18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany i niegrzeczny azjata w autobusie

Don_Beck • 2021-07-18, 21:05
Został pięknie wyjaśniony


Kutasiarz

2021-07-18, 21:07
Złożył się jak leżak plażowy.

mygyry

2021-07-18, 21:08
Oj będzie kac gigant

mazga50

2021-07-18, 21:38
Czerniawych trzeba też tak "wyjaśniać" na każdym kroku, to im klepki na miejsce wrócą.

silwerbalk

2021-07-18, 21:41
Ale k***a go poskładało :lol: lata jogi jednak się na coś nadały :lol:

cedrikk

2021-07-18, 21:45
Normalnie jak Gunjack w Tekken 3.

TheBadFrog

2021-07-18, 21:50
No i pyk złożył się w chińskie osiem

panar3

2021-07-18, 22:20
dEstabil_ napisał/a:

Śmierć na miejscu



Tez tak obstawiam - po drgawkach widać, no i zapie**olił ostro w kant tego kasownika czy ch*j wie czego - wydatna różnica masy robi swoje.

PsikutaBezS

2021-07-18, 22:52
Łatwo kopnąć pijaczka co się ledwo trzyma na nogach. Pewnie pedofil i impotent.

~MCanczej

2021-07-18, 23:51
Akcja od -00:30

Tryper

2021-07-19, 00:03
Kolosalne uderzenie

medykydem

2021-07-19, 00:55
Takie uderzenie wręcz podchodzi pod usiłowanie zabójstwa. Szczególnie, że widać, że on by tylko lepę na ryj dostał i by nie wstał.