18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pif paf ..

~McSadol • 2022-10-14, 22:15
zakończył swój żywot ..


lasyk

2022-10-15, 02:41
Wielokrotnie marzyłem o takiej śmierci przez długotrwałą i wyniszczającą depresję. Czasem człowiek po prostu nie widzi już żadnej nadziei i chce zgasić światło na zawsze.

jpdlv2

2022-10-15, 04:47
Ja dla mnie to tylko sam pif

julek1947

2022-10-15, 05:58
No igit. Szybko, czysto, schludnie. Bez zbytniej atencji. Można? Można.

PękniętySłoik

2022-10-15, 06:33
lasyk napisał/a:

Wielokrotnie marzyłem o takiej śmierci przez długotrwałą i wyniszczającą depresję. Czasem człowiek po prostu nie widzi już żadnej nadziei i chce zgasić światło na zawsze.



To na co czekasz ? Bo jeśli myslisz, że komuś tutaj będzie ciebie żal to jesteś w wielkim błędzie.

turor

2022-10-15, 06:34
lasyk napisał/a:

Wielokrotnie marzyłem o takiej śmierci przez długotrwałą i wyniszczającą depresję. Czasem człowiek po prostu nie widzi już żadnej nadziei i chce zgasić światło na zawsze.



Rozwiązanie dla ludzi ograniczonych, nie zmuszających się do myślenie, którzy idą tylko na łatwiznę, a jakiekolwiek przeciwności losu, z którymi większość radzi sobie bez problemu, dla nich jest powodem do samobójstwa.

Pamiętaj to nie twoja wina, weź coś tam poskrobaj na kartce zawczasu, bo nigdy nie wiadomo kiedy ulżysz innym :D

czescjed

2022-10-15, 09:47
Oszustwo, nie oglądać do końca!
To było tylko PIF a nie pełne PIF PAF jak sugeruje tytuł!

Payan

2022-10-15, 10:00
Jakie tam pif paf, co Pan pie**olisz

Baronessa

2022-10-15, 10:46
turor napisał/a:

Rozwiązanie dla ludzi ograniczonych, nie zmuszających się do myślenie, którzy idą tylko na łatwiznę, a jakiekolwiek przeciwności losu, z którymi większość radzi sobie bez problemu, dla nich jest powodem do samobójstwa.



Zamilcz głupcze ograniczony umysłowo. Ludziom zawsze wydaje się, że ktoś popełnia samobójstwo, bo ma jakieś problemy w życiu. Żona go zdradza , długi, czy inne pierdoły Tymczasem depresja, to zwyczajny niedobór chemii w mózgu. Noradrenalina, serotonina, dopamina, itp... Każdego może dopaść, niezależnie od wieku, czy statusu materialnego. Czasami zwykła monotonia życia sprawia, że człowiek się wypala.


lasyk napisał/a:

Wielokrotnie marzyłem o takiej śmierci przez długotrwałą i wyniszczającą depresję. Czasem człowiek po prostu nie widzi już żadnej nadziei i chce zgasić światło na zawsze.


Też o tym myślałam. Niestety, albo stety broń jest ciężko dostępna w PL. Wieszanie się jest strasznie uwłaczające. Przykry widok dla rodziny. Z dachu nie odważyła bym się skoczyć.

programista4k

2022-10-15, 11:35
lasyk napisał/a:

Wielokrotnie marzyłem o takiej śmierci przez długotrwałą i wyniszczającą depresję. Czasem człowiek po prostu nie widzi już żadnej nadziei i chce zgasić światło na zawsze.



i jak wyszedłeś z tego?

sadol001

2022-10-15, 15:29
lasyk napisał/a:

Wielokrotnie marzyłem o takiej śmierci przez długotrwałą i wyniszczającą depresję. Czasem człowiek po prostu nie widzi już żadnej nadziei i chce zgasić światło na zawsze.



pie**olisz głupoty. Jak jeszcze sobie nie zafundowałeś przejażdżki na przodzie lokomotywy, to jeszcze nie jest za późno. Taki Putin albo Kaczyński trują życie takim jak my. Serio chcesz zmarnować swoje życie?

krasnal_hałabała

2022-10-15, 15:31
Wyzimlak napisał/a:

To na co czekasz ? Bo jeśli myslisz, że komuś tutaj będzie ciebie żal to jesteś w wielkim błędzie.



Ciebie za to już nikomu nie jest żal, gówno nas obchodzi, że ojciec cię posuwał jak byłeś mały.

PękniętySłoik

2022-10-16, 13:46
krasnal_hałabała napisał/a:

Ciebie za to już nikomu nie jest żal, gówno nas obchodzi, że ojciec cię posuwał jak byłeś mały.



Chyba ci się adresaci pomylili synek.

krasnal_hałabała

2022-10-22, 03:38
Wyzimlak napisał/a:

Chyba ci się adresaci pomylili synek.



Synek to Twój ojciec dla mnie, wnusiu.