18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieszy z pierwszeństwem pomiędzy autami.

Will70 • 2024-04-30, 01:04
Na filmie niestety nic się nie dzieje, gdyż nie jechałem sam, więc nie przejechałem gówna i nie cofałem aby sprawdzić, co to za gówno. Ale następnym razem nie zawaham się. Natomiast wypowiedzialem kilka magicznych zaklęć przez okno.


SkoPio1

2024-04-30, 01:34
Trzymamy kciuki i za słowo.
:-)

bleblebator1

2024-04-30, 01:40
Ja pie**olę. Nie rozumiem o co nagrywający ma wonty.
Znak przejścia dla pieszych widoczny z daleka jak murzyńska pała wśród białych obleśnych grubych niemiek.
Koniec chodnika widoczny z drugiego krańca polski.
Oczywistą oczywistością jest że pieszy będzie przechodził przez pasy, bo k***a musi przejść

Cipelator

2024-04-30, 01:52
Pierwszeństwo nie gwarantuje nieśmiertelności. Szkoda, że inaczej się nie potoczyło bo byłoby co oglądać na hardzie.

Will70

2024-04-30, 01:56
bleblebator1 napisał/a:

Ja pie**olę. Nie rozumiem o co nagrywający ma wonty.
Znak przejścia dla pieszych widoczny z daleka jak murzyńska pała wśród białych obleśnych grubych niemiek.
Koniec chodnika widoczny z drugiego krańca polski.
Oczywistą oczywistością jest że pieszy będzie przechodził przez pasy, bo k***a musi przejść



Tylko pluszaku zapominasz, że nie będę zatrzymywał się przed każdym przejściem, bo jakiś tępy ch*j zawinie się na słupie i wejdzie pod koła. A jeśli twierdzisz, że wszystko jest OK, to spoko. Możesz spokojnie robić tak jak on. Ma uj szczęście, że samochód prawdopodobnie sam zaczał hamować i wystarczyło miejsca, bo sam chyba bym się specjalnie nie starał. A obecnie każdy sąd by mnie uniewinnił. Jak nie śledzisz wątku pierwszeństwa dla pieszych to masz, poczytaj:

https://strefabrd.pl/2023/09/02/pieszy-nie-ma-bezwzglednego-pierwszenstwa-na-przejsciu-prof-r-a-stefanski-i-dr-inz-p-krzemien-dementujemy-informacje-podane-przez-fakty-tvn/

Nawtykały pisowskie k***y w mediach debilom bzdur, to teraz grabaż nie nadąża z pochówkami rowerzystów i pieszych.

Janko

2024-04-30, 01:57
I ch*j w dupę pieszemu

psotny_fiutek

2024-04-30, 02:02
Co ten filmik ma wspólnego z Sadolem ? No juz k***a bez przesady ! Wypad !

Will70

2024-04-30, 02:08
Grabarz* oczywiście, bo zaraz grammarnazi się rozwiną.

psotny_fiutek napisał/a:

Co ten filmik ma wspólnego z Sadolem ? No juz k***a bez przesady ! Wypad !



Jakbyś usłyszał wiązankę to byś zrozumial związek z sadolem. Ale wersja z częścią dalszą poszła tylko do znajomych i na stop chama, bo czas już tym debilom uzmysłowić zagrożenie.

Siriuz

2024-04-30, 02:09
bleblebator1 napisał/a:

Ja pie**olę. Nie rozumiem o co nagrywający ma wonty.
Znak przejścia dla pieszych widoczny z daleka jak murzyńska pała wśród białych obleśnych grubych niemiek.
Koniec chodnika widoczny z drugiego krańca polski.
Oczywistą oczywistością jest że pieszy będzie przechodził przez pasy, bo k***a musi przejść



A ten debil na pasach to jakaś k***a sarna, że trzeba uważać żeby nie wpie**oliła się pod koła? On k***a swojego rozumu nie ma i nie widzi, że wchodzi pod 2 tony żelastwa, które go rozprasuje jak gówno? Serio bronisz totalnego imbecyla, który nie powinien mieć prawa dożyć tak zaawansowanego wieku?

bleblebator1

2024-04-30, 02:30
Will70 napisał/a:

Tylko pluszaku zapominasz, że nie będę zatrzymywał się przed każdym przejściem, bo jakiś tępy ch*j zawinie się na słupie i wejdzie pod koła. A jeśli twierdzisz, że wszystko jest OK, to spoko. Możesz spokojnie robić tak jak on. Ma uj szczęście, że samochód prawdopodobnie sam zaczał hamować i wystarczyło miejsca, bo sam chyba bym się specjalnie nie starał. A obecnie każdy sąd by mnie uniewinnił. Jak nie śledzisz wątku pierwszeństwa dla pieszych to masz, poczytaj:
Nawtykały pisowskie k***y w mediach debilom bzdur, to teraz grabaż nie nadąża z pochówkami rowerzystów i pieszych.



To twój problem. Pieszy nie zatrzymał się obok pasów, nie pie**olił z kolegą o wędkowaniu stojąc przy pasach. Cały czas szedł. Tylko tępy imbecyl nie domyśli się że pieszy będzie przechodził

Siriuz napisał/a:

A ten debil na pasach to jakaś k***a sarna, że trzeba uważać żeby nie wpie**oliła się pod koła? On k***a swojego rozumu nie ma i nie widzi, że wchodzi pod 2 tony żelastwa, które go rozprasuje jak gówno? Serio bronisz totalnego imbecyla, który nie powinien mieć prawa dożyć tak zaawansowanego wieku?



Zastanawiam się, jak kierownik 2 tonowego żelastwa zdał prawko. Zrobił laskę egzaminatorowi czy co, że nie rozumie podstawowych zasad ruchu drogowego? A może kolega robił mu laskę że nie widział pieszego na pasach?

Will70

2024-04-30, 02:37
bleblebator1 napisał/a:

To twój problem. Pieszy nie zatrzymał się obok pasów, nie pie**olił z kolegą o wędkowaniu stojąc przy pasach. Cały czas szedł. Tylko tępy imbecyl nie domyśli się że pieszy będzie przechodził



k***a, nie będę dyskutował z pajacem jeżdżącym co najwyżej rowerem. Oprócz tępego ch*ja na poboczu kierowca ma kilka innych rzeczy do obserwacji, zwłaszcza jak jedzie za innym pojazdem. Poza tym ćwoku, ten pojazd zasłaniał mi niemal do końca tego tępaka, bo jeśli nie wpadłeś na to:
-kamera jest jak widać pośrodku kabiny, a ja po lewej
-auto wazy 2 tony, miałem 4 osoby ze mną na pokładzie, to dodatkowe 350kg.
-nie wpadłem na to, że pomiędzy 2 samochody jakiś bezmózgi typ może wejść wprost z chodnika.
To, czy kończy się chodnik czy nie, jakie on ma zamiary, czy pójdzie w prawo czy lewo, to nie jest moja sprawa.

Dla Twojej informacji:
Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu, a nie jak się do niego zbliża. Przejście jest elementem jezdni, a nie chodnika.
A kolejny punkt mówi, że nie może wejść pod nadjeżdżający pojazd.
Widzę, że nie zdążyłeś przeczytać, bo pewnie nie potrafisz, tego co wydrukowałem na filmie dla takich jak ty. Poszukaj opublikowanych już wielu wyroków w sprawie tych przepisów, zanim zrobisz krzywdę sobie albo innym swoimi mądrościami.

bleblebator1

2024-04-30, 03:17
Will70 napisał/a:

k***a, blebleble



I gdybyś go trafił, to każdy sąd cię upie**oli, bo zbliżając się do przejścia dla pieszych masz zachować szczególną ostrożność. A zachowanie pieszego i jego zamiary były tak czytelne, że nie potrzeba do tego szklanej kuli aby przewidzieć co zrobi.

gre.g

2024-04-30, 03:22
Tak się elegancko obrócił na tym znaku drogowym jak k***a na rurze.

Will70

2024-04-30, 03:29
bleblebator1 napisał/a:

I gdybyś go trafił, to każdy sąd cię upie**oli, bo zbliżając się do przejścia dla pieszych masz zachować szczególną ostrożność. A zachowanie pieszego i jego zamiary były tak czytelne, że nie potrzeba do tego szklanej kuli aby przewidzieć co zrobi.



Ty k***a naprawdę nie umiesz czytać. Ale ch*j ci w dupę. Teraz widzę że nawet karty rowerowej nie masz. Rower tylko miejski.

:mrgreen:

Siriuz

2024-04-30, 12:22
bleblebator1 napisał/a:

nie rozumie podstawowych zasad ruchu drogowego



Podstawowa zasada ruchu drogowego brzmi tak - jest droga, jest ruch.
Jak ktoś tego nie rozumie to lepiej żeby trzymał się z daleka od dróg.