18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijane gnojki rozrabiają

Jesse.Pinkman • 2023-08-12, 22:16
Według źródła gnoje wj***ły się na teren prywatnej posesji żeby pochlać a potem jeden z nich zaatakował właściciela.

35i

2023-08-12, 23:20
Ten z kucem już jest trupem gnijącym w stepie szerokim, tylko prawdopodobnie to jeszcze do niego nie dotarło.
Jeszcze skroił dziada na koniec.

highlogic

2023-08-12, 23:26
Nóżki sztywniótko czyli KO

Juzwa

2023-08-13, 08:04
Po kiego wała ten staruch wyłaził do nich? Aaaa, no tak. Po wpie**ol.

7aiLor030

2023-08-13, 08:48
kto montuje siłowniki tak wysoko

Zbysław

2023-08-13, 09:02
Ja tego nie rozumie ode se na ławkę popić sam lub z kumplem albo z dupą, i komu to przeszkadza? Była noc bramka otwarta fajna ławeczka ogródek więc se usiedliśmy cicho i bez szeleśtnie popijaliśmy dwie 0.7 a ten jak nie wyleciał i od złodzieja nas że na policję zadzwoni. Ludzie to jednak są debile

killua

2023-08-13, 12:00
Zbysław napisał/a:

Ja tego nie rozumie ode se na ławkę popić sam lub z kumplem albo z dupą, i komu to przeszkadza? Była noc bramka otwarta fajna ławeczka ogródek więc se usiedliśmy cicho i bez szeleśtnie popijaliśmy dwie 0.7 a ten jak nie wyleciał i od złodzieja nas że na policję zadzwoni. Ludzie to jednak są debile



Każdemu normalnemu człowiekowi. "ode se" na ławkę w swoim k.. squacie a nie ludziom syf robisz(jeszcze nie widziałem żeby takie ochlajusy porządek po sobie zostawiły: butelki, pety, prezerwatywy, mocz, kał - zwierzęta mniej syfu po sobie robią).

mateuszsick

2023-08-13, 12:10
Łysawy, chuderlawy, kurpupel i to jeszcze w garniaku przecież to jasne że koles jest słabszy od reszty społeczeństwa. Wyrzucił ich i zamiast kazać sp***alać to do nich wylazł bo miał taką przewagę że mógł się zesrać w gacie po KO i nikt by mu nic nie zarzucił bo wskazuje na to wiek ale jeszcze za młody na pampersy. Nie wiem kto tych dziadów tego ponauczał żeby samotnie wypruwać się do całych grup bez rzadnej siły przebicia, myślałem że kiedyś instynkt samozachowaczy lepiej działał.

35i

2023-08-13, 17:58
Dzień dobry. Przyszliśmy się napić i spuścić wpie**ol. O, widzę, że nam się picie kończy.