18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

józekdeluxe

2018-01-21, 09:12
Maciek_z_Grosaru napisał/a:



a kogo to k***a obchodzi, co to jest podmurówka? Wszyscy wiedzą o co chodzi wieśniaku :kawa:



Kolego z miasta. Gdyby podmurówka była pod wszystkimi ogrodzeniami z siatki widocznymi na filmie, auto prawdopodobnie odbiłoby się od niej i w ogóle nie znalazło na terenie posiadłości. W zależności od jej wysokości mogłoby również zahaczyć na tyle nisko kołami, że wpadłoby na działkę dach*jąc. Jak widzisz podmurówka, jej wysokość lub jej brak ma spore znaczenie dla wytrzymałości całego ogrodzenia i twojego bezpieczeństwa.

No ale po co ci ta wiedza? Popijaj dalej kawkę w starbaksie, dbaj o brodę i pucuj retro rowerek. Poza tym od szpadla strasznie twardnieje skóra dłoni, a tego ty i twój chłopak byście nie chcieli.

bercik05

2018-01-21, 13:03
Znowu 3 compact...

Ma...........gw

2018-01-21, 14:54
józekdeluxe napisał/a:



Kolego z miasta. Gdyby podmurówka była pod wszystkimi ogrodzeniami z siatki widocznymi na filmie, auto prawdopodobnie odbiłoby się od niej i w ogóle nie znalazło na terenie posiadłości. W zależności od jej wysokości mogłoby również zahaczyć na tyle nisko kołami, że wpadłoby na działkę dach*jąc. Jak widzisz podmurówka, jej wysokość lub jej brak ma spore znaczenie dla wytrzymałości całego ogrodzenia i twojego bezpieczeństwa.

No ale po co ci ta wiedza? Popijaj dalej kawkę w starbaksie, dbaj o brodę i pucuj retro rowerek. Poza tym od szpadla strasznie twardnieje skóra dłoni, a tego ty i twój chłopak byście nie chcieli.



japa tam fizolu :amused:

zwierzak30

2018-01-21, 15:47
Parkowanie równoległe.
Ja bym zaliczył na poczet prawka. :)

eMJay8086

2018-01-22, 20:25
Filmik z wyjazdu straży i z miejsca zdarzenia.


zwierzak30

2018-01-23, 09:58
eMJay8086 napisał/a:

Filmik z wyjazdu straży i z miejsca zdarzenia.


Tam nie była potrzebna policja i karetka.
Powinni wezwać mnie i dać to.

:snajper2: