18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pif paf

~Angel • 2017-11-13, 09:14
geniusze z bronią w rękach


Cara_Al_Sol

2017-11-13, 13:58
SirMajkel, Dziękuje! Szukałem tej wersji.
Pozdrawiam!

sh...........ns

2017-11-13, 15:35
Nie wiem jak oni sie starają ale według mnie to strasznie trudne żeby coś takiego zrobić

in sprawa że hamburgery częstą trzymają broń załądowaną nie wiem po ch*j

elfis

2017-11-13, 19:18
niektórzy od razu rodzą się generałami armii sowieckiej

BigDaddyD

2017-11-13, 19:38
shokobons napisał/a:


in sprawa że hamburgery częstą trzymają broń załądowaną nie wiem po ch*j


Po to aby czuć się bezpiecznym i nie zwlekać, gdy np. przyjdzie do Ciebie do domu bandyta ;-) . W Polsce to bandyta ma więcej praw od Ciebie i przyzwolenie na to by to on strzelił do Ciebie pierwszy, bo przecież u nas nie można trzymać nabitej broni w domu, musisz mieć ją generalnie w sejfie- przynajmniej w większości rodzajów pozwoleń jak się nie mylę, i jeszcze wydać strzał ostrzegawczy :smiechzula:

Dżizas_kurde

2017-11-14, 21:59
Cytat:


in sprawa że hamburgery częstą trzymają broń załądowaną nie wiem po ch*j


Bo niezaładowana jest równie przydatna jak kij od szczotki...


Cytat:


W Polsce to bandyta ma więcej praw od Ciebie i przyzwolenie na to by to on strzelił do Ciebie pierwszy, bo przecież u nas nie można trzymać nabitej broni w domu, musisz mieć ją generalnie w sejfie- przynajmniej w większości rodzajów pozwoleń jak się nie mylę, i jeszcze wydać strzał ostrzegawczy


Kolejny "ekspert-gawędziarz"


Polemika:
Cytat:


W Polsce to bandyta ma więcej praw od Ciebie


Ma dokładnie tyle samo praw co ty.
Problem polega na tym że ty musisz ich przestrzegać, żeby nie być bandytą - on nie musi.

Cytat:


przyzwolenie na to by to on strzelił do Ciebie pierwszy,


pie**olisz kocopoły jakby ci zęby szły - nie ma takiego prawa , nie było i nigdy nie będzie.
Masz prawo "zapobiec" bezprawnemu bezpośredniemu zamachowi na jakiekolwiek dobro chronione prawem.

Cytat:


bo przecież u nas nie można trzymać nabitej broni w domu


Kto ci takich pierdół naopowiadał niuniu ?
Masz prawo nawet nosić przy sobie załadowaną broń chodząc nawet po bułki do sklepu...
W domu masz prawo mieć przy sobie załadowaną broń.
I możęsz 24h na dobę w domu chodzić z naładowanym karabinkiem systemu AK , czy też strzelbą gładkolufową , w samych gaciach....
Bo Polskie prawo na to zezwala. U siebie w domu (na swojej posesji)

Cytat:


musisz mieć ją generalnie w sejfie


Masz obowiązek przechowywać ją w urządzeniach conajmniej klasy S1 według polskiej normy 14450....
A nie "trzymać" jeżeli broń nie jest pod twoim nadzorem to ma być w urządzeniu klasy S1 a nie w sejfie...
(większość sejfów nie ma S1)


Cytat:


przynajmniej w większości rodzajów pozwoleń jak się nie mylę


Mylisz się...

Cytat:


i jeszcze wydać strzał ostrzegawczy


Absolutnie nic z tych rzeczy..>

Nie błysnąłeś kolego. Wręcz przeciwnie - zbłaźniłeś się i powtarzasz kocopoły zasłyszane od wujka janusza... który kiedyś kupił wiatrówkę na bazarze...


Koledzy strzelcy z Sadola się pewnie ze mną zgodzą... wiele osób jest tutaj posiadaczami broni, (z niektórymi mam kontakt stały ) więc... skończ proszę pie**olić i doczytaj ...