topic

Pijane Janusze wbijają na prawilną ustawkę

omgłomatkobosko • 2018-08-29, 11:50
Mądrość na przyszłość: Nie wpie**alać się między wódkę, a zakąskę :jezdziec:

mesjans

2018-08-29, 21:30
Eth napisał/a:Pudlo :lol:

Jak chca sobie szczury robic ustawki, to niech wypie**alaja w jakies ustronne miejsce, nikt sie nie dojebie. Przeciez to podstawa.
Widze, ze niedomagasz umyslowo, wiec powtorze - wszyscy na filmiku do utylizacji, zarowno pijusy jak i smieszne ruskie dresoszczurki.
Bynajmniej nie dlatego, ze "oh ah, jaka straszna walka, ojoj przemoc", ot zbieranina bezwartosciowych smieci, co widac na pierwszy rzut oka.


Aha bo chłopcy w wieku 20 lat nie potrafiąc rozwiązać problemu rozmową mają wynająć na 30 min ring w klubie bokserskim by rozwiązać swe problemy. Pod wpływem emocji robią to tam gdzie najbliżej mogą a w dużym mieście ustronnych miejsc jest mało. Nikomu nie szkodzą a walka wygląda ok. Jeden i drugi był na to przygotowany i chętny a nikomu nie szkodzili. Starasz się lecieć nurtem komentarzy na tym portalu i pierdzielisz o utylizacji na prawo i lewo kiedy tu są naprawdę filmiki gdzie ludzie nadają się do utylizacji a nie zwykła młodzież która zorganizowała bójkę.

Eth

2018-08-29, 22:25
mesjans napisał/a:


Aha bo chłopcy w wieku 20 lat nie potrafiąc rozwiązać problemu rozmową mają wynająć na 30 min ring w klubie bokserskim by rozwiązać swe problemy. Pod wpływem emocji robią to tam gdzie najbliżej mogą a w dużym mieście ustronnych miejsc jest mało. Nikomu nie szkodzą a walka wygląda ok. Jeden i drugi był na to przygotowany i chętny a nikomu nie szkodzili.W wieku ~20 lat to takie gowno ustawki raczej sa echem przeszlosci, przynajmniej dla wzglednie ogarnietych, a nawet jesli - to zalatwia sie to solo, bez zbiorowiska.

Nawet pomijajac miejscowke - popatrz sobie na nich, to nie jest kwiat mlodziezy, predzej male chwasty. Koncowka z kamerzysta podpie**alajacym czapeczke tylko to pieknie kwituje.

artuooo1

2018-08-30, 09:15
Fajny ten czerwony brunecik. Od 00:18 ujęcie na jego pośladki, a od 2:04 wypina sie. Ale bym go pakował *.* Kamerzysta mógł iść na drugą strone :/

mareczekzip

2018-08-31, 02:23
Ale ten płac zabaw to już tutaj gościł

asthordrag

2018-09-03, 12:23
@mesjans może w Twoim domu to dobry sposób na rozwiązywanie problemów, mnie jednak rodzice wychowywali na człowieka, nie tresowali jak psa.