18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijane szmaty

Masturbator18 • 2022-11-08, 22:40
Na 10 dziewczyn 18-40 lat tylko jedna nie pie pije





Ale dupy to dają równo po alk. to fakt

Masturbator18

2022-11-09, 06:02
Każdy jest po alkoholu nikt na trzeźwo i żaden mądry nie spulta się do niej

Antoni79

2022-11-09, 06:13
Alexxx napisał/a:

Wystarczy wejść do pierwszej lepszej knajpy i zobaczy się 2x więcej naj***nych lasek niż facetów, bo faceci na trzeźwo tylko czekają aż laska straci orientację



Bo po to chleją, żeby dać dupy. Im tak samo chce się r*chać , jak i nam, a może nawet bardziej, tylko one mają znacznie gorsze konsekwencji niż faceci. Tylko jak laska bardzo nieśmiała to przesadzi z alkoholem i też tego nic nie wyjdzie.

Heliar

2022-11-09, 06:58
Od 15 - 25 roku życia imprezowe życie, później szukanie dzianego faceta. Po 35 to już byle był. Plan na życie standardowej Karny.

darek1234

2022-11-09, 10:27
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Płacą ci za to, czy jesteś idiotą za darmo?



Bawi mnie, gdy superpatrioty nie wierzą, że Kaczor to pedał. Nic do nich nie mam, ale do kryptopedałów owszem, to są największe zakały narodu i społeczeństw

ojcieckogut

2022-11-09, 13:44

Co do Kaczyńskiego to albo jest pedałem albo nie. Jeśli nie jest, to niesłusznie go oskarżają żeby osiągnąć polityczne cele.
Jeśli jest to dla mnie to jest bez znaczenia, jego sprawa. Tak jak każdego homoseksualisty, który nie narzuca mi oglądania jego dewiacji. Jarek nie narzuca.

Uważam że ludzi nie powinno się oceniać przez pryzmat preferencji seksualnych. Widać postępowe elity z PO i lewicy myślą odwrotnie.
Kolejna sprawa, że atakuje się personalnie tych przeciwników z którymi nie można wygrać argumentami.

darek1234

2022-11-09, 14:01
ojcieckogut napisał/a:

Co do Kaczyńskiego to albo jest pedałem albo nie. Jeśli nie jest, to niesłusznie go oskarżają żeby osiągnąć polityczne cele.
Jeśli jest to dla mnie to jest bez znaczenia, jego sprawa. Tak jak każdego homoseksualisty, który nie narzuca mi oglądania jego dewiacji. Jarek nie narzuca.
Uważam że ludzi nie powinno się oceniać przez pryzmat preferencji seksualnych. Widać postępowe elity z PO i lewicy myślą odwrotnie.
Kolejna sprawa, że atakuje się personalnie tych przeciwników z którymi nie można wygrać argumentami.



Z Kaczorem na argumenty? Przecież to debil do potęgi, która nie ma końca?!

Berhid

2022-11-09, 14:54
Znawca_Cipek napisał/a:

Zawsze do takich rwalem. Grunt, zeby byly ladne i zeby samemu sie rano nie zdziwic. Trzep dalej w bibliotece.



Miałem takiego kumpla, nazywaliśmy go "zombie boy". Nie wyrwał dupeczki, póki nie leżała na stoliku i nie ciekła jej ślina z ust. Może zatrudnij się w prosektorium? Tam chyba będzie Ci łatwiej?

Ukasz995

2022-11-09, 18:19
ojcieckogut napisał/a:

Co do Kaczyńskiego to albo jest pedałem albo nie. Jeśli nie jest, to niesłusznie go oskarżają żeby osiągnąć polityczne cele.
Jeśli jest to dla mnie to jest bez znaczenia, jego sprawa. Tak jak każdego homoseksualisty, który nie narzuca mi oglądania jego dewiacji. Jarek nie narzuca.
Uważam że ludzi nie powinno się oceniać przez pryzmat preferencji seksualnych. Widać postępowe elity z PO i lewicy myślą odwrotnie.
Kolejna sprawa, że atakuje się personalnie tych przeciwników z którymi nie można wygrać argumentami.



Poszukaj jego i debila macierewicza o wyjazdach za granicę na chłopców za czasów prl znajdziesz dużo.i nie tylko na te dwa pedały z pisku