczyźnie - https://motoryzacja.interia.pl/wideo/video,vId,2373184

"31-letni Polak Ryszard M. otrzymał zarzuty za spowodowanie wypadku na autostradzie M1 niedaleko miasta Newport Pagnell w Anglii, w którym zginęło osiem osób, a cztery zostały ciężko ranne. Według policji mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wideo/video,vId,2373184#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox"

aaaaaaaaaaaaaa

2023-02-25, 19:52
Up
A coś świeżego???
Czy musisz posiłkować się zdarzeniem sprzed 5 lat??