18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pij mleko

Kriski • 2012-05-20, 01:35
Pij mleko


Pa...........an

2012-05-20, 08:54
Te reklamy miały większy budżet nasze kinowe "superprodukcje". Taką kampanię to ja rozumiem.

divi1991

2012-05-20, 13:10
ale zdanie uj***łeś ... <facepalm>

Pa...........an

2012-05-20, 13:12
divi1991 napisał/a:

ale zdanie uj***łeś ... <facepalm>



Fejspalmnij se w łeb. :roll: Pisałem zdanie na szybko i zwyczajnie wcięło mi "niż" (teraz dopiero zauważyłem).
A jeśli kierowałeś swojego posta do autora tematu i jego zdawkowego zdania opisowego identycznego z tematem to mogłeś to jakoś wyraźniej zaznaczyć.

Ant1984

2012-05-20, 13:20
Pij mleko tak?



Massdeath

2012-05-20, 13:46
Ant1984 napisał/a:

Pij mleko tak?






Jak ci powiedzą, że (h)amerykańscy naukowcy odkryli że powietrze zabija (średnio po 80 latach) to przestaniesz oddychać ?

S.O.A.D.

2012-05-20, 14:02
k***a, jakby ludzie nie mogli się bardziej przyłożyć do nauki biologii...

Każdy młody ssak posiada bakterie odpowiadające za trawienie mleka (związane jest to najczęściej z mlekiem matki). Kiedy ssak dorasta, to bakterie te zanikają. Dlatego nie powinno się karmić dorosłych psów (i kotów, k***a, też) mlekiem, bo go po prostu nie strawią. U ludzi też tak jest, CHYBA k***A ŻE, wywodzą się z kultury, która od wieków i jeszcze w ch*j dłużej pije mleko przez cały okres swojego życia. Słowianie są tu zajebistym przykładem. Dla typowego Słowianina śniadanie z rana składało się z pajdy chleba i kubka mleka. Albo czegoś w tym rodzaju. Naturalnie każdy potomek Słowian powinien bez problemu trawić mleko przez całe swoje życie (może to być zmienione przez mieszanie się między rasowe, ot zwykła genetyka). Ale już tacy Azjaci nie powinni pić mleka. Predyspozycje do posiadania określonej flory bakteryjnej nie zmieniają się w ciągu 200-300 lat, więc nie wydaje mi się aby Azjaci posiadali owe bakterie przez całe życie. Z tego co pamiętam jedynie grupy ludzi wywodzące się z Europy mogą trawić mleko przez całe życie. Ale nie jestem tego pewien.

kuzax

2012-05-20, 14:03
Pamiętam jak w podstawówce z okazji akcji "Pij mleko będziesz wielki" rozdawano mleko (bez smaku) za darmo, a smakowe (czekolada i wanilia) za 50gr (chyba) .Wszyscy kupowali te smakowe a te za darmo wywalali do kosza lub wylewali do kibla, lub zlewu i robili z tych kartonowych pudełek "bomby". Ja mleko lubię, ale jak sobie teraz o tym pomyśle to aż szkoda mi się robi tego marnowania (i mleka, i pieniędzy podatników)

konował

2012-05-20, 14:16
@up u nas też coś takiego było to raz rozdali niektórym przeterminowane mleko o jakieś 2 tyg które już cuchnęło i smakowało jak gówno bo chyba ktoś je k***a na balkonie trzymał.

mozz87

2012-05-20, 16:46
ludzi i dinozaury nigdy nie żyli równocześnie,

RadzioC

2012-05-20, 16:55

tak mi sie skojarzyło ...

Kriski

2012-05-20, 22:47
S.O.A.D. napisał/a:

Dla typowego Słowianina śniadanie z rana składało się z pajdy chleba i kubka mleka.



A myślałem że od kawy i fajka . :shock:
Uczy się człowiek przez całe życie .